Şimdi Ara

Genpa Teknik Servis Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia E50 cep telefonumu arızasından dolayı aldığım yer olan genpa teknik servise iade ettim.21 Mart'ta teslim ettiğim telefonuma 3 nisanda değişim kararı verildi o tarihten itibaren durumda hiçbir değişiklik olmadı.Genpa yetkililerinden öğrendiğim kadarıyla 30 iş günü dolduktan sonra ücret iadesi talebinde bulunma hakkım olduğunu söylediler.2 Mayısta 30 iş gününün dolduğu gün arayıp ücret iadesi talebinde bulundum.İnternette yine durumunda bi değişiklik görmediğimden dolayı bugun aradığımda talebimin üretici firmaya gönderildiği ve ona cevap beklendiği ve Haftasonuna kadar telefonun elime geçebileceği söylendi.Bende cevap olarak bu saatten sonra telefon değil ücretini istiyorum dediğimde bana üretici firmanın cevabına göre hareket edebileceklerini söylediler.Öğrenmek istediğim yasal süreç dolduktan sonra zorla telefonu verebilme hakları var mı yoksa genpanın sözleşmesinde 30 iş günü dolduktan sonra kesin olarak ücret iade edilir diye bağlayıcı bi madde bulunuyormu? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygılar...

• Ürünü mecburen sana veremez 30 iş günü dolduğu ve iade talebinde bulunduysan.
  • ücret iadesi talebinde bulundum resimede baktıysan 30 işgününün dolduğunu görmüşsündür.ama buna rağmen üretici firmadan gelcek cevabı beklediklerini söyledi bana...
  • Son işlem tarihi ile cihazı servise verdiğin tarih arasında pek bişey yok ki. 2 hafta ancak.
  • aynen öyle üstad.
  • Sen daha bekle hele. 30 iş günü dolmadan hiç bir hak talep edemezsin gibi. Mesela ben geçen ayın 14'ünde Genpa'ya telefon verdim. gelmiş telefon testleri yapılıyormuş. Son 1 hafta kalmıştı günün dolmasına nerdeyse.
  • evet 30 iş günü olayı var...
  • süre doldu zaten sizin bahsettiğiniz süre hangisi ürün değişim kararının çıktığı tarihmi yoksa öbür tarih zaten doldu
  • cep telefonunu teslim ettiğin tarihten itibaren 30 işgünü süren var. sonrasında direk kaymakamlıkta tükoder e git ve orda işlemlerini yap, sonra da paranı al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.