Şimdi Ara

GELMEYİN 4 MİLYAR PC LOLDE KASMIYO ARTIK :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce tulpar t7 v2.6 bilgisayarım elime ulaştı malum bilgisayarda gtx 970m var hemen lolü en üst ayarlara çektim birde ne göreyim oyun sürekli donuyor aslında tam olarak kasma değil bi donuyo fps 5 sonra ayarları ortaya aldım donma durdu oynarken bi anda fight a girdik tak diye dondu ve pcden darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye şiddetli ve rahatsız edici bir ses geldi ama zamanla buda azaldı fakat hep oldu en üst ayarlara çektinmi ise fps 5 i geçmiyor ben bu bilgisayara 4200 tl para verdim çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım sanırım lys den sonra iade edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sixper08 -- 22 Haziran 2015; 4:16:13 >

• Bnede monster siparişini birazdan vereceğim lakin driverlarını felan herşeyini kurdunuz mu?. Dediğiniz şey yazılımdan kaynaklanmıyorsada teknik servisle konuşun. İade edecekseniz de 15 günü geçmesin dikkat edin sonra sıkıntı çıkabilir.
  • Monster pişmanlıktır.

Not:İsteyen eksilesin ben doğru bildiğimi söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9EC7358F0

Monster pişmanlıktır.

Not:İsteyen eksilesin ben doğru bildiğimi söylüyorum.
    Neden böyle düşünüyorsunuz? Birazdan sipariş vereceğim ama genellikle herkes memnun gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnvall

Neden böyle düşünüyorsunuz? Birazdan sipariş vereceğim ama genellikle herkes memnun gibi görünüyor.

Alıntıları Göster
    valla hocam şuan pcden yazıyorum yukarda allah var lol ultrada 5 fps alıyorum neden yalan söylim herkes memnun ama ben değilim artık şansmıdır nedir bilmem ama gerçekten moralim çok bozuk ama sadece bu değil az önce darkorbite girdim tarayıcı üzerinden oynanan bir oyun 2d yani abi oyun her 2 dakikada bir 3 saniye donuyo en son sürekli donmaya başladı pc kitlendi düğmesine basılı tutarak zor kapattım yani kardeşim ben gördüğümü söylüyorum bu pcde gtx970m 16gb ram intel i7 işlemci var

• he bu arada oyunları nvdia işlemcisinde çalıştırıyorum yani denetim panelinden gerekli ayarlı yaptım chrome içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sixper08

he bu arada oyunları nvdia işlemcisinde çalıştırıyorum yani denetim panelinden gerekli ayarlı yaptım chrome içinde
    Hocam şöyle söyleyim. Monster hakkında okumadığım yorum kalmadı nerdeyse. Bilgisayarında sorunlar çıkabiliyor tabi ki lakin arayıp şikayetinizi ilettiğinizde ilgilenip, gerekirse ürün değişiminide yapıyorlar diye biliyorum. Yaşadığınız şey çok can sıkıcı kabul edıyorum lakin dediğim gibi isterseniz ilk bi teknik servisle görüşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnvall

Hocam şöyle söyleyim. Monster hakkında okumadığım yorum kalmadı nerdeyse. Bilgisayarında sorunlar çıkabiliyor tabi ki lakin arayıp şikayetinizi ilettiğinizde ilgilenip, gerekirse ürün değişiminide yapıyorlar diye biliyorum. Yaşadığınız şey çok can sıkıcı kabul edıyorum lakin dediğim gibi isterseniz ilk bi teknik servisle görüşün.

Alıntıları Göster
    yarın arayacam bugün aradım ulaşamadım lysden sonrada kadıköye götürecem işin en kötü kısmı bağcılarda oturuyorum yol paraysıla bi ssd alırım :D

• quote:

yarın arayacam bugün aradım ulaşamadım lysden sonrada kadıköye götürecem işin en kötü kısmı bağcılarda oturuyorum yol paraysıla bi ssd alırım :D

Alıntıları Göster
    aynı modelden bende sipariş verdim bu sabah yarın elime geçicek ilk defa sizin ki gibi bir şikayet görüyorum. bence driverlarını yanlış yüklemiş olabilirsiniz. çünkü gta 5 i ultrada min 45 fps ile oynayan bir alet lol de 5 fps ye düşmez. sizin notebookta sıkıntı olabilir. her türlü markada böyle şeyler olabilir.

monster bence şu piyasa durumunda alınıcak en iyi marka.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Forumda calisanlari varmista onlar yorum yaziyormusta vid vid vid vid vid vid ne isguzar adamsin ya ne tirt ne bos beles bi adamsin. Nence bosa nefes aliyosun bosa oksijen tuketiyorsun.

Ağzına sağlık
  • O cihazla lol oynayacaksan oynama zaten. Makine haklı ben olsam bende isyan ederim dalga mı geçiyorsun diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Forumda calisanlari varmista onlar yorum yaziyormusta vid vid vid vid vid vid ne isguzar adamsin ya ne tirt ne bos beles bi adamsin. Nence bosa nefes aliyosun bosa oksijen tuketiyorsun.

Ağzına sağlık

Alıntıları Göster
    aga bişey sormak istiyorum driver nasıl yanlış yüklenir yani orjinal sitesine girdim indirdim yükledim rest çekti herşey normal gözüküyor he bu arada bak bi kes daha diyorum orta ayarlarda fps 60 sıkıntı belli aralıklarla gelen donmalar bu donmalar ayarları artırınca oyunu oynanmayacak hala getiriyor

• kardeşim sorun gta5 yüklemek değil cumartesi fen sınavına gireyim sonra zaten ağır oyunlarda deneyeceğim fakat gforce 9800 ile bile kasmayan lol gelip bende kasınca kusura bakma ama işkilleniyorum burda böyleyse far cry 4 de neolur thamin et o zaman
  • quote:

kardeşim sorun gta5 yüklemek değil cumartesi fen sınavına gireyim sonra zaten ağır oyunlarda deneyeceğim fakat gforce 9800 ile bile kasmayan lol gelip bende kasınca kusura bakma ama işkilleniyorum burda böyleyse far cry 4 de neolur thamin et o zaman

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-970M.126694.0.html

• sixper08 S kullanıcısına yanıt
    Oyunu nvidia ekran kartı ile çalıştırdığına dikkat edersen, sorunun çözülecektir muhtemelen intel hd ile açıyorsun oyunu sağ tıklayıp yüksek performanslı nvdia seçip yola devam et.
  • quote:

Blok.
  • hahajsjsjzjsjajjxqhjajzjshs aksam aksam iyi güldürdün kardes. bfde +70 fps veren laptobun lolde 5 fps vermesinin tek aciklamasi onboard ekran karti kullanmasidir ve sen bunu dusunmeyin gelip foruma yaziyorsun. neden onu kullandiginida soyliyim.lol grafik olarak cok dusuk goruldugu icin manuel acmassan onboard ekran kartini kullanir bidahaki sefere bi googleye yaz yada buraya yaz gulelim biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DijitalArmut

hahajsjsjzjsjajjxqhjajzjshs aksam aksam iyi güldürdün kardes. bfde +70 fps veren laptobun lolde 5 fps vermesinin tek aciklamasi onboard ekran karti kullanmasidir ve sen bunu dusunmeyin gelip foruma yaziyorsun. neden onu kullandiginida soyliyim.lol grafik olarak cok dusuk goruldugu icin manuel acmassan onboard ekran kartini kullanir bidahaki sefere bi googleye yaz yada buraya yaz gulelim biraz
    Bilgisayara saydırmadan önce biraz araştırma yapın veya konuyu eleştirme amaçlı değil yardım isteme amaçlı açın bence. 4200 tllik bilgisayar lolde kasıyorsa bilgisayar kaynaklı monster kaynaklı bi hatadan ziyade başka şeyler arayın. açın bi teknik servisle konuşun. araştırın. olmadı mı? lol oynatmıyor mu bilgisayar? iade edin paranın yarısı cebinizde kalsın çok daha düşük bir model alın

• quote:

Orijinalden alıntı: oacsau

Bilgisayara saydırmadan önce biraz araştırma yapın veya konuyu eleştirme amaçlı değil yardım isteme amaçlı açın bence. 4200 tllik bilgisayar lolde kasıyorsa bilgisayar kaynaklı monster kaynaklı bi hatadan ziyade başka şeyler arayın. açın bi teknik servisle konuşun. araştırın. olmadı mı? lol oynatmıyor mu bilgisayar? iade edin paranın yarısı cebinizde kalsın çok daha düşük bir model alın

Alıntıları Göster
    Ya sorun senden kaynaklı yada senin notebook şansına sorunlu gelmiş olabilir. Servisine yollayın yada iade edip başka model alın aynısını alın. Böyle bir sorunu tekrar yaşayacağınızı sanmıyorum. Eğer olursa bilinki bir şeyi yanlış yada eksik yapıyosunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: qaniX

Ya sorun senden kaynaklı yada senin notebook şansına sorunlu gelmiş olabilir. Servisine yollayın yada iade edip başka model alın aynısını alın. Böyle bir sorunu tekrar yaşayacağınızı sanmıyorum. Eğer olursa bilinki bir şeyi yanlış yada eksik yapıyosunuz.

Alıntıları Göster
    konuyu açan arkadasım monsteri kötüleyen varsa emin ol monster sahibi değildir....
    problemin driver kaynaklı olabilir ayrıca eski oyunlarda opt. sorunu var red alert 3 oynuyorum ultrada 10 fps zor alıyorum--- thief oynuyorum ultrada 60 fps alıyorum oyunların grafik ve çıkış tarihi bakımından dağlar kadar fark var fakat bu böyle yeni ekran kartları eski oyunlarda sıkıntı yapıyor
    aynı durum cs 1.6dada oluyor nvidia denetim masasından gtx ekran kartımı seçtiğim halde en düşük ayarlarda oyun yine takılıyor cs global offensive oynadığımda 180 fps alıyorum bilmiyorum problemi anlatabildim mi

not : dikkat ederseniz notebookcheck sitesinde yeni ekran kartları oyun testlerinde hiç eski oyunlar test edilmiyor hepsi yeni yada 3senelik oyunlar

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.