Şimdi Ara

Geçiş hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba herkeze iyi forumlar iyi oyunlar bol winler.
    Benim sorun su karakterim eu westte sagolsun kardesim elo rezil kepaze etmis mecburen server degistrcz 0 lanması icin bu konuda yanılmıyorum degilmi server degisikliginde 0 lanıyor ?
    2.sorum ise su arkadaslar refund hakları tekrar geliyormu server degistirildiginde.
    tr gecmeyi dusunuyoruz onuda iletim dedim :) trolleyecekler olabilir dogaldir :) oyunun turkce olması ve birkac faktor bizi cekmiyorda degil acıkcasi

• server degisince elo sifirlanmaz,refundlar gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap için tesekkur ederim fakat boyle birsey belirtmisler
    Hesabın manuel aktarılırken seviyen, şampiyonların, kostümlerin, rünlerin, ekstra rün sayfaların,iade kredilerin, IP'n ve RP'n (transfer için gereken 2600RP hariç) olduğu gibi geçecek. Fakat rün sayfanı ve kabiliyet ağacını yeniden düzenlemen gerekecek. Şu anki oynanmış oyun sayını (galibiyetlerin de dahil olmak üzere), arkadaş listeni, önerdiğin arkadaşlar listeni, dereceli ELO'nu ve kullanmadığın öneri hediyelerini maalesef kaybedeceksin. Ayrıca takdir sisteminde topladığın puanlar da sıfırlanacaktır.

bu yazılana gore elo 0 lanıyor ikilemde kaldım
  • manuelde elo aktarilmaz ben otomatik sandim,manuel icin diger hesabina elo disinda hersey gelir birde win lose gelmez.

• Yapman gerekenler.

TR de westteki ayni nick ve ID ile hesap ac.
    Westteki hesabina 2600rp yukle
    West supporta transfer edin MANUEL olarak de.
    Sana verdigi cevap yeni hesap aac aktariyim olacaktir.
    TR de degisik ID mail ve nick ile yeni bir 1lv hesap ac.
    Bu bilgileri supporta yolla.

Seni aktardiginde rune skin champ ve levelin aktarilir.

Cerceve win honor elo sifirlanir.

Baska soru varsa alabilirim kolay gelsin.

• rune nasil aktariliyor sacma olmaz mi adam bir level t3 runeleri var tabi kullanamaz da.

• yardımlarınızdan dolayi tesekkur ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

rune nasil aktariliyor sacma olmaz mi adam bir level t3 runeleri var tabi kullanamaz da.

yanlız 1 lvl i sanırım 30 olarak yapıp veriyorlar 1 lvlden baslatması sacma olmazmi sence :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreGorian[Darkness]

quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

rune nasil aktariliyor sacma olmaz mi adam bir level t3 runeleri var tabi kullanamaz da.

yanlız 1 lvl i sanırım 30 olarak yapıp veriyorlar 1 lvlden baslatması sacma olmazmi sence :s

oda olabilir manuel aktarim yapmamistim buyuk ihtimal westteki hesabinla ayni level yaparlar iconlarinida iste

• tekrar ozur diliyerek soruyorum bu surec tahmını ne kadar gun surer hemen halledebilecek birseymi hepimiz biliyoruz supportun cevap vermesi bir ticketa 3 gunu buluyor
  • west supportu cabuktu en son bir gun icinde donerdi,fazla uzun surmez bir gun icinde donmezse tekrar yaz.

• erinçin dediklerni uygulayım dedim fakat zaten benm summoner name ve id ile karakter varmıs o kımın belirsiz bu tr gecislerinde direk gecirmislerdi biz geri cekmistik halen orda aktifmi gozukuyor acaba diye denedm giriste yapmadi sarpa sardi hersey iyice kafam karıstı
  • Servera aktarildiysan orda ghost kalmistir bu durumda elo sifirlanmaz ve manual transfer gerceklestirilmez

• valla otur düzelt sana diyim w/l oranın filan herşeyi bi kenara atıp sıfırdan başlamak kötü koyar adama :D hem TR de de elo kasabileceğini sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.