Şimdi Ara

Geçmiş davası olan arkadaşlar, Dikkat! Maliyeden borç sorgulamayı unutmayın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam. tüm davalıları ilgilendiriyor mu bilmiyorum ama davalı konumda oldugum bir davada başıma gelen hususu anlatayım.

dava maddi manevi tazminat davası. davayı kaybettim. tazminatı ve karşı tarafın avukat parasını ödedim. mahkeme masraflarını da ödedim. dava kapandı.. üstünden de epey zaman geçti.

derken bugun forumda bir arkadaşın maliyenin sitesinden borç sorgulama ile ilgili mesajını okudum. işkillenip baktığımda bir de ne göreyim. karar ilam harcı diye bir borç çıktı. gecikme zammı da işlemiş.
    zamla beraber 530 küsür lira. karar ilam harcı diye google da aratınca bi ton hukuki langur lungur meseleler çıkıyor. kimse bana bu borçtan bahsetmediği için dava açabilir miyim bilmiyorum ama sanırım paşa paşa ödemek zorundayım.

insanların trafik cezaları, şu bu meselelerden mağduriyeti ile ilgili dh de çok mesajlar okumuştum sonunda piyango bana da vurdu. olacak o kadar da kafasına balta saplanan adam misali..istemsiz gülmeye başladım bir süre sonra :)

özet: maliyeden borcunuzu periyodik aralıklarla kontrol ediniz, devlet baba ofsayta pek düşmez.

selametle..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.