Şimdi Ara

Gizli dosya sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Harici harddiski başka bir bilgisayara baglamıstım sonra kendi bilgisayarıma bagladım ve harddiski ilk açtıgnızda görünen klasörlerin exe uzantılı halleri vardı tıkladıgınızda yeni bir pencerede acıyordu.

(örnek : aaa.exe, system volume inf.exe ) ama birde bunların gizli dosya olanarı uzatnsız şekile vardı. Daha sonra ben dosyanın içindekileri yeni klasör oluşturdum oraya kopyaladım ve exe uzantısız oldu ve yeni pencerede açılmıyor ama şimdide gizli dosya gorunu var.

Klasör seçeneklerinden gizli klasörü göster diyorum geliyor oraya gizli klasörler sonra içine giriyorsunuz içindeki gizli klasörler görünmüyor ve klasör seçeneklerinde "gösterme" durumuna gelmiş oluyor ayrıca üstünde durdugunuz zamanda kayboluyorlar yine "gösterme" durumuna geçiyor.

Antivirüs olarak avira kullannıyorum oda çalışmıyor ama o bu olaydan sonra mı çalışmıyor onu bilmiyorum bilgisayar açıldıktan sonra sağ altta geliyor üstüne gittiğinizde yok oluyor yani harddiski tarayamıyorum.

Ne yapmalıyım ? kolay yoldan ve harddiskin içindekiler önemli !

NOT : SS koymak gerekir mi ?

• Bilgisi olan bir arkadaş yok mu ?
  • geçmiş olsun çok pis virüs kapmışın aynısı başıma geldi bastım formatı artık dosyaları kurtarsanda işe yaramaz
  • Combofix, anti-virüs programını, google a yaz ama SADECE "bleeping computer" adlı sitesinden indir...

o her şeyi halleder

sonrasında başka program ile baştan aşağıya tarat, temiz olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.