Şimdi Ara

GIGABYTE DQ6 kullananlar buraya... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
4.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar,5gün önce GIGABYTE 965P-DQ6(rev3.3) anakart aldım.işlemci olarak Core2 Duo E6600, 2.40 GHz, 64 Bit, 4 MB L2 Cache, 1066MHz, 65 Nm aldım.ancak işlemci soğutucusu olarak,işlemciyle beraber gelen soğutucu değilde ayrıca satın aldığım Sycthe Ninja 120 mm Fanlı CPU Soğutucu Universal li taktım.sorunum şu:ayrıca satın aldığım işlemci soğutucunun fanı çalışmıyor.işlemcinin ısısı da 19-22 derece arasında.bu anakartın işlemcinin sıcaklığı kaç dereceden sonra fanı açtığı yada böyle bir özelliği var mı?fanı ayrı bir yerde denedim fanı çalışıyor yani fan sağlam.sevgilerle
  • Biostan farklı fan kontrol seçeneklerini teker teker denersen belki yardımı olur...
  • işlemci fanı 22-23 derecelerde falan dönmeye başlıyor... bu benim bildiğim-tecrübe ettiğim..
  • işlemciyi zorla ısıt . bakalım o zaman fan dönecek. mesela superpi de bunu yapabilirsin.
  • benim kartta geldi rev 3.3
    bende katildim size
  • Biostan cpu fan ı pwr mod a getir devamlı calısacaktır
    quote:

Orjinalden alıntı: mert2004

arkadaşlar,5gün önce GIGABYTE 965P-DQ6(rev3.3) anakart aldım.işlemci olarak Core2 Duo E6600, 2.40 GHz, 64 Bit, 4 MB L2 Cache, 1066MHz, 65 Nm aldım.ancak işlemci soğutucusu olarak,işlemciyle beraber gelen soğutucu değilde ayrıca satın aldığım Sycthe Ninja 120 mm Fanlı CPU Soğutucu Universal li taktım.sorunum şu:ayrıca satın aldığım işlemci soğutucunun fanı çalışmıyor.işlemcinin ısısı da 19-22 derece arasında.bu anakartın işlemcinin sıcaklığı kaç dereceden sonra fanı açtığı yada böyle bir özelliği var mı?fanı ayrı bir yerde denedim fanı çalışıyor yani fan sağlam.sevgilerle
  • Arkadaşlar selam, artık bende DQ6 kervanına katıldım, sonunda bugün karar verdim ve aldım GA-965P-DQ6 rev.3.3 Geriye ekran kartı kaldı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rider30

Arkadaşlar selam, artık bende DQ6 kervanına katıldım, sonunda bugün karar verdim ve aldım GA-965P-DQ6 rev.3.3 Geriye ekran kartı kaldı...

hayırlı olsun , inşallah ben de alıcam yakında

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 5 Mart 2007; 23:09:01 >
  • Bu anakart ile monitör arasında ilişki kurabilen ilk kişi sen oldun kardeş.Eğer anakartta onbboard ekran kartı yoksa ki yoook.O zaman dert etmeyede gerek yook.İster 22" wide istersen 14" crt tak.O senin insiyatifine birazda ekran kartına kalmış birşey.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 5 Mart 2007; 23:11:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkacmaz

Bu anakart ile monitör arasında ilişki kurabilen ilk kişi sen oldun kardeş.

• quote:

Orjinalden alıntı: ceyhuntechno

quote:

Orjinalden alıntı: hkacmaz

Bu anakart ile monitör arasında ilişki kurabilen ilk kişi sen oldun kardeş.

koptum yaw cahillik kötü şey
  • Nihayet bende DQ6 (rev. 3,3) aldım. E6300 işlemcim ve OEM (VT) DDR2 800 2* 512 Mb ramım var. Sistemi kurdum. Raid0 sürücülerini yapmak biraz zaman aldı ama değdi doğrusu. Bu anakart acayip OC oluyor. Adamlar yapmış. Değerleri yüksek girsen bile makine tekrar açılıp sadece OC ayarlarını resetliyor. Bunu sevdim.

GIGABYTE DQ6 kullananlar buraya...

GIGABYTE DQ6 kullananlar buraya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 14 Mart 2007; 21:16:09 >

• arkadaşlar ben de bu anakartı dün aldım ve yeni sistemi kurdum ancak o kaar araştırmama rağmen maalesef ramler uyumsuz çıktı anakart ilet Gigatekten Veritech ddr2 800 MHZ ramler bilgisayar açılıor 2 sanye sonra kendini kapatıyor böle sürüp gidiyor bu sizden ricam kullandıgınız ramleri ya da çalışrıgınızı bildikleriniz burada yazmanız en azından yeni alacak arkadaşlara yol göstermiş olursunuz, bunları vericem Geil 2*1GB ddr2 800 mhz alıcam şimdi, umarım bu RAM'ler ile sorun yaşamam
  • Kardeş anakartın pilin sök tak.O zaman sorunun düzelecektir.
  • Bende aldım arkadaşlarr

Rev 3.3

Bİosu en stabil olan versiyon kaçtır.

kullanan arkadaslar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: leon17

arkadaşlar bu gigabyte nin bu anakartı nasıl

Marka Gigabyte
    Model Gigabyte 965P-S3 C2D 1066M 775P.DDR2800+GLan
    Chipset Intel® P965 Express
    CPU Desteği LGA775 Intel Core™ 2 Extreme/ Intel Core™ 2 Duo processor
    FSB Hızları 1066/800/533 MHz
    IDE Port 1 x IDE, 6 x SATA 3Gb/s
    Bellek DDR2 800/667/533 Azami:8Gb
    Slot Sayısı 3 x PCI , 3 x PCI Express X1, 1 x PCI Express X16
    I/O 4 x USB 2.0/1.1, 1 x COM, 1 x LPT, 1 x PS/2 keyboard port, 1 x PS/2 mouse port, 1 x RJ-45, 1 x SPDIF
    Tümleşik Ses Realtek ALC883 8-Kanal
    Tümleşik VGA PCI Express x16
    Tümleşik Ağ Gigabit Ethernet

geçen ay gold pc den topladığımız bir pc için ds3 istiyodum ama ellerinde yokmuş daha doğrusu hiçbiryerde yokmuş o yüzden mecburen bu kartı aldık aldığım kişinin pc bilgisi yok ama nasıl olduysa pc ye ne yaptılarsa öyle bir kasılma oluyoduki şaşırdım

pc özellikleri e6400- 965 ps3-510*2 dual kit-xfx7600gt

bu sistem çok iyi bir sistem gibi ama uğraşmak zor geldi bende format attım şimdi sorun yok kısacası orada bulunun elemanların görüşü ds3 tabiki iyi ama ps3 te gayet performanslı bir kart sorun olmaz dediler

• son bios F9
  • Acronis True İamj 9.0 ile imaj yüklemeye çalışınca HDD ler yok diye hata veriyor.IDE / RAID IDE ayarları ile oynadım ama olmadı ne yapabiliriz fikri olan var mı? Sistemim imzamda yazılı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.