Şimdi Ara

Göbek deliğinden kıl çıkması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
40.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bugün göbek deliğimde bir tutam kıl farkettim, olayı çözemedim, neyin nesi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Göbek Deliğinden Kıl Çıkması

Göbek deliğinden kıl çıkması, oldukça yaygın bir durumdur. Göbek deliği, cildin ve karın duvarındaki kasların birleştiği bir noktadır ve genellikle kıl folikülleri içerir. Bu foliküllerden kıl çıkması, özellikle erkeklerde ve ergenlik dönemindeki bireylerde daha sık görülür.

Göbek Deliğinde Kıl Çıkması Nedenleri

Göbek deliğinden kıl çıkmasının birkaç nedeni vardır:

• Hormonlar: Ergenlik döneminde, androjen hormonlarının seviyelerindeki artış göbek deliğinde kıl çıkmasına neden olabilir.
    • Genetik: Bazı kişiler, göbek deliğinde kıl çıkması için genetik yatkınlığa sahiptir.
    • Hijyen: Göbek deliğini düzenli olarak temizlememek, kıl birikmesine ve çıkmasına neden olabilir.
    • Enfeksiyon: Göbek deliği enfeksiyonları da kıl çıkmasına yol açabilir.

Göbek Deliğini İçinden Kıl Çıkması

Bazı durumlarda, göbek deliğinin içinden kıl çıkabilir. Bu genellikle göbek deliğinin yeterince temizlenmemesi sonucu oluşan bir enfeksiyon belirtisi olabilir. Göbek deliğinden kıl çıkması ile birlikte kızarıklık, şişme veya akıntı gibi diğer enfeksiyon belirtileri de varsa, tıbbi yardım almak önemlidir.

Göbek Deliğinde Kıl Birikmesi

Göbek deliğinde kıl birikmesi, özellikle kişisel hijyene dikkat edilmediğinde oluşabilir. Kıl birikmesi, göbek deliğinin tıkanmasına ve enfeksiyona yol açabilir. Düzenli olarak göbek deliğinizi temizleyerek kıl birikmesini önleyebilirsiniz.

Erkeklerde Göbek Deliğinden Kıl Çıkması

Erkeklerde, göbek deliğinden kıl çıkması daha yaygındır. Bunun nedeni, erkeklerin kadınlara göre daha yüksek androjen hormon seviyelerine sahip olmasıdır. Erkeklerde göbek deliğinden kıl çıkması genellikle zararsızdır, ancak estetik kaygılar nedeniyle kıl alma işlemlerine başvurulabilir.

Sonuç

Göbek deliğinden kıl çıkması, yaygın bir durumdur ve genellikle zararsızdır. Bununla birlikte, göbek deliğinden kıl çıkması ile birlikte enfeksiyon belirtileri görülürse, tıbbi yardım almak önemlidir. Göbek deliğinizi düzenli olarak temizleyerek kıl birikmesini ve enfeksiyon riskini azaltabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • normal bir şey. yani göbek bölgen kıllıysa olabiliyor. bende de oluyor bazen.
  • cok pis kokar etrafını temızle
  • hocam hort olacak ama olayı çözdün mü ? ben de deliğin içinden kısa ve tutam şeklinde kıl fark ettim cımbızla çekmeyi düşünüyorum acır mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

hocam hort olacak ama olayı çözdün mü ? ben de deliğin içinden kısa ve tutam şeklinde kıl fark ettim cımbızla çekmeyi düşünüyorum acır mı acaba
    Çek çıkar arada Bi de temizliğini yap oranın, çok ufak Bi acıtıyo

• The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    bende bugün farkedip çektim 3-4cm uzunluğunda bir şey geldi
    ilk defa oldu neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: barosh

bende bugün farkedip çektim 3-4cm uzunluğunda bir şey geldi
    ilk defa oldu neden acaba
    Vücudundaki kıllar oraya düşüyor orda birikiyor, sık duş alman lazım

• vücudumda o kadar uzun kıl yoktu sanıyordum
    teşekkürler
  • Kil yumagi gobegini ice kesmisler koku felanda varsa git bir cerrah ayakta aliversin ama unutma cerrah fazla geciktirme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende koku akıntı falan yok kıl çıkıyo bendede tutam şeklinde ama elle çekince ele geliyo bi problem olurmu

• lumberblackk L kullanıcısına yanıt

sök çıkar aga

• Çok saol aga ne kıl birikmiş cimbızla girdim içine söktüm çıkardım hepsini, görünmüyodu içinde fark etmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumberblackk -- 12 Şubat 2022; 0:2:7 >
    6yıldır göbek deliğinde sorun oluşmadı değilmi kıl dönmesi,vb

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lumberblackk L kullanıcısına yanıt

Yok paşam sadece göğüs kullarından kurtulmak ve sık yıkanmak lazım 

Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.