Şimdi Ara

GoldBOTlar. Ilhan abi içeri lütfen..Herkes baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gbotlar kalktı mi?Tümü banlandimi?Yoksa göz boyama mı?...
    Ilhan abi özellikle sen konuşursan sevineceğim...
    :)

• onların bot sürümlerinde problem vardır sro kalkınca kalkacak gbotlar oda mecburen
  • Benim bildiğim, Salı gününden beri Silkroadın Çince işletim sistemli bilgisayarlarda çalışmadığı.

Ama bir bilgisayarlara ingilizce işletim sistemi yüklemek bu kadar zaman almazdı, Joymax'ı protesto ediyor olabilirler, çünkü stokları çok azaldı ama hala oyunda yoklar
  • Belki onlar hiç gelmezlerse artık job artar...Ama gözümde alışmıştı onlara...
  • Ama bence geri gelsinler öbür türlü kasılmak çok zor olacak ve pot paraları zor çıkacak...
  • SAATLERCE BEKLERSİN OYUNA GİRMEYİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainIvy

Ama bence geri gelsinler öbür türlü kasılmak çok zor olacak ve pot paraları zor çıkacak...

Etraf gbot kaynar giremiyoruz konuları açılır şimdide pot alamıyoruz konuları açılacak herhalde..Arkadaşım güzelce bir pet alacaksın veya eğilip teker teker toplayacaksın..Bu kadar zor birşey mi..?

Oyunda aktif oyuncu yokmuş haberimiz yok..Girmenin imkansız olduğu öğle saatlerinde serverda 1200 kişilik boş yer var..Jm pre satamayınca geri salar onları zaten merak etmeyin..
  • ya onlar satacak şey illaki bulurlar inş. geri gelmez bu botlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.