Şimdi Ara

GARNETT HANGİ TAKIMA GİTSE DAHA İYİ OLUR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lakers, Nets yada Cavaliers'da çok büyük işler yapabilir Garnett...Ama bende takas olacağını zannetmiyorum..
  • new yorka giderse üzülürüm,neticede ny a giden bozuluyor,suyundan mi havasindan mi
    ayrica ny un salary'i filan taktığıda yok,en fazla vergiyi onlar veriyor ama elde var sıfır.
    bence bu saatten sonra kg giderse bir yere burası şampiyonluğa oynayan bir takım olur,yaşıda yavaş yavaş kemale eriyor,adam bir yüzük hasretiyle gidecek nba den malone gibi
  • daha önceleri jordan mağdurları vardı. bir çok oyuncu jordan sayesinde şampiyonluk yüzüğü takamadan veda ettiler.

Olmasını istemediğim tek şey Garnett a söz verip şampiyonluğa oynayıp istediğin oyuncuları alacağız demesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 15 Nisan 2006; 14:32:04 >
  • bence o neal ıle garnet muhtesem 2 lı olackalar
  • AMA BENDE GARNET NEW ORLEAN A GITISN :D :D
  • bence NETS de çok işe yarayabilir hatta nets'de o olsa takım nba şampiyonu bile olabilir
  • ne ile alacak nets onu , dolu caps ı, 3 yıldızınından 1 ini vermeden alamaz.
  • New York a gidici gibi garnet..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scream©

New York a gidici gibi garnet..

Yaw yapmayın etmeyin gözünüzü sevim bu adam salak mı? Giderse(ki gitmicek) şampiyon olaca bi takıma gitmek ister... Minnesota kimi alacak new yorktan starbury mi? yapmayın etmeyin yauw... Garnett New York'a giderse ben basketbol ile alakamı keserim yauw...
  • phoenix e gelsin
  • Phila Webber'i versin.Gerekirse bir kaç çerez daha.Alsin Garnett'i.I3 ile iyi olurlar.
  • napsın webberı , dökülüyor adam
  • Bende biliyorum da phila nereye kakalar onu düşünüyorum.Çok ağır bir kontratı var ve phila webber'den kurtulmazsa toparlanması da oldukça zor görünüyor.Olacağını sanmıyorum ama bir ümit işte...
  • webber a nyk ya A.Hardaway için verseydi 10 milyon $ + üstünde bir oyuncu alırdı yıllık kontrat ile
  • KG lakers cleveland ve miami de sampıyonlugu rahatlıkla tadar
  • dallas a gelsin...
  • siz takım kurunda sizinkine gelsin.
  • ona en iyi lakers forması yakışır
    hem kobe yide biraz rahatlatır
    ama bence garnett genç bi yıldızın takımına gitmez yani onların kaprisini çekemez orada biraz veteran bi takıma giderse onun için daha iyi olur
  • Lakers veya Clevland a gıderse super olur seneye sampıonluk yarısı kızısır hıc degılse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 14 Haziran 2006; 10:32:12 >
  • L.LAKERS E GİTSİN İYİ OLUR
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.