Şimdi Ara

GELMEYİN 4 MİLYAR PC LOLDE KASMIYO ARTIK :D (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Fiyat oynaklığı konusunda haklısın. Katılıyorum sana. Forumda da epeyce fiyat değişiklikleri hakkında giydirdim geçmişte. Şöyle ki. Karne dönemi kampanya yaparlar diye aylarca bekledim. Bu süre zarfında dolar bir ara 2,70 lere çıktı ve 200 TL zam geldi. Sonrasında fiyatı eksi seviyesine geri çektiler dolar düşünce. Karne dönemi seçim sonuçlarından dolayı dolar gene fırladı ve karne kampanyası güme gitti ve zam yedi. Bende daha beklemek istemedim. Dolar belirsizdi çünkü. 4.000 TL ye aldı

Dolardan dolayı fiyat artışlarına bir nebze hak verebilirim ancak aniden zam yapmalarına hak hiç vermem.

Bildiğim kadarıyla test edip gönderiyorlar. Senin kisi büyük şansızlık. Bunda da bir nebze katılırım sana. Ancak direk firmaya giydirme katılmıyorum. Sonuçta Türk firması ve fiyat-performan açısından rakiplerinden birkaçbilira daha ucuz. Bu firma olmasa bu fiyatlarda bu özellikli dizüstü alamazdım.

Neyse kalbini kırdıysam özür dilerim.

• mdede80 M kullanıcısına yanıt
    Tabiki canım monster gibi bir şirket olmak türkiyede büyük başarı . Onları kutluyorum çünkü çoğu insan sayesinde casper,toshıba gibi i7 koyulup her oyunu açar denilen notebookların ne halt olduğunu anladı.

Bende yanlış konuştuysam affola @mdede80

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

KO da Felankor kusarken etrafınızda da 20-30 mage nova atıyorsa hangi pc olursa olsun kasar

Yaş 12 herhalde. Yıl olmuş 2015..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyimiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

KO da Felankor kusarken etrafınızda da 20-30 mage nova atıyorsa hangi pc olursa olsun kasar

Yaş 12 herhalde. Yıl olmuş 2015..

Yaş 26. Asus rog la oynayan arkadaşım var onda bile kasıyor.

• GeForce experience da Güncelleme gözükmüyordu siteye girdim baktım yeni Sürüm gelmiş 352.86 yanlış hatırlamıyorsam temiz kurulum yapıp yükleyin

• Monsterın yerinde olsam satmam herkese.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.