Şimdi Ara

Gilera runner VXR-200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar her zaman en iyisini isterim , isteklerim beni bu sınıftaki en iyi motora ve en pahalı ekipmana doğru götürmekte:D Şimdi sizden istediğim birşey var, bu motoru kullanan elbet vardır. Nasıl motordur, kronik rahatsızlığı var mıdır, yakıt ne yakar yardımcı olursanız çok sevinicem.
    Bir de seçeneklerim arasında piaggio skipper var 2.el almayı düşünüyorum, bunun hakkında da bilgi verirseniz okurken müteşekkir olacağım.. Büyüklere saygılar, küçüklere sevgiler..

• Sınıfının en iyisidir.... biraz yakar ama problem cıkaracağını zannetmiyorum bi iki kere kullandım ama bunun eskileri var 180 runner tam bi teker canavarı ama cook yakıyo... sözün özü mükemmel bi scoter..
  • KALİTESİ GİLERAYA YAKIN KANUNİ BOBCAT 150 VAR.SIVI SOĞUTMALI 13 BEYGİR KM DE 100 KURUŞ YAKIYOR.SIFIR FİYATI 5500 YTL .GİLERA KADAR ÇOK HIZLI DEĞİL AMA 135 RAHAT YAPIYOR.BEN KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM TİPİ ŞEKLİDE İYİ.BOBCAT 150 Yİ ARAŞTIR DERİM. MOTOR PGO YAPIMI OLUP KANUNİ SADECE PATENT KOYMUŞTUR.ANLICAĞIN MOTOR ÇİN MALI DEĞİL.PARAN ÇOKSA GİLERA AL YADA DERBİ VAR AYNI AYARDA.
  • Bana hiç kimse kanuni nin Gilera ayarında olduğunu söleyemez... yuh derim kusura bakmazsan.. ikisini yan yana koy bakınca bile kaliteyi anlicaksın hele bide kullanırsan FİAT la BMW yi kıyasladığını anlicaksın ve arkadşlar ben bunları bu iki motorada bindiğim ve azda olsa kullandığım için sölüyorum... inşallh yardımcı olmuşumdur..
  • valla kanuni ic enguzel sey soyle bi servislerinin onunden gecmek gecebilirseniz tabiki yogunluktan
    scotor icin piaggio derim baska bisey demem 2005 sifir skipper 150 aldim simdi x8 200 e biniyorum ama artik piaggio hepsini satin aldi yani cgou parcalar derby olsun gilera olsun ayni ayrica runner lerin yakiti biraz dustu cunku 4 zamanli oldu makineleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.