Şimdi Ara

glass shard yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar pvpx serverinda oynutorum ancient adena almam ici bende galss shard,water runes, wind runes ve fire runes gibi taslar istiyor.bu taslari nereden ala bilirim...yada ancient adena almanın baska yoluyok mu?

• rune ler yaratıklardan dusuo
  • water ve fire rune için acstetic(adi her neyse dark elf villageniin ordaki necropoliste dusuyor)
  • butun necro ve catacoplardan dusuo AA
  • arkadasım pvpx te aa alman ivin mithril mineste kasman gerekiyor runeler ordan dusuyor :D
  • dun ben sorcerer actim lvl 40 tan saolsun clandan bi arkadas beni 68 yapti. bugunde kendim kasarsam lvl 75 filan yaparim sana orda biraz yardim edebilirim. nick EbeliE. pm atarsan yardim ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lunatic0001 -- 3 Temmuz 2006; 13:23:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lunatic0001

dun ben sorcerer actim lvl 40 tan saolsun clandan bi arkadas beni 68 yapti. bugunde kendim kasarsam lvl 75 filan yaparim sana orda biraz yardim edebilirim. nick EbeliE. pm atarsan yardim ederim.

kac x oynadigin server acaba ?
  • 200x :P
  • walla galiba 200 x ten baya fazla. hatirladigim kadariyla ilk mob olan keltiri oldurdugumde lvl 9 yapmistim :D:D buff scroolari hersey var. mihtril mines diye yer var lvl 75- 80 ne yakin moblar var. onlardan 2kk-ile 7kk arasi para dusuyor hem lvl hemde para bol :D super bence tam heyecan pvp ayrica serverde resmen th ustunlugu var th in yaptigi skiller %90 tutuyor dusuk lvl lerde bile. neyse bence guzel bi server :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.