Şimdi Ara

GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
21.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Racon Muş Peh:) Daha Sokakların Raconunu Ogrenip Uygulamaktan Aciz Bi Toplumdayken Simdi Bide Kalkmıs Oyunun Raconu Var Diyorsunuz. Ya Biraz Mantıklı Yazin Nihayetinde Oyun Bu Kimse Malice Atti Yok 72 Vurdu Die Banlanamaz. Adam Sana Malice Atti Die Cz de Sıkıstırıp Raconmu Kesecen:D 50 Np sinimi Alacan yada %5 inimi Alacan. Yapabilcegin Bunlarla Sınırlı:) Heh Adamla PvP Yapmicanmı Adam icin Daha İyi FreeNP. Bence Cok Sacma Bir Tartısma Oyundaki Butun Skiller PvP de Kullanilabilir Hemde Hepsi. Oyun Biraz Kafa Gerektiriyor Yani Adam Sana Malice Attıgında Sende Ona Farklı Sekilde Cvp verebilirsin Orn:Asasin 72 Atar. Warrior Master75 Vurarak Armorlarını Parcalar. Magenin Zaten Adamı Staffla Kitleyecegi Belli:) Yani Oyunun Verdiklerini Kullanalım. Tekrar Diyorumki PvP de Her Skill Kullanilabilir.
  • İyi be ne güzel, asaslar kuralları koysun, şunu kullanmayın, bunu kullanmayın, siz oturun biz sizi keseriz bi ara vsvs.. Priestler de ona göre oynasınlar.. Ne ala memleket

Siz defans basın, minor yapın, karakterinizin bütün ayrıcalıklarını kullanın, prieste gelince sen onu kullanma, onu atma, kendine heal basma.. Çok iyi ya
  • Akıl var mantık var siz malice yasaklarsanız bizde spike sword dancing yasaklarız.

Ama vs de heal yasaktır.Bende bir priest oyuncusu olarak vs de heale karsıyım.Çünkü 10k heal sayesinde ölümsüz olunuyor.Ama paraside maliceye kimse birşey diyemez.Asasinsen curelersin zaten.
  • Bana göre 2 character vs yapıcaksa aynı classlarda olmalıdır. Çünkü her class ın farklı özellikleri vardır Örnegin orta düzeyde combo ve minor yapan assasinle bir paper mage vs yaptıgında (esit degerde itemlerle) sonucu hemen hemen hepiniz tahmin edebiliyorsunuz assasin alır. Fakat gel görki paper mage imiz milyon np lerle oynuyor sembollerle geziyor. çünkü mage partyi topladımı onu alan assasin gibi 40 kisiyi aynı anda yerle bir edebiliyor (aoe) Şimdi burda hangisi güçlü?
    O yüzden vs lerde birsey kanıtlanmak isteniyorsa aynı classlarla vs yapılmalıdır zaten aynı class larla vs yapılıyorsa bu malice sorunu da kalkar ortadan karsındaki priest atıyorsa atarsın atmıyorsa atmazsın 2 nizde atmazsınız girersiniz direk adil bir vs olur
  • Diyaloğa Girmem Zuck3rim
    Benim Skilimse Atar Girerim Alla Alla
  • skil benim olduğu için bi sorun yok

uzun süre önce ''vs'' nedir diye bi topic açmıştım.... vs=versus= .......'e ....... karşı ....... demektir... demiştim...
    o zamanda amcamlar diyodu yok işte delikanlılık olcak falan filan..yaw kardeşim oyunculuğun iyiyse zate bu muhabete girmemen gerekir..
    skilinde /sundrieste /moblarda ne warsa kulanacksın...oyunculuk bu değilmidir..her şeyden yaralanmak ...adamlar acid pot yapmışlar.
    magic hammer diye bişe war...bu sadece bir örnek....
    skil warsa kulanacaksın..kaldı ki her class aynı mı?
    ben şu ana kadar pvp de malice atttı adamı kesti diye,spike attı adam öldü diye ban yiyen birini görmedim..gören warmı?
    oyunu bilmeyip kendi kendilerine kural koyanlar atıp tutanlar kendilerini tatmin etmeye çalışıolar anca..

koy skili ver coşkuyu ...

• Vs de malice kullanilmaz.. Cz de adamlara ne bulursan at ama vs de atılmaz.. Ws nin bi anlamı kalmaz çünkü seni kesen biri olmaz düşünsenize 80 bp ve 80 war kapisior sen adama ne bulursana atiosun sen o adami çiplakda kesersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alcazer13.5

Vs de malice kullanilmaz.. Cz de adamlara ne bulursan at ama vs de atılmaz.. Ws nin bi anlamı kalmaz çünkü seni kesen biri olmaz düşünsenize 80 bp ve 80 war kapisior sen adama ne bulursana atiosun sen o adami çiplakda kesersin.

Cure?!
    Scroller?!
    Priest'in healini kesemez misin?!
    Priest'e acid, illusion atamaz mısın?!
    vb..

Sığ düşünme üstat, geniş düşün..

Asaslar kendilerine pedal deyince kızarlar, priestlere de kendilerine verilmiş skillerini kullanınca kızarlar..
    Ne maçosunuz la siz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLyyy

quote:

Vs de malice kullanilmaz.. Cz de adamlara ne bulursan at ama vs de atılmaz.. Ws nin bi anlamı kalmaz çünkü seni kesen biri olmaz düşünsenize 80 bp ve 80 war kapisior sen adama ne bulursana atiosun sen o adami çiplakda kesersin.

Cure?!
    Scroller?!
    vb..

Asaslar kendilerine pedal deyince kızarlar, priestlere de kendilerine verilmiş skillerini kullanınca kızarlar..
    Ne maçosunuz la siz

Warriorlar nasil cure atacak ?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sLyyy

quote:

Cure?!
    Scroller?!
    vb..

Ne maçosunuz la siz

Warriorlar nasil cure atacak ?

Warriorlar scream,leg cut atınca kendi skilleri ama?

Ya bi şunu anlayamadınız, çıldıracam ya;
    HER KARAKTERİN KENDİNE ÖZGÜ ÜSTÜNLÜKLERİ VAR, KİM Kİ O KENDİNE HAS ÖZELLİKLERİNİ DAHA İYİ KULLANIRSA O GALİP GELİR?!*

*Itemler eşitse

Büyük harf işe yarar umarım..

• eşit şartlarda olamdıgı için haksızlık bence sen bi scli mageyle ws yapıosan we onada malice atıosan acizlikten başka bişey deil
  • Malice en sevdigim skill

Yolun acik olsun

Kufur edeni Allah'a havale et

Adami kes
  •  GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ???

biraz inceleyin bakalım şunu hatta sub side karşı tarafla vs cz gibi pvpler için tasarlanmışki bosslara yasak koymuşlar.İyi yasaklayalım debuff skillerini hiçbir priest debuff olmasın herkez yatınca press ok yapar artık.Bende bir warriorum ama asla bir prieste vs teklif etmem ezer geçer beni hiçbir şekildede mızıkçılık yapmam şunu kullanma bunu kullanma filan eğer bir warrior priestle vs yapıcaksa eşit olsun diyosanız warriorda paper kıyafet giysin priestte hell breaker yerine totomic taksın

Edit:warriorda 80 skili kullanmasın ozaman maliceden bin beter 10 vuruştan sonra adamı çıplak bırakabiliyo magic hammer yoksa tabi
     GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche -- 17 Temmuz 2008; 14:21:08 >

• ARTIK BENCE HERKES KESSİN
    BİRİSİ DİYO ASAS AVEDE (DEFANS VB) BİRİSİ MALİCE ATAMAZ BRİSİ WARRİOR UNDY SETLE WS YAPSIN BİRİSİ DİYO 42 LIGHT MAGE KULLANMASIN
    HERKES NE KDR SKILI WARSA KULLANSIN BUNA HAKKI WARDIR O ZMN ASAS ACMASAYDIN MALICE KUFUR ETCEKSEN
    ELINIZDEN GELENI ARDINIZA KOYMAYIN HER NE KDR NE KULLANABILIYOSANIZ KULLANIN WS DE HERSEY YAPMAYA HAKKINIZ WARDIR ARTIK BU KONUYA SON GETIRILSIN!!!!!!
  • acizlik değil skilim varsa kullanırım kime ne. o hakkı bana admin vermiş senmi alıcan. o zaman vs yi sadece zr ile yapalım skil vurmak yasak olsun. czdede mageler nowa meteor atmasın asas spike vurmasın wariorda hell blade vurmasın
  • bu konuuyu bence tartışmak bile Faydasız Eğer Skilin altında 1vs1 birde kullanmayınız yazmıyosa Gm gelse tanımam Atarım Malice mi :D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Menthalion

skil benim olduğu için bi sorun yok

uzun süre önce ''vs'' nedir diye bi topic açmıştım.... vs=versus= .......'e ....... karşı ....... demektir... demiştim...
    o zamanda amcamlar diyodu yok işte delikanlılık olcak falan filan..yaw kardeşim oyunculuğun iyiyse zate bu muhabete girmemen gerekir..
    skilinde /sundrieste /moblarda ne warsa kulanacksın...oyunculuk bu değilmidir..her şeyden yaralanmak ...adamlar acid pot yapmışlar.
    magic hammer diye bişe war...bu sadece bir örnek....
    skil warsa kulanacaksın..kaldı ki her class aynı mı?
    ben şu ana kadar pvp de malice atttı adamı kesti diye,spike attı adam öldü diye ban yiyen birini görmedim..gören warmı?
    oyunu bilmeyip kendi kendilerine kural koyanlar atıp tutanlar kendilerini tatmin etmeye çalışıolar anca..

koy skili ver coşkuyu ...

+1905

Bir sürü yazmışlar yok raconmuş yok saygıymış yok tüy kıl yün...
    Bu oyunda classlar eşit olmadığı için her clasıın birbirini tamamlamaya yönelik özellikleri var,
    warrior un eşşek kadar hpsi defansı var roguelerin seriliği var minörü var mageleri kitlemesi var tüm bunlar yapılınca mübahta piest malice atıncamı günah oluyor?
    vs nin raconu varmışmış arenada malice atarsan %99.9 küfrü yermişin
    o küfrü eden zaten kendini belli eder hiç bir zaman ollgun kişiliği oturmuş insanlar bi hiç uğruna küfretmezler
    Hani diyosunuz ya malice atan %99 çocuktur diye bi oyun sebebinden adamın anasına küfür ediyosan pc başında klavyeyi yumrukluyosan k.bakma esas lamer sensindir
    Pvp server larda böyle aptal çoluk çocukla dolu vs yaparsın yatınca küfreder clan arenada vs yaparsın adamın masteri yanınca priest heal yapar bunları tartışmaya kalksak burdan Los Angelas a yol olur
    ark.da dediği gibi
    koy skili ver coşkuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aMiraL_ -- 17 Temmuz 2008; 14:49:06 >

• yaa zaten priestsen hep ağlıolar yoq kalkan cektin yoq malice attın yoq kendine buf verme falann bence oyun icindeki legal herseyy serbest olmalıı
  • En gıcık Olduğum Konulardan Biri.
    yasak ne alaka ?
    Gm mi yasaklamış , Resmi bir yasak mı var ?
    Bazı Beyinsizlerin zoruna gittiğinden böyle birşey uydurmuşlar.
    Atmak için koyulmuş Malice , Yasak olsun diye koyulmamış.
    İsteyen istediğini atar.
    o zaman raptor takmakda yasak , shell giymekte yasak.
    lütfen böyle şeylere takılmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TeKnOmC

Bana göre 2 character vs yapıcaksa aynı classlarda olmalıdır. Çünkü her class ın farklı özellikleri vardır Örnegin orta düzeyde combo ve minor yapan assasinle bir paper mage vs yaptıgında (esit degerde itemlerle) sonucu hemen hemen hepiniz tahmin edebiliyorsunuz assasin alır. Fakat gel görki paper mage imiz milyon np lerle oynuyor sembollerle geziyor. çünkü mage partyi topladımı onu alan assasin gibi 40 kisiyi aynı anda yerle bir edebiliyor (aoe) Şimdi burda hangisi güçlü?
    O yüzden vs lerde birsey kanıtlanmak isteniyorsa aynı classlarla vs yapılmalıdır zaten aynı class larla vs yapılıyorsa bu malice sorunu da kalkar ortadan karsındaki priest atıyorsa atarsın atmıyorsa atmazsın 2 nizde atmazsınız girersiniz direk adil bir vs olur

Doğru...
    Bu biraz aklıma yattı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.