Şimdi Ara

GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ??? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
21.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MedicKit

quote:

Orjinalden alıntı: To die

O zaman priestle warrior vs yaparken priest sürekli heal yapsın kendine kesilmez.VS bu demek değildir.Vs ne demektir.İki kişinin arenada güç gösterisidir.Kapışmasıdır.Bir priest sürekli heal yaparsa vslikten çıkar.Aynı zamanda minorda heal onu kullanmasınlar diyen kafalara söylüyorum.Asaslar hem minor kullanır hem saldırır.Priestler bunu yapabilirse heal kullansınlar.

Ayrıca bp paper mageyle vs yapıcaksa debff kullanamaz

priest sonsuz mana pot taşıyamıyo heralde potunu bitirmeye çalış ben şahsen bp ile asasslarda cure pot bırakmıyorum.Aynı priest heal kullanmasınlar diyen kafalara söylüyorum priestin healini fail verdirebilirsiniz fakat minöre birşey yapamazsınız.

letter'da pot varsa ne yapıcaksın
    yaşlanıp ölmesini beklemek daha mantıklı bence

• L.J benim şuana kadar en çok oynadığım karakter priest.Ordaki priestlerin hepsi kıçı kırık ki sen kesmişsin.Ardremde priestle oynayan birinden ne beklersin (15- yaş ).İmkanım olsaydı senin oynadığın serverda priest kasardım.Git bir an önce priest aç oyna böyle saçma sapık fikirlerindende vazgeç.
  • kardesım ozmn akıl war mantık war 1vs1 dıyon esıt olması gerekıyor dıyon peki 80 worrior la 80 priest aynı mı bunuda bır dusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dexser

L.J benim şuana kadar en çok oynadığım karakter priest.Ordaki priestlerin hepsi kıçı kırık ki sen kesmişsin.Ardremde priestle oynayan birinden ne beklersin (15- yaş ).İmkanım olsaydı senin oynadığın serverda priest kasardım.Git bir an önce priest aç oyna böyle saçma sapık fikirlerindende vazgeç.

2005 de ilk charımı açtım bilen bilir BP idi. Belki sen o zamanlar bu oyunun adından bihaberdin. Benle fazla uğraşma asıl saçma sapan fikirler seninkiler. Ben nasılki senin fikirlerine saygı duyuyorum sende benimkilere duyacaksın. Kıçı kırıktır eminim. Tanımadan etmeden kahin misin sen?
  • Priestle oynayan adamlar priesti oynamaktan bihaber hiç birşey bilmeyipte burda gelip tartışma yaratıp kendi ezikliklerini qeçirmek için popüler olan kişilerle tartışıp kendilerini üst seviyeye getirmeye çalışan laga -lugacılar ......

• quote:

Orjinalden alıntı: okan123

kardesım ozmn akıl war mantık war 1vs1 dıyon esıt olması gerekıyor dıyon peki 80 worrior la 80 priest aynı mı bunuda bır dusun

Ozaman kimse prieste Vs die PM atmasın akcarken asas a da pm atmayın :) karakterlerin skilleri birbirine ustunluk saglayacak sekilde tasarlanmıstır!Ki ustun olmak için yapamicen seyler yok O yuzden wariora warior VS asasvs asas tır debuf priest ile bufcu dediginize gore vs bile yapmaması lazım.

Karakter VS karakter(Cunki her karakter dierinden ustundur yeterki kullanmayı bil zamanında kullan)
  • 3 sp mi verip açmışım bide kullanmıycammı
  • quote:

Orjinalden alıntı: pwner

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: To die

O zaman priestle warrior vs yaparken priest sürekli heal yapsın kendine kesilmez.VS bu demek değildir.Vs ne demektir.İki kişinin arenada güç gösterisidir.Kapışmasıdır.Bir priest sürekli heal yaparsa vslikten çıkar.Aynı zamanda minorda heal onu kullanmasınlar diyen kafalara söylüyorum.Asaslar hem minor kullanır hem saldırır.Priestler bunu yapabilirse heal kullansınlar.

Ayrıca bp paper mageyle vs yapıcaksa debff kullanamaz

priest sonsuz mana pot taşıyamıyo heralde potunu bitirmeye çalış ben şahsen bp ile asasslarda cure pot bırakmıyorum.Aynı priest heal kullanmasınlar diyen kafalara söylüyorum priestin healini fail verdirebilirsiniz fakat minöre birşey yapamazsınız.

letter'da pot varsa ne yapıcaksın
    yaşlanıp ölmesini beklemek daha mantıklı bence

Şuan letter kapalı uzun bir sürede kapalı kalacak bu yüzden potunu bitirebilirsin onu yapamıyorsan skillerine fail verdirmeyi dene veya vs teklif etme int healler priesti kim yatırabilir 1vs1de?Yatıramayınca çıkar kalkanını heal yapma mı diyeceksiniz?

• quote:

Şuan letter kapalı uzun bir sürede kapalı kalacak bu yüzden potunu bitirebilirsin onu yapamıyorsan skillerine fail verdirmeyi dene veya vs teklif etme int healler priesti kim yatırabilir 1vs1de?Yatıramayınca çıkar kalkanını heal yapma mı diyeceksiniz?

int priest'te zaten kimseyi yatıramaz da konu vs'de heal deil vs'de malice.
    ayrıca çok fazla uzadı vs arena'da olur ve anlaşmalı olur. Şartlar önceden konuşulur ve anlaşılırsa vs yapılır. VS'de heal ve malice'ye karşı çıkan birisi kabul etmiyorsa vs yapmaz bukadar basit. Benim vs anlayışım adamı gördün direk dal başkabirisi gelip dalmadan kesebilirsen videoyu koy youtube'a vs'de aldım değil.
  • KONU ÇOK UZADI CZ VE ARDERAM HARİCİ MALİCE ATMAK ANLAŞMALI OLUR EĞER İKİ TARAFTA HERŞEYİNİ ORTAYA KOYCAK DİYE ANLAŞIRSA İSTEYEN İSTEDİĞİ SKİLİ ATAR EĞER SADECE ZR VE ATTACK SKİL İSE KONUŞULUR..
  • quote:

Orjinalden alıntı: pwner

quote:

int priest'te zaten kimseyi yatıramaz da konu vs'de heal deil vs'de malice.
    ayrıca çok fazla uzadı vs arena'da olur ve anlaşmalı olur. Şartlar önceden konuşulur ve anlaşılırsa vs yapılır. VS'de heal ve malice'ye karşı çıkan birisi kabul etmiyorsa vs yapmaz bukadar basit. Benim vs anlayışım adamı gördün direk dal başkabirisi gelip dalmadan kesebilirsen videoyu koy youtube'a vs'de aldım değil.

Evet haklısın mızıtan varsa sende mızıt heal atma derse minör basma dersin vs vs yani debuff atmak kişiye göre değiştiği için onu önceden hallediceksin metalist cem

• quote:

Orjinalden alıntı: metalistcem

Yillardir bu sorunun yanitini ariyoruz,priestler olarak arenalarda veya baska mekanlarda 1v1 de malice attigimizda bir ton kufur yiyoruz......Tecrubeli arkadaslarimiz bu konuda yorum yaparlarsa sevinirim

Dipnot : Knight i 3 yil araliksiz oynadim,1 yildir oynamiyorum...£yil boyunca Priest kullandim ve malice yuzunden bol kufur yedim 2yildir sordugum kisilerin %50si yasak %50si legal dedi ...

YoRuMLaRInIzA iHTiYaCIM WaR .....

Öncelikle şu yasak kelimesin bi kaldıralım ortadan çok komik gelio varolan bi skill nasıl yasak olsun :) tabiiki kullanılacak. Ayrıca biliyorsunuzki bir bp nin helede paper ise ki genelde öyle oluyor defansı siz malice attığızda karşı tarafla nerdeyse aynı oluyor. Yani durum eşit oluyor. Bunda bir problem yok. Şunada parmak basayım, cz de genelde banada çok olur debuferim ve karşı taraf özelliklede 75-80 lvl warriorlar debuf malice atıp kestikten sonra , ''neden parazit malice'' , ''sıkıyosa parazit malicesiz gel'', ''işte anca böyle kesersin'' v.b gibi letterlar atarlar ama düşünmezlerki karşı tarafın defansının 700-850 arası, Hp' sinin 5-6 k arası olduğunu, parazit malice yediklerinde onunla şartların nerdeyse eşit halde olduğunu :). Yani 10-13 k hp leri ile 1100-1500 defansları ile 1 e 1 karşlaşmak isterler. 10 k can larını 600 vura vura ölmeden düşürmenizi isterler. Güzel mantık :). Ayrıca ben cz de bp olupta özelliklede debufer , malice parazit skillerini kullanmayan görmedim. Siz gördünüzmü? :)). O yüzden neden malice, neden parazit gibi saçma sapan düşüncelere varmasın arkadaşlar bu gayet doğal hatta olması gereken bişey.

• quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

L.J benim şuana kadar en çok oynadığım karakter priest.Ordaki priestlerin hepsi kıçı kırık ki sen kesmişsin.Ardremde priestle oynayan birinden ne beklersin (15- yaş ).İmkanım olsaydı senin oynadığın serverda priest kasardım.Git bir an önce priest aç oyna böyle saçma sapık fikirlerindende vazgeç.

2005 de ilk charımı açtım bilen bilir BP idi. Belki sen o zamanlar bu oyunun adından bihaberdin. Benle fazla uğraşma asıl saçma sapan fikirler seninkiler. Ben nasılki senin fikirlerine saygı duyuyorum sende benimkilere duyacaksın. Kıçı kırıktır eminim. Tanımadan etmeden kahin misin sen?

Ben oyuna başladığımda en son server beramus vardı yılı sen hesapla.Herkes deli bir tek akıllı sensin bu forumda.Yada tam tersi.Sana vs de yatan priest kıçı kırıktır başka bir alternatifi olamaz.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

Ben oyuna başladığımda en son server beramus vardı yılı sen hesapla.Herkes deli bir tek akıllı sensin bu forumda.Yada tam tersi.Sana vs de yatan priest kıçı kırıktır başka bir alternatifi olamaz.

L.J. hakkinda duzgun konus adam bu isi biliyo (2yildir takip ettigim kadariyla)

• L.J bak abi tamam üstadsın ustasın abimizsin büyüğümüzsün
    ama burda haksızsın abi kabul et
    ben arenaya kendimi geliştirmeye gittiğimde çoğunlukla hatta %90 malice kullanmam laf işitmeyeyim keyif için giriyorum oyuna o da kaçmasın diye
    ama bir olay var ki işte orda kendimi tutamam
    '' vs de heal mi olur''
    ve bunu söyleyen adamın yaşından , zekasından şüphe ederim
    ben heal yapamıcaksam neden priest açtım?
    warrior açsaydım o zaman...
    @ To die
    hocam demişsin ki priestte o zaman kendini heallesin bitmesin vs
    1- priestin sonsuza kadar kendini heallemesi için ya petrol zengini olması lazim yada deli olması lazim
    2- eğer bir karakter priestin healini kesemiyorsa neden onunla vs ye giriyor?
    3- asas-minor , priest-heal mantığın çok saçma priestin kendi seçimi istediğini yapar onun kaybettiği zamandan sen mi sorumlusun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BSG -- 20 Temmuz 2008; 0:04:13 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

L.J bak abi tamam üstadsın ustasın abimizsin büyüğümüzsün
    ama burda haksızsın abi kabul et
    ben arenaya kendimi geliştirmeye gittiğimde çoğunlukla hatta %90 malice kullanmam laf işitmeyeyim keyif için giriyorum oyuna o da kaçmasın diye
    ama bir olay var ki işte orda kendimi tutamam
    '' vs de heal mi olur''
    ve bunu söyleyen adamın yaşından , zekasından şüphe ederim
    ben heal yapamıcaksam neden priest açtım?
    warrior açsaydım o zaman...
    @ To die
    hocam demişsin ki priestte o zaman kendini heallesin bitmesin
    1- priestin sonsuza kadar kendini heallemesi için ya petrol zengini olması lazim yada deli olması lazim
    2- eğer bir karakter priestin healini kesemiyorsa neden onunla vs ye giriyor?
    3- asas-minor , priest-heal mantığın çok saçma priestin kendi seçimi istediğini yapar onun kaybettiği zamandan sen mi sorumlusun?

+666 bu topicde sadece malice nin tartisilmasini istedim cunku heal i da ekleseydim konu 6.-7. sayfaya kadar uzardi...

• Aslında cevap yazmıyacaktım ama...

benim demek istediğim

PRİEST ZATEN BİR ÇOK AVANTAJA SAHİP. ÖZELLİKLE 1 VS 1 DE.

KİTAP BASIYORSUN %50 ATAK.

SECOND HEAL BASIYORSUN DURMADAN HP REC. OLUYOR.

SIKIŞTINMI 1920 HEALE DE ABANIYOSUN.

MALİCE YE DE EYWALLAH DEDİK. 72 SKİLİDE SAĞLAM BİR SKİL...

Kİ ZATEN DEFANSA ALDANMAK OYUN BİLMEMEKLE İLGİLİ BENCE...

ÇÜNKÜ UNIQ İÇ İTEMLERİ SAĞLAM OLAN BİR CHAR İSTERSE ÜZERİNDE ARMOR OLMASIN

YİNEDE BABALAR GİBİ KESER.

PRİEST UNIQLERİ İYİ İSE WARRIOR LA ARASINDAKİ DEFANS FARKI HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL.

ÖNEMLİ OLAN NE ATAKTIR NEDE DEFANS... ÖNEMLİ OLAN KOYDUĞUN VE YEDİĞİN DAMAGELERDİR.

ZATEN UNIQLERİN VARSA OTOMATİKMAN AZ DAMAGE YERSİN BUNA KARŞIN ÇIKIP BİRDE KARŞINDAKİNE ATAK KIRMA, DEFANS KIRMA, (MALİCE-MASSİVE-TORMENT) FALAN ATMAK BENCE KAYBETME KORKUSUNDAN KAYNAKLANIYOR....

SEN AZ DAMAGE YEMEKLE KALMAYIP KARŞINDAKİNİN ATAĞIYLA DEFANSIYLA UĞRAŞIRSAN OZAMAN O VS OLMAZ. ÇÜNKÜ RAKİP 720LİK CANLA 11K CANI SABİTLEMEYE ÇALIŞIRKEN BİRYANDAN 400-400 GİDEN MANA YI DENGELEMEYE ÇALIŞIRKEN BİRDE ATAK-HP-DEFANS I SİLMEK OLMAZ. MALİCE NEDEN ASASLARDA BU KADAR SORUN OLMYOR ÇÜNKÜ SC VARSA ANINDA CURE'^^ O YÜZDEN ATMAYA BİLE GEREK DUYMUYOSUNUZ.

ONUDA GEÇTİM 1920 HEAL BASMADAN PRİEST İSTEDİĞİNİ ATSIN ÖNEMLİ DEĞİL. HEM O HEM O OLMAZ. AYRICA PRİEST WARRIORA ÇOK TERS GELEN BİR CHAR.
    ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman21 -- 24 Temmuz 2008; 18:20:23 >

• saçma saçma konuşmayın

warior def 1100 - asas def 500

asas neden evade kullanıyo yok kardeşim eşit olsun olmaz evade kullanma safefty kullanma

asas-minör - priest heal

asas da minör kullanmasın kardeşim potla yapsın vs sini

Kardeşim sırf malice değil debufun bir skill slotu var

ozaman asaslar explorer vermesin wariorlar def e vermesin mageler sadece tek element seçsin saçmalık

Warrior : it gibi def+hp+atak vardır ama kendine ve parti üyelerine birşey sağlayamaz adı üstünde Warior sadece bossun altına yatar

int priest : Arkadaşlarının iyiliği için çarpınan gururlu defansif it gibi hp+def var wariorlardanda fazla
    bu yüzden vs yapmıyor

asasian : hem kendi hemde arkadaşlarına + sağlayabilir kaçar hızlıdır defi bp den 1 önceki en düşük karakterdir

BP : hem arkadaşlarına + sağlayabilir hemde karşı tarafa - sağlayabilir.Defansı çok düşüktür ama karşı tarafında defansını düşürür eşitler

BP kendini vs de heallerse; warior vs BP de heallemesi debuf skill slotundan skill kullanıyorsa biraz saçmadır
    çünkü warior pot kullanıyor o kendini canı yarıya her indiğinde heallerse anlamı kalmaz vs direk biter
    ama asassian vs BP vs lerinde ; bp heal atabilir asassianda minör basıyor hem ellerini havaya kaldırana kadar asassianda minör yapıp canını doldurabilir BP vs BP ; debuf skilleri kullanımını yasaklamak en doğrusudur nasıl olsa ikiside eşittir bu konu üstünde çok durmicam.

Mage vs BP ; burası biraz karmaşık mage lr ise sizi kitler yani heal yapabilirsiniz çünkü kitlediği zaman asas minör priest heal felan yapamaz.ama fire bir mageyse kendiside pot kullandığından yine warrior vs BP kuralı geçerli olmalıdır.En mantıklısı budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 25 Temmuz 2008; 1:27:22 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

quote:

Orjinalden alıntı: Dark_m_Dark

sormanız bile kabahat yahu..

vs de

massive malice ne varsa atsan 80 lvl adamı 60 lvl a düşürsün ondan sonra ban güm bitirsin adamı?

sence 1v1 olurmu ?

debuff cz için ve exp içindir

1v1 de debuff soz konusu olamaz

ha tum debufları saydırmış ha sadece malice ne fark eder..

her iki tarafında eşit olması gerekiyor..

O zmn warrior da Paper giyinsin öyle kapışsınlar.

• amma uzatmıssınız :D

priestsen malice atıcan kescen
    priest deilsen malice atma ezuq dicen
    bu kadar basit
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.