Şimdi Ara

GARNETT HANGİ TAKIMA GİTSE DAHA İYİ OLUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MİAMİ ÇÜNKÜ İYİ BİR 4 NUMARALARI YOK ORAYA ŞHAQ LA ÇOK İYİ OLACAK

• Le bron james la aynı takımda olacak varya. yada Jason kidd le bu iki takımıda çoşturur
  • Garnett en iyisi hiçbir takıma gitmesin. Glen Taylor ile McHale biraz adam olup Garnett'in yanına sağlam oyuncular almalılar... Garnett yüzüğü takacaksa kesin ve kesin MINNESOTA TIMBERWOLVES da takmalıdır...
  • MİNESOTTA KÖTÜ GİDİYOR GARNETT ÇOK MUTSUZ İNŞALLAH TALIM DEGİŞTİRİR YADE SNEYE GARNETT YANINA İYİ OYUNCULAR TAKAS YADA YEDEK OYUNCULARI GELİŞTİRİP KOYULMASI LAZIM TEK GARNETT ZOR OLUYOR BENCE
  • bize gelsin bizdede 4no yok..veririz lamar+kwameyi
  • İYİ OLUR RccP KEŞKE OLSA
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

bize gelsin bizdede 4no yok..veririz lamar+kwameyi

bizim salak mcHale den beklerim böle salak bir hamle. Ama ben olsam Lamar+ kwame ye KG'nin ayakkabısını vermem...

Ben KG'nin takasını isteyeceğine inanmıyorum eğer Taylor verdiği sözü tutarsa... İnşallah seneye McCants, Banks ve Griffin onlardan beklediğimiz performansları gösterecekler. Drafttan alacağımız oyuncu önemli... Tiago Splitter diyorlar bakalım denildiği gibi savaşçı ise bizim içi iyi olur. Bir iki veteranla bu takımın yeniden yukarılara oynayacağına inanıyorum. Bu sene o kadar saçma maçlar kaybettik ki çünkü... Her neyse umudum seneye KG li kadrosu ile şampiyon Timberwolves

• small_ticket dedigin inşallah olur ben EDDİE GRİFFİNDEN ÇOK umutluyum iyi bir oyuncu
  • Garnett takımından mutlu sadece oynanan oyundan hoşnut değil.
  • BEN TAKIMI SEVMİYOR DEMEDİM GARNETTEN BAŞKA TAKIMDA ÇABA SERFEDEN YOK BAZEN DE RİCKY DAVİS ORTAYA ÇIKIYOR AMA ONUN TAKASIDA PEK FAZLA Bİ ŞEY DEGİŞTİRMEDİ
  • Sezonun ortasını geçtiğin bi yerde sen ilk 5ine 3 yeni adam koyarsan büyük bi değşiklik bekleyemezsin ki... Bu adamların birbirlerine alşmaları var vs vs... Seneye görücez hepsini...
  • bende seneden umut bekliyorum bu saatten sonra iyi oynasalar ne yazar
  • Her sene transfer yapılıyor sonuç hüsran. Bence minnesota garnett a iyilik yapsın onu şampyonluk yaşayacağı takıma yollasın.Garnett a Şampiyonluk yüzüğü yakışır .
  • bu yıl garnetti wolwesta tutmak çok zor..yüzük alabileceği bir takıma gitmek isteyecektir..30una dayandı nede olsa..bu yaz dönemi wolwesın önündeki son şans..önümüzdeki sezonda wolwes şamp. oynayacak bir kadro kuramazsa garnetti değerinin altına verebilir..aynı carterda shaq ta oldugu gibi..
  • Ben Garnetti sevmem ama Netse gelse müthüiş olur kurtuluruz collins derdinden draft hakkı fln bişşiler veririz wolvesa
  • quote:

Orjinalden alıntı: SezaiAgbi

Ben Garnetti sevmem ama Netse gelse müthüiş olur kurtuluruz collins derdinden draft hakkı fln bişşiler veririz wolvesa

gerçekten süper bir takım olur newjersey garnett gelirse
  • new york
  • siz new jerseyi new york lakers felanla karıştırdınız herhalde..yada paul allen veya mark cubanın takımıyla..
    o üçlünün yanına bide garnettin kontratı alacak salary nerde netsin..
  • New Jersey'in Garnett'i alablmesi için Jefferson ve ya Carter'dan birini vermesi lazım...
    Garnett takas olacaksa ya 2007 yazında free agent olacak yüklü kontatlarla takas olabilir ya da karşılığında takımı taşıyacak biri olması lazım...
    Ama ben yine diyorum ben garnettin takas istceğine inanmıyorum...
    Her sene transfer yapılıyo denmiş ama cassell sprewell transferleri ilk senesinde çok iyiydi, sonra bok oldu... Geçen yaz yapılan jariç+chalmers ---> cassell + 1.tur takası tarihin en kötü takaslarından bridir..
  • Boston , Portland ,new yorktan sonra minnesota da baya kötü oyuncu almalarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 15 Nisan 2006; 0:19:00 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.