Şimdi Ara

girmeyin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka diyen arkadaşlar şaka olsa silmezdim buyurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kör Keşiş Lee -- 15 Haziran 2015; 1:06:39 >

• Ya he he

EDIT : o netlerle rahat 3k oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiteraryN -- 15 Haziran 2015; 0:25:31 >
  • Geometri 27.5 tan sonrasını okumadım
  • Geometri 27 :D

Troll
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kör Keşiş Lee

Hocam araştırdım baya ama bu matematikle çok zor gibi duruyo be nasıl 3 k olsun

Fen 26 27 diyosun? Obp kac
  • 87
  • dalis serbest mi beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kör Keşiş Lee

87

Olur olur feni 26 27 yap yeter
  • hocam siz misiniz? epey eskiden dersanede bir hocam vardı her geometri sorusunu maksimum 40-45 saniyede çözerdi. biraz daha çalışmışsa geometriden 27.5 yapmıştır inanıyorum. saygılar hocam.
  • Dostum mevzu troll degil ben inaniyorum tebrikler cok guzel de yapmissin ama herkes bu kadar batirmisken bu guzel sonucla yakinman sinir bozucu.
  • Kör Keşiş Lee K kullanıcısına yanıt
    Sonucun gayet iyi. Ve evet sevinebilirsin.
    1 hafta daha sabretmek 1 yıl daha çalışmaktan x2 kat stres yaşamaktan daha mı zor geliyo?
  • Kardeş umarım dalga geçiyosundur
  • bilinmeyenekosankiz kullanıcısına yanıt
    Calismaktan kaçtığım yok fakat şu sonuçla zor gibi gözüküyor o da hevesimi kiriyo olay bu
    Lan bi git kafamı bozma.
    Adam dalga geçiyor ya.
  • Dalga geçen yok konu ciddi
    birader bir şakayı ne abarttın. iyiysen yaparsın, yapmışsın da maşallah. allah diğer sınavında da yardımcın olsun.
    Yasını haftaya tutarsın simdi eliden geleni yap okul sinavin hazirlaniyomus gibi dusun ben de asagi yukari seninle ayni durumdayim ama geometride pes ettigim icin cok pismanim sen yapma
  • bilinmeyenekosankiz kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeş şu 1 hafta durmadan çalışacam fene son bi genel tekrar yaparım 1 gün sonra olduğu gibi deneme yaparım önceden iyiydi zaten netlerim ama güvenmemek lazım matematik netlerim de iyiydi şu gelen net normal yaptıklarımın çok altında
    Moralini bozmaa nasip hepsi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.