Şimdi Ara

giremioım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • game guard ekranı gelior beklior sonra bi yazı gelior bağlanamadı sonra tekrar deneyin diye tam baştaki gibi bi resim gelior sonra hmn ???? işaretleri yağıor sitede ???? işaretlerini düzeltmek için bi şey varmış via intel fln yazıo onları indireyim dedim onları da indirmio internet müthiş yavaşladı sayfalar 1 saatte zor açılıor ve de bi hbr duymuştum türk telekom hızları 2 katına çıkarcakmış eğer çıkardıysa bu ne böle sizde de aynı şekilde yavaşlama var mı oyuna girdim bi thief 5* trade yapan türkü yıktıydı tam hunterı giydim gidiom ???? çıktı bi daha giremedim sizde de sorun var mı?

• GAME GUARD YUKLNEMİYO AYNISI BENDE DE OLUYO KARDEŞ KNİGHT ONLİNE GİREM DEDİ O DA OLMUYO internet cok yavaşladı benimde msn bile girmiyo sadece mynet e fln girebiliom

• walla beyler be nde giremedim google.com.tr giremiyom anca google.comn a girdim :D bok gibi oldu yeni okçu kascaktım bugün
  • çöktü loo internet benim de msnye girmior oyuna da under bilmem ne fln yazıo game guarda bile gidemioz lol dedim
  • Beyler şu haberi okuyun :

Türkiye'nin internet ağları koptu

Endonezya'da meydana gelen şiddetli deprem internet ağlarını da vurdu. Bu durumdan nasibini alan Türkiye'de dünya ile internetle yaptığı bağları kopmuş oldu.

Yurtdışı internet sitelerine erişim sağlanamazken, MSN, Yahoo gibi iletişim araçları da durdu..

Serverleri yurtdışında bulunan Türk internet sitelerine de erişim sağlanamıyor..

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=32634
  • silkroada girmeye başladı yumulun beyler
  • evet şuan bu sorun var yurt dışı gene patlak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.