Şimdi Ara

Gaziantep 1. Havacılık Şenliği Fotoğrafları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Hava Kurumu'nun düzenlemiş olduğu havacılık şenliği bu sene ilk defa Gaziantep Havaalanı'nda düzenlendi. Bende gittim gezdim ve bir kaç tane fotoğrafların kalitesi düşük olsada sizler için fotoğraf çektim . Umarım beğenirsiniz birde Cessna ya binmem söz konusuydu fakat geri eve dönmek zorunda kaldım.İşte Fotoğraflar:

1.Balonumuz

2.Soldaki ben Sağdaki Ali İlhami kaptanım

3.Gaziantep havaalanı(LTAJ) 10L pisti bekleme noktası

4.Tekrar biz

5.Microlight

6.Microflight

7.THY A320 iniş sonrası taxide

8.Motorlu yamaç paraşütü

9.Bitiriş güzel bir pozla...

Görüntülerin bozukluğundan özür dilerim sonradan aklıma geldi fotoğraf çekmek cep telefonu kamerasıyla anca bu kadar oldu.:)

• Fotoğraflar KötüOnun Dışında Herşey Güzel KaptanımBalona Bindinizmi
  • Dedim ya Arda Cep Telefonu kamerasıyla anca bu kadar oluyor Balona kimse binemedi rüzgar 200 den 10 knot esiyordu ve bu da balonu kaldırmak için çok fazla geldi. Hoparlörlerden kule konuşmalarını fln dinliyorduk güzeldi yani
  • Keşke Cessna'ya binip poz verseydin...
  • Keşke hocam fakat bir şey daha diyecektim atc konuşmalarını hoparlörden verdiler onu dinledim bizim yaptıkalrımızdan nerdeyse hiç farkı yoktu
  • barış kaptanımın bahsettiği fotoğraftaki ali ilhami benim siteye yeni üye oldum ve barış kaptanım haklı keşke cessnaya binebilseyidk
  • yaşları merak ettim .
  • BİZİM KOYUN DERİLERİ BURALARDA BALON OLUYOR DEMEK Kİ !!! EEE... ülkenin balon parasını nereden alabilirler başka
  • Tüh kaçırmışım bilseydim ben de giderdim..:(

@ virtusft

Ne alaka koyunla?
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtusft

BİZİM KOYUN DERİLERİ BURALARDA BALON OLUYOR DEMEK Kİ !!! EEE... ülkenin balon parasını nereden alabilirler başka

• quote:

Orijinalden alıntı: virtusft

BİZİM KOYUN DERİLERİ BURALARDA BALON OLUYOR DEMEK Kİ !!! EEE... ülkenin balon parasını nereden alabilirler başka

Evet, verdiğin koyun derisiyle bu balon da alınıyor. Her yaz (mayıs - eylül arası) ücretsiz paraşüt, yelkenkanat, planör, yamaç paraşütü kursları düzenleniyor, her vatandaşımız bu kurslara katılabilir (tabi kontenjan dahilinde). Öte yandan, bu şenlikte eğer hava şartları uygun olsaydı balonu havalandıracaktık ve vatandaşları balonla ücretsiz olarak uçuracaktık . Hiç mi yanlış iş, gereksiz şeyler alınmıyor/yapılmıyor THK'da? Elbet bu kurumda da yanlışlar var. Biz millet olarak araştırmaya, hakkını aramaya kafa yormadığımız için önümüzdeki fırsatları göremiyoruz maalesef. Ben, THK sayesinde bu festivalde ve Ankara'da olmak üzere uçakla iki kez şehir turu attım, kurslarına katıldım, tesislerinde konaklayıp eğitim aldık ve bunlar tamamen ücretsizdi. Verilen bir deri karşılığında bunu aldım, sence zararda mıyım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.