Şimdi Ara

GETİR'DE 25'E 20 İNDİRİM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Getir'de 25 Lira alışverişe 20 lira indirim tanımlanmış. Hesapları kontrol edin.

EDİT: İlk siparişe özel olmakla birlikte, kampanya aynı cihaz ve kredi kartından tek kullanım için geçerliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jckl35 -- 5 Kasım 2019; 10:48:17 >

• Burası bir forum sayfası ve sen de buranın muhteşem admini değilsij. Olmaya soyunuyor isen bununla kalırsın. Fırsat indirimi konusuna gelecek olursak. İçimizde böyle sitelerde çalışan ve takip eden onlarca yüzlerce insan var burada getirin konusu açık iken bir bilgisi olan var ise belki cevap verir diye yazdım Sanki gidip post açmışım. Hadi kardeşim klavyenin üzerinden yavaştan hareketlen isterim. Burada büyüğüm küçüğüm dahil olmak üzere herkese saygı ile efendim diye hitap ederim ama size içimden yazmak bile gelmedi düşünün neden acaba. :)
  • Sıfır hesap lara mı ?

Detayı paylaşsaydınız keşke
  • Ben de ilk siparişe özel diyor, detayını bilemiyorum. Kullanılmış hesaplar için kontrol edebilirsiniz. İndirimi gördüm, sizler de istifade edin diye paylaştım.
  • Yok bende yeni hesaplara yada kişiye özeldir
  • İlk kullanıma özel. bende akşam 7ye kadar sipariş verebilirsiniz diyor. Dün akşam yapacaktım akşam 7yi geçmişti. Ve dün akşam 7den sonra bu kampanyayı göremedim silinmişti muhtemelen. Bugün yeniden açılmış.

Ayrıca getir çok pahalı. 20 lira indirim hakkım olsa bile uygun bir şey bulamadım uzun süre boyunca. Tavsiyesi olan var mı acaba? Ben maden suyu ve çerezin bir tane çeşidini uygun bulabildim anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 5 Kasım 2019; 10:49:5 >
  • Bende de var sepeti doldurdum ödemeye gelince şu tarz bir uyarı verdi: "Bu kampanyada limitler doldu yeni kampanyaları takip et."
  • Bende 30/20 vermiş.
  • bende de yok
  • Iyı fıyatlı bir sey var mı beyler
  • 10/110 var :)
  • 30/20 vermıs ama misal diş macunu en ucuz 24.99
  • 2 gün önce kullanmıştım 25/20 yi , hesabimdan daha once yemek soylemistim ama getirini kullanmamistim sonra da kayboldu kampanya
  • Şu getir İstanbul dışına çıkmayacak mı ya
  • mrtkrdag M kullanıcısına yanıt
    Bu sorunun sicak firsatlar ve fiyat indirim paylasimlari ile ne alakasi var ?
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Burası bir forum sayfası ve sen de buranın muhteşem admini değilsij. Olmaya soyunuyor isen bununla kalırsın. Fırsat indirimi konusuna gelecek olursak. İçimizde böyle sitelerde çalışan ve takip eden onlarca yüzlerce insan var burada getirin konusu açık iken bir bilgisi olan var ise belki cevap verir diye yazdım Sanki gidip post açmışım. Hadi kardeşim klavyenin üzerinden yavaştan hareketlen isterim. Burada büyüğüm küçüğüm dahil olmak üzere herkese saygı ile efendim diye hitap ederim ama size içimden yazmak bile gelmedi düşünün neden acaba. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkrdag -- 5 Kasım 2019; 12:35:20 >
  • mrtkrdag M kullanıcısına yanıt
    Burasi bir forum ve bolumleri olan bir yer . Mesela burasi SICAK FIRSATLAR , yani insanlarin sicak firsat paylasimlari yaptigi yer . Getir denen hizmetin hangi cografi bolgelere yayilacagi konusunun muzakere edilecegi baslik senin nazarinda sicak firsatlar basligi ise elbet buyur yaz tabi
    Ya efendim bu kadar yorum bu forumlarda var neden ben yani :)
  • Ozellikle sen degil, mesajlarima bakabiliyorsan sahsi olmadigini gorebilirsin. Sicak firsatlar bolumunun kurulma amaci basta buydu zaten, uyelik tarihim 2008 yazsa da buranin eskisiyim aslinda. Normalde her baslikta her konu ve fiyat tartisilirdi, buna bir son vermek icin sadece fiyatin konusuldugu bir yer acilmasi fikri baskin cikti

Nickini ismini hayatimda ilk kez gordugum birine ne gibi bir garezim olabilir . Ayrica burasi sicak firsatlar oldugu icin bu elestiriyi getirdim yoksa donanim haberde konusulmayacak yasakli bir soru sormadin . Ama yeri degil
    Ya ne yapayım eski iseniz yani ben de sizin kadar eski değilim ama her gün her an devamla takip ediyorum. Yani ahaha hala devam ediyorsunuz ya. Bu yorumun yerinin burası olduğunu düşünüyorum ve buna sen karar veremezsin. Hala devam etmenize ayrıca gülüyorum. Ya getir'e rakip şirket mi açıyorsun umduğunu mu bulamadın ne yani bu ehshshs hala nick diyor ya :)
    Uuuuu mesaj sayısı bin küsur çok keyifli karşınızda saygıyla eğiliyorum majesteleri shshshsh bu konuşmandan sonra bin değil milyon olsa insana olan tepkinizin ne denli mantıksız olduğuna kimse inandıramaz. İnandırma da beklemiyorum he biseyler yazarsınız mazallah bin mesaj atan mesaj yağmuruna tutar beni :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.