Şimdi Ara

GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
21.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Malice Atmak Kesinlikle Serbest
    Canın Azalınca Sürekli Heal Kaldırmak Oyunu Bilmemek Lamerlik
    Kendi Düşüncem ...
  • Bir pirest debuff skillerini kullanmıycaksa neden defansından hpsinden resistinden fedakarlık edip priest açsın??
    Bu skillerle priestin cok one gectiğini dusunuyorsak minorede itiraz edilmeli. Bir assassin 1 pot suresinde 1000 den fazla hp kazanabilirken diğer classlar sadece 720 kazanabilir. Warriorun skilleri %250-300 civarı herneyse fazladan vururken asas %600 vurur bunada itiraz edilmiyor. O zaman debufflara neden burun kıvrılıyor. Şahsi kanaatim bi priesti sadece lr mage yada asasın kesebileceğidir. Biri skill attırmaz vurdurmaz. Diğeri cure basar minor yapar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

quote:

Orjinalden alıntı: L.J

VS'de diyor. Her şeyin bir raconu vardır. 2 eşit değerde char ele alalım.
    1. BP lvl 80
    +8 Iron Imp
    +8 FP Set
    Iron Set
    +0 Dual ROC
    +0 Dual WE
    2. Warrior lvl 80
    +8 Raptor(II veya Tota Impact de olabilir eşite yakın bir item)
    +8 Chitin Set
    Iron Set
    +0 Dual ROC
    +0 Dual WE
    Bu 2 sini kapıştırın. Bp karşıdakine Malice, Slow, Parasite ve Massive atsın ve bp canı azaldıkça kendini heallesin. Öyle vs olur mu?
    Bir BP ile asla full skill vs yapılmaz. Ben full skill vs yaparım diyen bp ile kimse zaten vs yapmaz...
    Bu oyun World of Warcraft değil cat fight gibi sağdan sola döne döne ne varsa atarak oynayalım. Bu bir kural değil bu bir racondur bir esasdır. Nasılki kavga ederken karşınızdakininde bir erkek olduğunu düşünerek o çok hassas yerlerine vurmazsınız, buda öyledir. CZ ise farklıdır tabi, NP için yapılan her yol(aslında hepsi olmasada) mübahdır. 1vs1 başkadır.
    1vs1 ben seni kestim muhabbeti değildir. 1vs1 ben senden iyi oynayabilirim muhabbetidir. O yüzden şartları mümkün olduğunca eşit yapmak gerekir.
    Buna benzer çok polemik var. Ama benim açımdan vs de yapılmaması, yapmadığım, yapılmasını istemediğim şeyler genellikle:
    Anti armor kullanmak(talia, dd, spear vb)
    Kalkan takmak(Bir asas vs de warriora cs çekerse o warriorun şansı var mı? veya tam tersi bir warrior asasa dd40 shield çekse?)
    Acid atmak(anti takmayan walky çıkarmış adama giysiler patlayana kadar acid atmak sonra kestim demek)
    Illusion atmak(asas vs asas karşındakide sana atabilir ama atmıyor sen ona atıp vs yi bitmez bir olaya dönüştürüp ehüahüa kesemedi demek)
    Slide yapmak(anlatılmaz yaşanır zaten ben tercihleri farklı bir warriorum deme nidası)
    Birde bu çok karıştırılıyor: 2 tip char vardır 1 melee(rogue warrior), 2 caster(mage priest[int]) Ben melee charlar kullanan bir oyuncuyum ve melee vs melee oyuncular için bundan bahsettim. Yoksa bir mage in slide yapmasında asla bir kusur aramam.
    Ha daha önce çok kişiyle tartıştım bu konuda gene tartışırım mesela geçende bir assassin 80 lvl ve 72 75 80(armor cancel) kullanıyordu bana karşı bense bir warrior kullanıyordum(77 lvl) ve kendisi wolf, 400-200 ac de kullanıyordu. Ben kendisine yaptığımız vs nin adaletli olması için wolf ve sw sc kullanacağımı söyledim, kendisi bana sc basanlarla vs yapmıyorum dedi:) Şimdi bu mudur adalet sorarım size:) Az düşünün, ha birde arenada aralarında 1vs1 yapanlara malice atıp küfür yemeyin:)

yazdıkların tamamen saçmalık yarısını okumadım bile
    arkadasım adamlar bana malice skillini koymuş mu koymuş...
    adamlar bana heal skillini koymuşmu koymuş...
    peki neden koymuş?
    çünkü ben PRİESTİM benimde diğer classlardan farkım bu
    Nasıl ki warrior leg cut atar scream vurur
    asas canı azaldığında minor a başvurur
    bende priestim benimde özelliğim bu
    benim warrior gibi eşşek kadar defansım hp'm yok
    benim asas gibi cevikliğim yok
    benimde avantajım bu
    bu arenada yapılan sadece priestleri ezmek içindir
    ama cz de malice atar dalarsam kim bana arkadaşım burda malice yasak diyebilcek?
    ben vs de heal yapamıycakmıyım kendime
    Neden?
    sen övünüyorsun ya dehşet minor combo yaparım yatmam ben pot kullanmam
    kullanma o zaman minor
    oda bir heal skilli
    nasıl benim 1920 healime yasak diyorsan sende minorunu kullanma...

ya sana zaten cz de karısan yok arenada malice atılmaz dior adamda benim dediğim gibi cz de istediğini at kim karısır arenada atarsan %99.9 küfürü yersin arenada malice atılmaz maliceli arenada vs yapılmaz zaten bufu - ac ni veriosun kendine 4k hp'n oluo +7 ii oldugunu düşün elinde 500 vuruosun seri seri en azından malice attınmı da ne anlamı kalacak arenada malice atılmaz şahsen bana atan 2 defa düşünsün sonrası için ardreamda party bulamıo bana maliec atanlar neyse arenada malice 1v1 lerde atılmaz ha atılır nasıl olur eşit şartlar buff - ac - atak - dex/str scrool basılır öyle atılır diğer türlü zaten 1500 hp var malice atıosun 900 vuruosun en azından ben minoru yapana kadar 2. yi vurucan ben takla öyle zevkimi olur arenada olmaz cz de istediğini at malice massive torment parazit hepsini at ama ARENADA MALİCELİ OLMAZ

K2 sana cure koymus neden koymus dusundunmu hiç? Prieste karşı kendini koru diye bir nevi dengelensin diye. Şikayet etceğine cure kullan

• FORUMDA BEBE ÇOK DAHA FAZLA BURAYA NEDEN KULLANILIR NEDEN KULLANILMAZ YAZIPTA ASABIMI BOZAMAM SİZ BİLDİĞİNİZ GİBİ YAPIN BÖYLE BEBELERE KONUSUP NEDEN OLDUGUNU ANLATIP KENDİMİ YORAMAM L.J. ANLATMIS BENİM ANLATMAK İSTEDİKLERİMİ ANLAYANLARA AMA ANLAYAN YOK FORUM CİDDEN ÇOLUK ÇOCUK DOLU DUVARA ANLATSAN ANLARDI DUVAR KADAR OLAMADINIZ ( herkes için geçerli değil kendisini çocuk gibi görenler için )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren1s -- 17 Temmuz 2008; 16:24:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark_m_Dark

sormanız bile kabahat yahu..

vs de

massive malice ne varsa atsan 80 lvl adamı 60 lvl a düşürsün ondan sonra ban güm bitirsin adamı?

sence 1v1 olurmu ?

debuff cz için ve exp içindir

1v1 de debuff soz konusu olamaz

ha tum debufları saydırmış ha sadece malice ne fark eder..

her iki tarafında eşit olması gerekiyor..

hala anlamıyorum sormak bile saçma işine gelmiyomu yemedimi bp priestle vs? bp yi bırak int bile....
    bu oyun tek karakterli deil boşuna warior priest rogue mage sınıflanmamış her çarın kendi özeligi atar atmaz seni geren ne?
  • Eğer rogue iseniz explore skillerinde mauseu minorun uzerınde tutarak """"" Heal 60 HP """"yazısını goruceksiniz bu nedemek? Hayvani bir hızda surekli heal yapıyorsunuz demek. Yani övündüğünüz minor combo vs de kendini heallemek oluyor. O halde bende 10k heal bile basarım vs de gıgınızı cıkartmamanız lazım.
  • quote:

FORUMDA BEBE ÇOK DAHA FAZLA BURAYA NEDEN KULLANILIR NEDEN KULLANILMAZ YAZIPTA ASABIMI BOZAMAM SİZ BİLDİĞİNİZ GİBİ YAPIN BÖYLE BEBELERE KONUSUP NEDEN OLDUGUNU ANLATIP KENDİMİ YORAMAM L.J. ANLATMIS BENİM ANLATMAK İSTEDİKLERİMİ ANLAYANLARA AMA ANLAYAN YOK FORUM CİDDEN ÇOLUK ÇOCUK DOLU DUVARA ANLATSAN ANLARDI DUVAR KADAR OLAMADINIZ ( herkes için geçerli değil kendisini çocuk gibi görenler için )

Senin gozunde yetişkin senin fikirlerine katılanlarmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kachar

quote:

FORUMDA BEBE ÇOK DAHA FAZLA BURAYA NEDEN KULLANILIR NEDEN KULLANILMAZ YAZIPTA ASABIMI BOZAMAM SİZ BİLDİĞİNİZ GİBİ YAPIN BÖYLE BEBELERE KONUSUP NEDEN OLDUGUNU ANLATIP KENDİMİ YORAMAM L.J. ANLATMIS BENİM ANLATMAK İSTEDİKLERİMİ ANLAYANLARA AMA ANLAYAN YOK FORUM CİDDEN ÇOLUK ÇOCUK DOLU DUVARA ANLATSAN ANLARDI DUVAR KADAR OLAMADINIZ ( herkes için geçerli değil kendisini çocuk gibi görenler için )

yürüyün dikinize anlayan anlar anlamayan devam eder

• quote:

quote:

quote:

Tamam. Malice atanlar gerizekalı embesil sen harikasın son noktayıda koydun yani helal olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam. Malice atanlar gerizekalı embesil sen harikasın son noktayıda koydun yani helal olsun

eywallah

ama benim yorumlarımı okdunmu ki sen en baştan? ben cz de malice kullanılmasına karşı değilim istediğini yapsın yukarıdada yazıor ARENADAKİ 1V1 LERDE ŞİMDİ SÖYLE BANA ÖZELİİĞİNİ 59 LWL WARRİOR 59 LWL BP KENDİNE VERDİ BUFU AC Yİ OLDU 4K HP Sİ 650 DEFANSI ELİNDE +7 İİ VAR 1650 AP Sİ VAR WARRİORA GEÇTİK 2 K HP Sİ VAR 700 DEFANSI VAR ELİNDE +7 İİ WOLF SÜZ 1200 AP Sİ VAR ŞARTLAR EŞİT GİBİ SEN ŞİMDİ 2 K HP'N ZATEN FAZLA ATTIN MALİCEYİ DEFANS KALDI 300 eee ?? nerede bu eşitlik ? ozaman warrior a da ver bufu ver wolf ü öyle eşit olsn ? cz ye karısmam adam alır bufunu wolfünü gider arenadaki 1vs1 lerde malice olmaz atan çocuktur kendini oyuna fazla kaptırmıstır gözünü üstünlük kaplamıstır aç gözlülüğünden her yola başvurur kendini heallerde malicesini atarda sorna böyle foruma gelip ben onu bunu vs de kestim bakın ne kadar sağlamım derde umarım anlamıssınızdır neden böyle sert çıktıgımı yukarıdaki yorumları okuyun böyle yazan kişiler var lafım onlara

• @V-For_Vandetta

Bir taraf bufflu diğer taraf buffsuzsa tabiki ortada eşitsizlik vardır, hatta bir tarafta buff sc diğer tarafta normal buff olsa bile eşitsizliktir..

Bu çok uzun bi konu ya, nerden bulaştım
  • bak ben pw serverda oynuyorum su aralar benim bp nin 8k hp si var warriorların 15k civarı üstüne parasite atsam anca esitlencek hp. Ben malice atıp 1k vuruyorum onlar 700 vuruyor genede yatıyorum bazen. Aradaki fark bu. Eğer bendede onlar gibi 15k hp olsaydı ondan 300 damage fazla vurarakcok rahat alırdım. Ama bir yerden kısılırken diğer yerden verilmiş eşitlemek için ne yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kachar -- 17 Temmuz 2008; 16:57:13 >
  • Daha yazılanı okumadan saçma bulan bazı arkadaşlar var o yüzden polemik yapmaya lüzum yok. Bu oyunu üst düzey oynayan insanların nasıl oynadığından bihaber biçimde yaptıklarının doğru olduğunu düşünerek bu yolda ilerlerler ise zaten o üst düzeylere ulaştıklarında yeterince dışlanacaklardır ve yaptıklarının yanlış olduğunu anlayacaklardır. 1vs1 np amaçlı, karşı ırka zarar verme amaçlı veya kin gütme amaçlı yapılmaz.
    quote:

Akıl var mantık var böyle saçmalık olur mu.L.J ye katılmıyorum.Belliki çok çekmiş priestlerden.Sende priest aç oyna.

İçinizde patlasın o malice ler debufflar ve heal spamlar
    Şimdiye kadar binlerce bp kestim. Bunların yarısına 2 skill den fazla atmamışımdır. Bunlar sağlam tipte olup, tarif ettiğiniz üzere 1vs1 yaparken sadece Malice değil, Debuff, Heal Spam, Speed Hack ve DD kullananları...
    Örnek1: BuggRoller Heal Spam, Massive, Debuff FTW^^ Bizde cure bol, Allah'ın sevdiği kuluyuz 3 kere heal fail verince tabi:)
     GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ???
    Örnek2: TheCoozka görüldüğü üzere bende buff yok, adam buffer bide buff ac basıyor kendine bana malice atıp geliyor. Ben sc basmasını bilmez miyim?
    Örnek3: eskudo örnek2 nin kopyası buda.
    Örnek4: TheFinalJudge yakın zamana kadar xig ardreamde akan bir adam. En sağlam Bp si o Ardream'in. DD kullanıyor, Debuff, Malice, Slow, Confused, Mana Drain, Heal Spam ne ararsan var adamda. O dd takarsa bizde Club 20 takarız. Ki o adama illusion atmasınıda bilirdim. Kendime yakıştıramadığımdan atmadım.
    Örnek5: Phixius Speed Hack, Debuff, Malice, Slow, Yemeyince topuk, Heal Spam kullanan bir sizin kafadan adam daha. Bu adamı o gece 3 kere kestim. Buda en isyankar edeni olacakki kendisini, letter dan ana bacı kayıp, pedalcı demişti xD 30 dk lık scrollun 20 dk sını bu adamla 3 kere vs yapmak için harcadım o gece. En az 10 kere topuklamıştır^^ Ama spike ı sona saklarsan yemez o topuklama taktiği...
    Ben BP lere malice atmayın demiyorum. Beni tüm bunları kullanmadan vs de kesmiş BP lerde var. Kendilerini kutluyorum. Ama vs dediğin adil olandır. Ben genelde vs yaparken karşımdakine saygı duyarım. Bu arkadaşlarla yaparken pek saygı duyamadım. Bu Ownage değil RAPE! diye bir laf vardır bilen bilir.

• koy skili ver çoşkuyu
    +1905
    o skill kullanılmayacaksa süs olsun yer kaplasın diye konulmamıştır İLLAKİ..!!
    warior bp ile vs yaparken ÜSTÜNÜ SOYUNSUN aradaki def farkı öle kapanır priest malice atmaz
    rouge ile bp vs yaparken asas MİNOR KULLANMASIN VE WOLF KULLANMASIN
    mage ile bp vs yaparken mage SLİDE YAPMASIN KİTLEMESİN VE YAVAŞLATMASIN

hey Allah'ım ya neleri tartışıyorsunuz
    VS DE HERKEY KULLANILIR..!
    ZATEN AMAÇ KABİLİYET VE KUVVETTİR..
    kim kabiliyetli ise kimin karakteri kuvvetli ise onu ögrenmek yada denemek için yapılır vs..!!

nedense bu konuya KATILMAYAN ARKADAŞLAR hep bu şekilde kesilmişterdir.O yüzden onlara ters geliyo olabilir siz bakmayın onlara..

bence hem arenada hem cz de YAPILMAMASI GEREKEN TEK ŞEY =KAÇMAK YADA /TOWN
    cogu zaman yapan kişi ile karşılaştıgımda kesilmişimdir 50 np YOKSUNU İNSAN KESSİNDE MUTLU OLSUN DİYE..!
    SONUÇTA OYUN Bİ ZEVK
    kesmek-kesilmek ikisinide yaşamak güzeldir..!!!
    oyunda sadece KESMEK İÇİN GİRENLER KENDİ EGOLARINI TATMİN İÇİN YAPARLAR BU İŞİ.
    ama kesilmesi hatta kesilecegini bile bile vs yapması bile zevkli..
    TABİİ BU BENİM DÜŞÜNCEM
    KO NUN SADECE Bİ OYUN OLDUGUNU UNUTMADIGIM İÇİN
    KO İLE REEL HAYATI KARIŞTIRMADIGIM İÇİN..
    herkese iyi forumlar umarım bişeyler anlatabilmişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WampiroDelaSangre -- 17 Temmuz 2008; 18:04:31 >

• cz de ne varsa atabilirsin ama vsde sadece malice o da warriora diğer sınıflara atamazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark_m_Dark

sormanız bile kabahat yahu..

vs de

massive malice ne varsa atsan 80 lvl adamı 60 lvl a düşürsün ondan sonra ban güm bitirsin adamı?

sence 1v1 olurmu ?

debuff cz için ve exp içindir

1v1 de debuff soz konusu olamaz

ha tum debufları saydırmış ha sadece malice ne fark eder..

her iki tarafında eşit olması gerekiyor..

Ne alaka ? ben bp isem adam rouge ise ikimizinde takıları gorev takısı ise benim defansım 350 ise onun defansı 600 ise ben ona neden malice atmadan dalayım?
  • istediğimi atarım kralı gelsinkorkuyosan da priest le dolaş cure bassın dursun sana tutan var mıhala kullanamazsın diyen de sanki kullansam bişey yapabilcekmiş gibi ötsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnlyShamaN

biraz inceleyin bakalım şunu hatta sub side karşı tarafla vs cz gibi pvpler için tasarlanmışki bosslara yasak koymuşlar.İyi yasaklayalım debuff skillerini hiçbir priest debuff olmasın herkez yatınca press ok yapar artık.Bende bir warriorum ama asla bir prieste vs teklif etmem ezer geçer beni hiçbir şekildede mızıkçılık yapmam şunu kullanma bunu kullanma filan eğer bir warrior priestle vs yapıcaksa eşit olsun diyosanız warriorda paper kıyafet giysin priestte hell breaker yerine totomic taksın

Edit:warriorda 80 skili kullanmasın ozaman maliceden bin beter 10 vuruştan sonra adamı çıplak bırakabiliyo magic hammer yoksa tabi

o resimdeki master 20. skili yanlış warrior'un 20. master skill'i shock stundur vurduğun adamı 3 saniyeliğine kilitler. Scream gibi yani ama tutma şansı daha fazladır.

• quote:

Orjinalden alıntı: BilgeKağan

Malice en sevdigim skill

Yolun acik olsun

Kufur edeni Allah'a havale et

Adami kes

walla sagol en mantikli vecap bu gibi geldi bana
  • vs'de malice yasaksa,asaslar minor yapmasın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.