Şimdi Ara

GM Discovery Power Tuşu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
30.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba şimdi bu telefonun power tuşu çalışmıyor dolayısıyla ekran kilit açma tuşu da çalışmıyor. Ben şimdi bunu garantiye gönderdiğimde bana Kullanıcı Hatası olarak mı dönecek bu Telpa ?

• Böyle bişey var mı ya 2 aylık telefon power tuşu yüzünden perte çıktı şimdi bi dünya da fiyat çıkarırlar kullanıcı hatası diye
  • Ucuz etin yahnisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray123

Herkese merhaba şimdi bu telefonun power tuşu çalışmıyor dolayısıyla ekran kilit açma tuşu da çalışmıyor. Ben şimdi bunu garantiye gönderdiğimde bana Kullanıcı Hatası olarak mı dönecek bu Telpa ?

Aldığında çalışıyor bi durumda daha sonradan bozulma dolayısı nedeniyle kullanıcı hatası diyip ücret keseceklerdir. Bende 2 aylık kullanıcıyım suanlık hiçbir hatası yok.
  • Yav ne gibi bi kullanıcı hatası ya adamın mali adi ise sorumlusu ben mi oluyorum yani ozman ses tuşlarınında 1/10 oranında atıyorum kullanıyorsam power tuşuna göre 1 sene sonra da ses tuşlarının bozulması lazım ? e ozman bu telefon niye garantili diye satıyorlar kardeşim neyse daha götürmedim servise ama istanbula dönünce götürücem neticeyi de buraya servis tutanağı bilmem nesi herşeyi koyucam buraya . Bir tek bu telefonu satmıyor bu adamlar yeni yeni bak yok elite yok discovery 2 çıkarıyorlar almasın telpa garantili bu telefonu ozman ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray123

Yav ne gibi bi kullanıcı hatası ya adamın mali adi ise sorumlusu ben mi oluyorum yani ozman ses tuşlarınında 1/10 oranında atıyorum kullanıyorsam power tuşuna göre 1 sene sonra da ses tuşlarının bozulması lazım ? e ozman bu telefon niye garantili diye satıyorlar kardeşim neyse daha götürmedim servise ama istanbula dönünce götürücem neticeyi de buraya servis tutanağı bilmem nesi herşeyi koyucam buraya . Bir tek bu telefonu satmıyor bu adamlar yeni yeni bak yok elite yok discovery 2 çıkarıyorlar almasın telpa garantili bu telefonu ozman ...

Arkadasim sonuç ne oldu kardeşimin kide bozuldu 2-3 ay öncese sşarj giris yeri arizalanmisti. Bu ne arkadaş ya İsyanlardayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sendeki sorunun aynisi arkadasimin 16 gb versiyonunda oldu garantiye gonderdi daha sonra ücret falan talep etmeden yapip yolladilar

• tuşlar biraz fazla dandik. Bozulabilir. benimkiler bozulmuştu. Garantiden halloldu ama öyle tamirle falan da pek düzelmedi tekrarladı. telefon değişince kurtuldum.
    Aylar oldu alalı şimdilik sorun yok.
  • Bizdeki telefonun da o tuşu bugün bozuldu.

• Tusa alkol damlatin 2 damla .

• malesef olmuyor
  • Bu tuşun yerine kullanabilecegimiz bir program var mi ?

• Telefoncu 20 liraya yaptı.

• arkadaşlar merhaba
    discovery 2 kullanıyorum telefonu yeniden başlatmak istedim bir daha açılmadı şarja taktığımda sadece sol üst köşede ışık yanıyor fakat başka bir işlem yoktur. telefon bilgisayardada görünmüyor.ayrıca power ve ses + tuşuda işlemiyor. sorun neden kaynaklanmıştır acaba
  • kalyon82 K kullanıcısına yanıt
    çözebildinmi hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.