Şimdi Ara

GOLD BOMBAYI PATLATTI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
11
Favori
24.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Balbes

teşekkürler mükemmel kampanya enparadan sonra. İhtiyacı olan Kaçırmasın = 500 TL - 148 TL ( BKM+igaranti+avantajix) = 352 TL

Igaranti sadece nakit para icinmi gecerli.kredi kartida oluyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

teşekkürler mükemmel kampanya enparadan sonra. İhtiyacı olan Kaçırmasın = 500 TL - 148 TL ( BKM+igaranti+avantajix) = 352 TL

Igaranti sadece nakit para icinmi gecerli.kredi kartida oluyormu

oluyor
  • Gold harcama bilgisinde ne olarak geçiyor. Elektronik mi yoksa diğer falan mı arkadaşlar? Cep alsak bankaya taksit yaptırabilir miyiz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraghost

quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

500 liralık siparişim vardı garanti bonusla öddeyip 40tlde bonus kaptım 360tlye geldi aldıklarım iyi oldu bu aldım ssd piyasada 225tl zatenhttp://www.gold.com.tr/kingston-orm-sh103s3-120gb-sdd-hardisk_u mesaj geldi ürünler kargoya verilmiş bu kadar hızlı kargo şaşırttı beni.

Hocam bu bonus kart ıcın herhangı bısey yapmamıs gerekır mi ? Bkm de kartı kullansak yetıyormu?

kartı garanti linke eklemen gerekiyor

• sağ omuzum: kampanya bitse de masraftan kurtulsam.

sol omuzum: bkm express'e kartı tanıttık + garanti link'i de linkleyeyim. sonra gelsin ssd'ler gitsin traş makineleri. gerçi lazım değil ama olsun nıhaha.
  • muran87 kullanıcısına yanıt
    Kampanya sadece taksitli alışverişlerde geçerlidir yazıyor malesef garanti link kampanyasında
  • Kampanya hala geçerli henüz 625 dolmamış.
  • quote:

İgaranti gold kampanyasi varmi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

garanti link olacaktı pardon.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

garanti link olacaktı pardon.

Tm hocam

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ben v82 ekran led uydu alıcısı içinde olan tv yi 600 e almıştım 5 ay önce hepsi buradadan bundan uydu alıcısıda yok bu para etmez
  • paolo negro P kullanıcısına yanıt
    Tek çekim yapip kampanyadan yararlanamadik öyleyse, şaka gibi

• baktığım fiyatlar hep piyasanın 200 tl üstünde harbiden ucuza gelen bişeyler var mı? Aldıklarınızı yazarmısınız? Ben mağazasına uzaktan bakıp geri geri kaçıyorum fiyatları görünce korkuyorum
  • soniquakee kullanıcısına yanıt
    bendede garanti var ve ssd almayı düşünüyorum bu fırsat kaçmaz dersen el atıcam
  • Bonus amex le harcamayı yaptım. Garanti linkte American express cardlar dahil değildir diyor ancak bonus amex geçerli olur herhalde. Bonus card a bağlı çünkü ve bonus amex sayfasında tüm bonus card kampanyalarından bağlı oldugu bonusla birlikte faydalanırsınız şeklinde belirtilmiş. Bilgisi olan var mı?
  • Güzel.
  • Ben az önce babama VESTEL FINLUX 40FX7440 modelini aldım. piyasa da 1000 tl altında pek bulammıştım. bana 900 tl ye gelmiş oldu. bir de becerebildiysem bonus linkten 50 tl kazanacağım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan__86

Ben az önce babama VESTEL FINLUX 40FX7440 modelini aldım. piyasa da 1000 tl altında pek bulammıştım. bana 900 tl ye gelmiş oldu. bir de becerebildiysem bonus linkten 50 tl kazanacağım inşallah.

Hayirli olsun kardes bonus link ne 50 tl anlamadim ama avantajix i unutmasaydin

• HSBC kredi kartinizla tek seferde 100 TL uzeri ilk BKM Express alisverisinize 20 TL NakitPuan. Kampanyaya katilim icin son gun 5 Haziran.

Bana böyle bir mesaj geldi daha az meblağ ile aynı indirimi alabiliyorsunuz

• İyi bir fırsattı kaçırmadık 3 tane 1 tb lık taşınabilir wd hdd aldık bu indirimden faydalanmak lazım en nihayetinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeKiMoĞLu-47 -- 7 Mayıs 2014; 23:54:21 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.