Şimdi Ara

Giysilerdeki Batıcı Kaşındırıcı Etiket Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim hazır giyimde aylardır şöyle bir sorunum var. Giysilerin sol iç kısmında olan yıkama talimatları yazan etiket kısmı beni bayağı rahatsız ediyor. Kes gitsin diyenleri duyar gibiyim. Kesince de geriye bir ustura bırakır bunlar. Dikişlerinden sökerken giysi sökülür. Ben birkaç kıyafetimde oraları terzide söktürüp diktirdim ama orjinali gibi olmadı. Bu yıkama talimatlarını başka bir şekilde yapmak veya kolayca sökülür tarzda yapmak çok mu zor. Tamam biliyorum bunu yapmak zorunlu ve kağıttan yapmazlarsa yazılar yıkamada yok olur ama atletsiz giymeye kalksam derime nasıl battığını söylememe gerek yok sanırım. Bazı giysilerde olmuyor ya da kolay sökülür tarzda oluyor. Lakin LCW, Defacto gibi ulaşımı kolay mağazalarda sanki destan yazar gibi upuzun yapıyorlar. Hadi giysilerdekini geçtim lan boxerlara bile koyuyorlar. Ulan götüme fax geldi sanıyorum. Bence ayaklanalım bir şey yapalım. Etiketsiz markalama diye bir şey var. Onu yapın bari. Bazı iç giyim ürünlerinde etiketsiz markalamayı yapıyorlar.https://eksisozluk.com/giysilerde-batici-ve-kasindirici-etiket-sorunsali--2469871 bu da ekşi sözlükteki konuyla ilgili paylaşımlar. Yorumlarınızı bekliyorum. Önemli bir konu. Trollemeyin bunu.

• Hocam kaşındırıcı etiket için 6 satır yazımı yazılır yapma gözünü seveyim.
  • lordinas kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batıcı kaşındırıcı diyince siyaset diye girdim konuya deyilmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordinas kullanıcısına yanıt
    Kardeş eğer bütün gün sana da batsalardı sen de yazardın.
  • Asit döküp yakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 5 mm bırakıp üstünü kesiyorum ,, bir kere çok dipten kestim kumaşıda almışım o yüzden 5 mm pay bırakıyorum, batma falan yok
  • yetkililere sormuştuk yasal zorunluluk koymak zorundayız demişti.
  • Senin ben derdini seveyim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen ya, 6 dilde destan yazıyorlar oraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.