Şimdi Ara

GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ??? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
21.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnlyShamaN = kesinlikle her dedigin lafa katılıorum arkadasım :) wariorde defance kırma kitleme felan warsa basarım

L.J de resimlerle herseyi kanıtlamıs işi bilen her player hertürlü akar.İşine bakar.

Sunu bilin malice yasak-kör etme yasak-sutun vurmak yok- heal basma- dien warsa eziktir kesinlikle

asas= silah indirma,damage düşürme(%10),critck ,köretme///// Cure-minor-400&800 def
    warior=stun(Kitleme),scream yada leg cut,defans (Ability)kırma herseferde 1.5k drabiletsi duser
    priest=debuf malice massive mana calma heal

Bu konuda bana caok sacma sapan yorumlar geldi

-Nie kendini healliosun?Sıkısoa potla gel!
    -Cvp:Sen nie minor cekiosun?Sende potla gel bende potla gelem

-Nie DD takısoun?(Sıkıysa cıkart)
    -Cvp:Battleyim tabikide DD belt neck takıcam:)Sende sword clup tak!

-Nie debuf malice atıosun(Asas olan dio)
    -Cüren war die
    -Ac yok ama bende
    -yetenek warsa 400 ac skill barındadır!

-Nie debuf malice atıosun(Warior)
    -HP ve defancinı kraılımda sartlar eşit oslun
    -Nası yani?
    -Senin can 10k+ benim ki 4,5k senin defance 1.3 civarı benimki 850 civarı(Massive atmam wariorlara ki cok cene yaparlar)

Bu soruları veya buna benzerleri diyen warsa oyunu bıraksın prievate server gecsin arkadasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XinT -- 18 Temmuz 2008; 14:54:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

hayır doğru dediğim shock stun 80 atack skilidir master skili doğru vs yapan 2kişi 2side 80 olsa ve biri bp olsa biri warrior olsa warrior 80 skili basmıcakmı ozaman?

Edit:vsler hep rouge ve warriorların mı hakkı? hala anlayamadıgınız şeyler var oyunda bu forumda olan çocuklardan daha çok var rouge kendi başına bir parti gibidir zaten 400 defansı olsun curesi olsun wolfu lf si olsun hızlı atackları %600 %400 %200 skilleri %10 hp skilleri olsun tek başına gidebilir warrior devası defancı ve hpsi ile oyunda tank olabilen tek karakterdir ve seri olarak %300 vurabilen tekte karakterdir.Peki mageler ve priestler napabilir?Bir priest açın bakalım itemlerin ve levelin yüksek olmasına ragmen ezik diyip vs isteyen bir warriora karşı napabiliceksiniz skilsiz?Defansınız ondan düşük canınız düşük resistleriniz düşük skilleriniz onun kadar iyi tek ap ile ne yapılabilir?eğer herşey eşit olsun diyorsanız
    priestler:Heal atmasın debuff atmasın buff basmasın ve kitap basmasınlar
    rougeler:evade basmasın minör yapmasın aşırı derecede hızlı ve yüksek hasar veren %600 skillerine karşı tek ell dagger girsinler vsye ve wolf basmasınlar
    warriorlar:Defence verip %20 def ve resist kazanmasınlar ve shel yerine fp giysinler %70 canları varken vsye girsinler sword dancing yerine sword aura kullansınlar
    Mageler:yakına girip vs yapsınlar kaçmasınlar staf skiliyle bu mümkün olabilir
    işte vslerimiz eşitlendi herkezin aynı canı aynı defansı ve aynı apsi oldu.Yanlışım haksızlık yaptıgım karakter varmı?

Shock stun 80 Master skillidir arkadaşım. Senin durability azaltan skill dediğin master 75 skillidir ve birçok warrior skill bara koymaz bile...
    Ayrıca priestin Helis skilli defansdan bağımsızda vurduğu için defansı yüksek bir warriora bile çok iyi dmg ler verir bu yüzden o skilli küçümseme. Ayrıca Bp ler +30 str + Kitap basar buda öküz gibi ap demektir. Helis ile birleşince bu oyunda en felaket dmg leri veren char olur. Bilen bilir ds ye debuffer bp girince apos gibi dönersiniz. Asasın spike ından fazla vurur helis ds titan gibi canavarlara. O derece yani. Hatta felankora int priest warriordan fazla vurur. Bizzat görülmüştür Diğer kısımları full demogoji tartışmaya gerek yok. Malice skill spike da skill o zaman sende spike vurma gibi bir mantığa bişeyler anlatmak boşa kürek çekmekten farksız çünkü.

Ben 72 lvl priestim

Wp+1
    glass belt
    lilime earring dual
    Dual legionnaire band
    +8 Hp fp set
    +8 ex Mirage Sword
    +4 DD / +7 Spear / +7 Sword anti DEfance tasırım
    SS ++6 / lobo hammer +6
    Görev kalkanım +4

Bu itemlerile:

AP 1850 bile olmuo
    defance 600 civarı
    Hp 5k civarı (DD cıakrt spear tak fln filan)
    Mana 4.5kdan biraz fazla
    resistler 130 lr 120 fr 120 gr

simdi buna gore konusun lutfen 1 asasın ap, defance ve Hp benden cok ben ona malice atarım(Saglam ise debuf kesinlikle atarım)
    wariorda malice debuf atarım (Massive cok saglamsa atarım)
    Vs de asit pot atan bile warsa ben Magic hammer tasıosam bu benim 1seyler bildigimi kanıtlar(Yani hersey mubahtır)
    Mage de malice yetio debufu saglamlarsa atıorum(%90 debuf yien direk town atıo)

• L.J .... yiyorsa prisetlere yattığın resimleri koy.Hem diyorsun priest onları kullanırsa ölümsüz oluyor hemde 2-3 kıçı kırık bebeyi kesmişin plakan kalkmış.Yürü 50 kişi deli bir sen akıllısın forumda.
  • LJ seni böyle bilmezdim..niye atmasın atar tabiki.. sende minor combo yapıyon minorün hp pottan farkını herkes biliyo oda heal..
    sen asas oynuyon cure basmasını bilmiyosan priest napsın
    gel bide warriorları düşün..
    ayrıca binlerce bp kestim çoğuna iki attım diyon.. fll str abanıp 3k atak yapıp 500 def ile dolaşanlara priest denmez..
    ayrıca ardream düşünelim priest dd takmasını(vs de olabilir)nasıl yasaklıyon anlamış değilim?
    sen asas oynarken warriorla vs yaparken kendine wolf basmıyon mu basıyon.. 400 ac basmıyon mu basıyon..
    o zmn asas warriorla vs atarken 400 ac ve wolf kullanmasın..bide vs de zr den çıkarma olayı var tabi..
    warriorlarla vs atarken kendilerini zrden çıkarırlar priestden debuf yiyince olan oluyo..
    priest vs başladıkdan sonra malice de atar debufda (warriorlara debuf atması pek hoş deil ama yinede atmak istiyosa atar)
    kendine heal yaparmı yapar çünkü senin heal kesme şansında var..
    priestleri malice debuf atmasın diyen zihniyet priestleri warrior gibi(ama daha hızlı)şekilde kesmek istiyen beni zorlamasın uğraştırmasın gelsin yatsın hemen diyen zihniyettir..
    saygılar..:)

• bence saçma, tabi kuLLanabiLir. o zaman Light mageLer 72 skiLLi vurmasın, asasLar minör yapmasın potLa vs yapsın,wariorLar stun vurmasın,asasLar critic vurmasın,asasLar itemLeri inventory e gönderen skiLLi kuLLanmasın... diye gider bu. oyun yapıLırken bu skiLLer ne amaçLa yaratıLıyor birbirini kessin diye o zaman maden çok vs yapmak istiyorLar r vursunLar sadece hiçbir skiLLi kuLLanmasınLar.
  • bence melee arena ya gidin tam ortada karşı karşıya gelince bir başka priest alanla
    defans kırma ve buff silme vede atak kırma atsın kim güçlü belli olsun.

her iki tarafta debuff yiyince kim kesecek?

tabiki de warrior.

priest skili diyenlere cevabım şudur.

o zaman arena ya inice asass da stealth bassın olur mu?

yada warrıor da eline kalkan alıp durmadan ayak kırma vursun kaçsın olur mu?

ya da asassian lar light feet le durmadan kaçsın sonra berabere bitti desin?

magelerde duvarın içine giripte kestiklerinde kazandım diye sevinsin öyleyse....

vs ayrı cz ayrı cz de her yol serbest ama 1vs1 de assaslar köreltme (72-74) vurunca bile diğer charlar
    kızıyor.

eğer warrior def. yüksek diye bunu diyorsanız. sırf malice bazen kabul edilebilir ama full debuff hakkatten cılkını çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman21 -- 18 Temmuz 2008; 17:27:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ®ed

LJ seni böyle bilmezdim..niye atmasın atar tabiki.. sende minor combo yapıyon minorün hp pottan farkını herkes biliyo oda heal..
    ayrıca binlerce bp kestim çoğuna iki attım diyon.. fll str abanıp 3k atak yapıp 500 def ile dolaşanlara priest denmez..
    ayrıca ardream düşünelim priest dd takmasını(vs de olabilir)nasıl yasaklıyon anlamış değilim?
    sen asas oynarken warriorla vs yaparken kendine wolf basmıyon mu basıyon.. 400 ac basmıyon mu basıyon..
    o zmn asas warriorla vs atarken 400 ac ve wolf kullanmasın..bide vs de zr den çıkarma olayı var tabi..
    warriorlarla vs atarken kendilerini zrden çıkarırlar priestden debuf yiyince olan oluyo..
    priest vs başladıkdan sonra malice de atar debufda (warriorlara debuf atması pek hoş deil ama yinede atmak istiyosa atar)
    priestleri malice debuf atmasın diyen zihniyet priestleri warrior gibi(ama daha hızlı)şekilde kesmek istiyen beni zorlamasın uğraştırmasın gelsin yatsın hemen diyen zihniyettir..

DD takınca taktı olmuyor, ben club def takınca aha bu adam antici, bu adam taliacı oluyor:) İyi valla.
    @Dexser
    Arenadaki kıçı kırık asaslara malice atıp 2 skillde kesen bp lerin kestikleri asas oluyorda benim kestiklerim noob mu oluyor. Benim oynadığım serverda olanlar CZ de ise BuggyRoller'ı bilir(orta şeker iyi np kasan bir Bp dir), Ardream'ci ise TheFinalJudge yi bilir daha sağlamı yok humanlarda(Judge'den)
    Beni Ardream'de kesen bp görmedim çıkmadı, CZ de kesenler var yok diyende yalan söyler zaten. Ama bilmediğin oyuncular hakkında konuşup kendini küçük düşürmeye uğraşma. Ne orda ismi geçen charları tanıyorsun ne de beni. O 50 kişiden kaç tanesi 75+ ortamlara girip vs yaptıda malice kullandı bide onu sormak lazım. Diyorum size 80 bir bp gelsin burda desinki: Ben 80 lvl bir Bp yim 1vs1 yaparken arenada full scrollar basılı iken warrior undy almamış iken vs yaptık ve warriora malice attım aldım. Bunuda vs den saydım desin. Mesela sen? Var mı ki bi CZ de kullandığın bp de burda ahkam kesiyorsun?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ®ed

LJ seni böyle bilmezdim..niye atmasın atar tabiki.. sende minor combo yapıyon minorün hp pottan farkını herkes biliyo oda heal..

DD takınca taktı olmuyor, ben club def takınca aha bu adam antici, bu adam taliacı oluyor:) İyi valla.
    @Dexser
    Arenadaki kıçı kırık asaslara malice atıp 2 skillde kesen bp lerin kestikleri asas oluyorda benim kestiklerim noob mu oluyor. Benim oynadığım serverda olanlar CZ de ise BuggyRoller'ı bilir(orta şeker iyi np kasan bir Bp dir), Ardream'ci ise TheFinalJudge yi bilir daha sağlamı yok humanlarda(Judge'den)
    Beni Ardream'de kesen bp görmedim çıkmadı, CZ de kesenler var yok diyende yalan söyler zaten. Ama bilmediğin oyuncular hakkında konuşup kendini küçük düşürmeye uğraşma. Ne orda ismi geçen charları tanıyorsun ne de beni. O 50 kişiden kaç tanesi 75+ ortamlara girip vs yaptıda malice kullandı bide onu sormak lazım. Diyorum size 80 bir bp gelsin burda desinki: Ben 80 lvl bir Bp yim 1vs1 yaparken arenada full scrollar basılı iken warrior undy almamış iken vs yaptık ve warriora malice attım aldım. Bunuda vs den saydım desin. Mesela sen? Var mı ki bi CZ de kullandığın bp de burda ahkam kesiyorsun?

kırmızı:Afedersin ama senin talia kullandıgını anlayıpta acid taşımayan bir player noobtur.
    80bp kendinden düşük bir warrioru zaten malicesiz rahat alır söz konusu 80 warriorsa ve bu vs önceden anlaşılmışsa warriorda sc basmalı sc basmıyosa bukdr fukara ise vs teklif bile etmemeli.Hacklenipte bordera tek mirageyle gelenler gibi olur bu durumda

• Bu malice her zaman bir olaydir Eskiden vsde atiyordum baktim boyle olmuyor en sonunda malice atmadan yapmaya basladim bu seferde adami kesince niye 1920 heal yapiyorsun Yani kesilenin her zaman bi bahanesi var
    Ayrica her skilin amaci charlari birbirine guc olarak yaklastirmak ve esitlemektir Vs yaparken +72 asas 72 skilini vuruyor ondan sonra biz malice atinca olay oluyor bana 72 skili vurana bende malice atarim Yani skile skill karsilik kullanilmayacaksa malice de olmaz vsde 72 skilide
    Czde ise her skill kullanilir
  • quote:

Afedersin ama senin talia kullandıgını anlayıpta acid taşımayan bir player noobtur.
    80bp kendinden düşük bir warrioru zaten malicesiz rahat alır söz konusu 80 warriorsa ve bu vs önceden anlaşılmışsa warriorda sc basmalı sc basmıyosa bukdr fukara ise vs teklif bile etmemeli.Hacklenipte bordera tek mirageyle gelenler gibi olur bu durumda

Talia bahane zaten bende club def chitin var. Her zamanda Magic Hammer taşırım. Adam bana taliacısın, anticisin diyip kendisi DD kullandığı için diyorum bunu. Asas keserse bahane hazır, pedal, anti şu bu.
    quote:

Bu malice her zaman bir olaydir Eskiden vsde atiyordum baktim boyle olmuyor en sonunda malice atmadan yapmaya basladim bu seferde adami kesince niye 1920 heal yapiyorsun Yani kesilenin her zaman bi bahanesi var
    Ayrica her skilin amaci charlari birbirine guc olarak yaklastirmak ve esitlemektir Vs yaparken +72 asas 72 skilini vuruyor ondan sonra biz malice atinca olay oluyor bana 72 skili vurana bende malice atarim Yani skile skill karsilik kullanilmayacaksa malice de olmaz vsde 72 skilide
    Czde ise her skill kullanilir

72'nin çaresini bilmiyorsan öğren derim kör olduğunda mouse ile adamın üstüne tıkla. Ben bana atan asas olmazsa atmam vs de o atarsa atarım. Bp içinde warrior içinde aynı şeyler geçerli shock stun atan warrior varsa vurursun 72 75 hatta varsa armor cancel, bp de kendini healliyecekse veya curse skilleri atıyorsa atarım cure umu basarım. Ama o tarz bir vs bitmez kolay kolay. Yukardada birisi değinmiş, asas lf ile kaçtığı sürece vs biter mi Oda skill o zaman Böyle bişey yok. CZ ile 1vs1'i karıştırmamak lazım. Zamanında alkoc'da çok yazdı çizdi burda bu konuları anlayan olmadı. Zaten anlamanız içinde yaşamanız lazım. Daha yaşamadan burdan ahkam kesen o kadar çok kişi varki.

• @L.J.
    Onu dien noobmuş ozaman onun yaptıgını bütün bplere mal edip debuff kullanmanın adice oldugunu söylüyorsun acid kullanırım magic hammer taşısın banane
    debuff atarım beni ilgilendirmez nasıl czde warrior tek gezemez cureye ihtiyaç duyarsa vsdede party yapsın onun defansını ve canını düşürüp vsyi dengelemem lazım
    debuff atarım beni ilgilendirmez assasin cure atsın
    debuff atarım beni ilgilendirmez mage yanıma yaklaşmamayı bilsin
    oyunda herşeyin antisi var kullanmayı bilene kullanamayanda sövebilir o onun cahilligi ezikligidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedicKit -- 18 Temmuz 2008; 18:16:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MedicKit

@L.J.
    Onu dien noopmuş ozaman onun yaptıgını bütün bplere mal edip debuff kullanmanın adice oldugunu söylüyorsun acid kullanırım magic hammer taşısın banane
    debuff atarım beni ilgilendirmez nasıl czde warrior tek gezemez cureye ihtiyaç duyarsa vsdede party yapsın onun defansını ve canını düşürüp vsyi dengelemem lazım
    oyunda herşeyin antisi var kullanmayı bilene kullanamayanda sövebilir o onun cahilligi ezikligidir

Hala ne diyor. Kardeş anlamıyorsun sanırım. VS de diyoruz. CZ de senin attığın dufftan kime ne. VS de atmaya devam et sen ben sana neden atılmaması gerektiğini yazdım yukarı. Anlamayan atsın ben kendi açımdan sorun etmiyorum nasıl olsa asas için cure bitmediği sürece problem yok. Ama öyle priestler varki atak yapmakdan başka her türlü pisliği yapmasını biliyor, debuff atar>cure atarım>malice atar>cure atarım>massive atar>cure atarım>dalmaya başlarım>kaçar 2 adım geri kendisini healler>sonra bi debuff daha>ben gene cure> bu böyle gider. Siz buna vs diyor olabilirsiniz buna ama bu vs değildir bence.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MedicKit

@L.J.
    Onu dien noopmuş ozaman onun yaptıgını bütün bplere mal edip debuff kullanmanın adice oldugunu söylüyorsun acid kullanırım magic hammer taşısın banane

Hala ne diyor. Kardeş anlamıyorsun sanırım. VS de diyoruz. CZ de senin attığın dufftan kime ne. VS de atmaya devam et sen ben sana neden atılmaması gerektiğini yazdım yukarı. Anlamayan atsın ben kendi açımdan sorun etmiyorum nasıl olsa asas için cure bitmediği sürece problem yok. Ama öyle priestler varki atak yapmakdan başka her türlü pisliği yapmasını biliyor, debuff atar>cure atarım>malice atar>cure atarım>massive atar>cure atarım>dalmaya başlarım>kaçar 2 adım geri kendisini healler>sonra bi debuff daha>ben gene cure> bu böyle gider. Siz buna vs diyor olabilirsiniz buna ama bu vs değildir bence.

Warriorla oynadıgımda asla bir bpye vs teklif etmedim beni ezer geçer çünkü biliyorum mızıkçılık yapıpta debuff kullanmada demem çünkü oda onun skili koyulmuşsa kullanılması gerekir aynı şeyi ben bp oldugumda warriorlardan beklerim.
    Explore=debuff ikiside büyük avantaj sağlar kullanana
    senin vs yaptıgın buffer gibi yaparım bende çünkü olması gereken bu bakınız:fluppy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedicKit -- 18 Temmuz 2008; 18:30:20 >

• bn ardreamde warriorum priestler debuf malice attığında cok sinirim bozuluo glcier yediğimdede sinirim bzuluo ama oyunun kuralı bu bnde leg cutting atıorum arkasında sürü gelen adamı bitiriolar bnm yüzümden bnde küfür yiyom malesef debuf malice vsde yasak olamaz

• quote:

Orjinalden alıntı: uzman21

bence melee arena ya gidin tam ortada karşı karşıya gelince bir başka priest alanla

tabiki de warrior.

o zaman arena ya inice asass da stealth bassın olur mu?

yada warrıor da eline kalkan alıp durmadan ayak kırma vursun kaçsın olur mu?

ya da asassian lar light feet le durmadan kaçsın sonra berabere bitti desin?

magelerde duvarın içine giripte kestiklerinde kazandım diye sevinsin öyleyse....

vs ayrı cz ayrı cz de her yol serbest ama 1vs1 de assaslar köreltme (72-74) vurunca bile diğer charlar
    kızıyor.

eğer warrior def. yüksek diye bunu diyorsanız. sırf malice bazen kabul edilebilir ama full debuff hakkatten cılkını çıkarıyor.

Sen vs de karsıma cık asasla:) stealth basacak fırsatın olursa bas oke
    Ben talia takıosam sen acid pot tası
    Sen acid pot tasıosan ben magic hammerimi tasırım :) (işte playerlik budur)
    Asas LF basıp kacıosa kacak derim(Berabere bitmiş sayılmaz, yenmişimdir)

Magelerle duvara girip atack yapmak BUGtur!:) Vs deildir.

Wariora debuf at 5k+ can olur bende 4,5k
    Warior de maliceli 850+ def wardır bende ac li 900
    Wariorda massiveli2k+ ap(ki ben massive atmam) ki bende ap1.8k

yani warior her yonden ustundur.(1 bana heal kalıo ki onuda basarım oda gzl combo yapsın bozsun healimi-stun vursun durdursun)
    75 skili defance kırar(1500 durability) vursun bana(Papersem 7/8k durability olur bende 4/5 vurustur yok eger FP ciisem 6/7 kere vurması lazım)

Yani işi bilen her türlü alır(Ki beni alan wariorda aldıgım wariorda war aldıgım cene yapıo beni alana helal olsun die PM atıorum)
    Herkes skilini bassın!İyi olan kazansın(Zaten tum skillerden sonra item ve playerlige kalır işin)

Don't ks come vS

Lagaluga yok.Dısardan müdahale etmesinler yeter!

• gayet normal bi asas olmama ragmen onaylıyorum çünki onların bi skili malice _
  • @uzman21
    bence melee arena ya gidin tam ortada karşı karşıya gelince bir başka priest alanla

tabiki de warrior.

1)o zaman arena ya inice asass da stealth bassın olur mu?

2)yada warrıor da eline kalkan alıp durmadan ayak kırma vursun kaçsın olur mu?

3)ya da asassian lar light feet le durmadan kaçsın sonra berabere bitti desin?

4)magelerde duvarın içine giripte kestiklerinde kazandım diye sevinsin öyleyse....

kızıyor.

eğer warrior def. yüksek diye bunu diyorsanız. sırf malice bazen kabul edilebilir ama full debuff hakkatten
    cılkını çıkarıyor.

1)Stealth bassın vsden önce basabilirsin sadece vs de sen stealth basana seni 10 kere keserim ben
    2)Yapabilir sabırlı biriyimdir leg cutla kesebiliyorsa helal olsun koşup kovalarım arena dışına çıkarsa hükmen malup sayılır zaten
    3)Assasda istedigini yapabilir g*t kadar arenada nereye kaçacak?
    4)xint'inde dediği gibi o bir bugdur ve biz legal vslerden bahsediyoruz eğer legal olmazsa vs bende koxpu açarım koşarak 1920 atarım

• vs den once anlasildigi surece ozellikle warriorlara malice nin atilabilicegini dusunuyorum

iyi forumlar...
  • O zaman priestle warrior vs yaparken priest sürekli heal yapsın kendine kesilmez.VS bu demek değildir.Vs ne demektir.İki kişinin arenada güç gösterisidir.Kapışmasıdır.Bir priest sürekli heal yaparsa vslikten çıkar.Aynı zamanda minorda heal onu kullanmasınlar diyen kafalara söylüyorum.Asaslar hem minor kullanır hem saldırır.Priestler bunu yapabilirse heal kullansınlar.

Ayrıca bp paper mageyle vs yapıcaksa debff kullanamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 19 Temmuz 2008; 3:28:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

O zaman priestle warrior vs yaparken priest sürekli heal yapsın kendine kesilmez.VS bu demek değildir.Vs ne demektir.İki kişinin arenada güç gösterisidir.Kapışmasıdır.Bir priest sürekli heal yaparsa vslikten çıkar.Aynı zamanda minorda heal onu kullanmasınlar diyen kafalara söylüyorum.Asaslar hem minor kullanır hem saldırır.Priestler bunu yapabilirse heal kullansınlar.

Ayrıca bp paper mageyle vs yapıcaksa debff kullanamaz

priest sonsuz mana pot taşıyamıyo heralde potunu bitirmeye çalış ben şahsen bp ile asasslarda cure pot bırakmıyorum.Aynı priest heal kullanmasınlar diyen kafalara söylüyorum priestin healini fail verdirebilirsiniz fakat minöre birşey yapamazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.