Şimdi Ara

Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
4.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, istanbul'da ( anadolu yakası tercihim ) aşağıda ekli fotograflardaki kabinleri sorunsuz yapabilecek bir yer arıyorum, ses sistemleri konusunda çok bilgi sahibi oldugum soylenemez ancak ses sisteminden beklentim araç içinde dolgun güzel uzun basslar olması, camları açıp bom bom insanları rahatsız etmek gibi bir niyetim yok ama dışarıyı rahatsız etmemek adına içeride de az ve etkisiz bass olmasın istiyorum. Fotograflardaki örnekler dışında bir seçeneğim yok çünkü bagajımda kabin kullanmam imkansiz o yuzden stepne içine veya yanına bir sistem olmalı. Aracımın mevcut ses sistemine sadece amfi ve bass ekleteceğim, kapılardaki hoparlorlere dokunmadan.
     Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi Golf 7 gizli stepne kabini tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thesyseng -- 26 Şubat 2015; 17:56:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.