Şimdi Ara

Gıbırnet Referans kodu ile İNDİRİM başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
3
Favori
6.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yadır kullanıyorum. gıbır.nete geçmek isteyenler

Arkadaşlar, kenara GIBIRNet’e geçiş kodu bırakıyorum. Geçiş yapmak isteyenler bu kodla 1 yıl boyunca 20 TL indirim kazanabilirler.

ABONELİK BAŞLATIRKEN BU KODU MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE İLETMENİZ YETERLİDİR.

GIZGKOD9S9

• GIBIRNet kullanmak isteyen arkadaşlar paylaştığım kodla 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDİRİM kazanabilirsiniz. -

Referans Kodu: GIOGJVZFA3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GIBIRNet’ e geçiş yapacak/yeni internet bağlatacak kişiler için;

Referans Kodu: GJ9GM8NZUT

Referans kodunu müşteri temsilcisi ile paylaşabilirsiniz yardımcı olacaklardır.

Sizde bu kod ile kayıt olursanız 12 ay boyunca her ay 20 TL Toplamda 240 TL indirim kazanıyorsunuz. Kayıt esnasında bu kodu müşteri temsilcisine söylemeyi unutmayın. Faturalarınızı gecikmeden öderseniz, bu indirim geçerli oluyor.

Mart 2024'den bu yana gıbırnet kullanıyorum oyun oynayan ve evden çalışan biri olarak her açıdan çok memnunum, düşük pingle oyun oynuyorum. İnternet kesintisi yada yavaşlama bende hiç olmuyor güncel durumda, bu yüzden ayrılmayı da düşünmüyorum.

Ödemenizi Nays ile yaparsanız %5 geri ödeme yapıyor bilginiz olsun.

• GIBIRNet'e geçiş yapacak olanlar için 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDRİM kodunu paylaşıyorum. - Referans Kodu: GCKLFK2SW

• 5 aydır Gıbırnet kullanıyorum. Peşin ödeme yapmadım, 6 ay sabit fiyat kampanyasından yararlandım. Gıbırnet'e geçiş yapmayı ve yeni abonelik başlatmayı düşünenler için 1 yıl boyunca her ay 20 TL indirimli kullanma olanağı sağlayan referans kodum: GJGGM4YMNO Kayıt esnasında referans kodunu müşteri temsilcisine paylaşmayı unutmayın. Hayırlı olsun.

• GIBIRNet'e geçiş yapacak olanlar için 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDRİM kodunu paylaşıyorum.
    - Referans Kodu: GCKLFK2SW

• GIBIRNet kullanmak isteyen arkadaşlar paylaştığım kodla 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDİRİM kazanabilirsiniz. - Referans Kodu: GIOGJVZFA3

• Türker bey kodunuzu kullandım. Teşekkür ederim.

• GIBIRNet'e geçiş yapacak olanlar için 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDRİM kodunu paylaşıyorum.
    - Referans Kodu: GCKLFK2SW

• Arkadaşlar merhaba;

Aylık 20TL indirim için referans kodumu paylaşmak isterim.

Faturalarımı düzenli olarak öderim. Geçiş yaparken görevliye bu kodu söylemeniz yeterli.

Referans Kodu: GC3GJFGOGE 

• Arkadaşlar 01.07.2024 tarihi ile GIBIRNET aboneliği yaptırdım. 35 megabit hızın 33 ünü alabiliyorum. Çok memnun kaldım. Sizde aşağıda bulunan referans kodumu kullanarak her ay 20TL indirim sağlayabilirsiniz. Teşekkürler.

GIBIRNet'le tanışmak isteyenler için 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDİRİM kazanabileceğiniz kod paylaşıyorum. - Referans Kodu: GASGL3P5KQ

• 5 yadır kullanıyorum. gıbır.nete geçmek isteyenler

Arkadaşlar, kenara GIBIRNet’e geçiş kodu bırakıyorum. Geçiş yapmak isteyenler bu kodla 1 yıl boyunca 20 TL indirim kazanabilirler.

ABONELİK BAŞLATIRKEN BU KODU MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE İLETMENİZ YETERLİDİR.

GIZGKOD9S9

• SON DAKİKA BİLGİSİ;

GIBIRNET Temmuz ayı başvuruları için geçerli 6 ay fiyat garantisi ile 100mbit abonelik ücretini 270 TL' ye düşürmüş , ben de hemen başvurumu yaptım. Faydalanmak isteyenler incelesin derim...

gibir.net.tr
    Anasayfa - GIBIRNet | İnternet
    https://gibir.net.tr
  • GIBIRNet'e geçiş yapacak olanlar için 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDRİM kodu paylaşıyorum. - Referans Kodu: GBGGLA3O33

katilabilirsiniz yeni aboneyim iptal olmaz insaellah

• GIBIRNet'e geçiş yapacak olanlar için 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDRİM kodu paylaşıyorum. - Referans Kodu:

bu konu whatsapp üzerinden de müşteri temsilcisine verebilirsiniz yeterli olur

GBGGLA3O33

• GIBIRNET’e geçiş yaparken aşağıdaki kodu müşteri temsilcisine iletirseniz, 1 yıl boyunca her ay 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

Referans Kodu : GCPGJHRLSS

Whatsapp üzerinden de müşteri temsilcisine verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 3 Temmuz 2024; 15:42:8 >
  • GIBIRNet’in kotasız, sınırsız internet dünyası ile tanışmak ve 1 yıl boyunca her ay 20 TL indirimden faydalanmak için paylaştığım kodla başvuru yapabilirsiniz. - Referans Kodu: GB6GJPNMFC

• GIBIRNet kullanmak isteyen arkadaşlar paylaştığım kodla 1 yıl boyunca her ay 20 TL İNDİRİM kazanabilirsiniz. -

Referans Kodu: GIOGJVZFA3

• GIBIRNet’e 1 yıl boyunca her ay 20 TL indirimle geçmek isteyenler paylaştığım kodla başvuru yapabilirler.

Referans Kodu: GAZGL4W2AE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeyyinNet -- 22 Temmuz 2024; 13:28:57 >
  • 20tl indirim kodu (Aktif çalışıyor) : GBOGKZIDMS

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.