Şimdi Ara

gittigidiyor hediye çeki için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya açtım.şimdi benin 4 yıllıkk hesap var be doğum tarihimi değiştim dün ve bugün yaptım.gittigidiyor bana mail attı nice senelere die ama %5 hediye çekinden haber yok hesabımada tanımlanmadı.lütfen yardım çok önemli arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kelly_1

arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya açtım.şimdi benin 4 yıllıkk hesap var be doğum tarihimi değiştim dün ve bugün yaptım.gittigidiyor bana mail attı nice senelere die ama %5 hediye çekinden haber yok hesabımada tanımlanmadı.lütfen yardım çok önemli arkadaşlar

alışverişi yaparken ödeme onayı ekranında çıkıyo bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

quote:

arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya açtım.şimdi benin 4 yıllıkk hesap var be doğum tarihimi değiştim dün ve bugün yaptım.gittigidiyor bana mail attı nice senelere die ama %5 hediye çekinden haber yok hesabımada tanımlanmadı.lütfen yardım çok önemli arkadaşlar

hocam eminmisin oyleyse alayım hemen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

quote:

hocam eminmisin oyleyse alayım hemen

Ödeme onay sayfasını takip edip işlemleri gerçekleştir ben 10 kere felan bu şekil alışveriş yaptım %10 çok veriyodu gg bi ara

tabi dikkatlice yap işlemi onayı vermeden tabiki kontrol ederek belkide bi sorun olmuştur

• up yardım bilenler
  • quote:

up yardım bilenler

Alt limit kaç TL oluyor ?
  • hamile gergedan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIA53

hamile gergedan

ne dediğini anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.