Şimdi Ara

golf aracımdakı gösterge ne anlama geliyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.resimde anahtar resminin altında 13.200 km yazıyor.....
    2.resimde ise anahtar resmi ve yanında saate benzer bir şekil..alında ise 180 yazıyor..ne anlama gelmekte....
    3.resim ise..normal kullanımda her hangi bir uyarı ve ikaz lambası yanmıyor....şu anki kilometre sayacı 105,088 yazıyor..gün içi sayaç ise 178,7 trip....

not: yağ değişimi yapıldıgında acaba servis..kilometre bilgisini mi girdi..diye düşünüyorum..acil yardım.ederseniz..teşekkürler..

2006 golf plus prımılıne 1.6 16 valf araç bilgilerim...

golf aracımdakı gösterge ne anlama geliyor yardım golf aracımdakı gösterge ne anlama geliyor yardım golf aracımdakı gösterge ne anlama geliyor yardım

• Servise.13200 km veya 180 gün var. Eğer son bakım yetkilide yapılmış ise. Özel servisin bunla uğraşacağını sanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler...yağ değişim kartı vardı..tahminen 115 veya 117 bin km de değişecekti..aracı aldıktan sonra kaybettim...muhtemelen o olabilir..ama emin değilim..başka bir arızası olabilir mi..diye düşünüyorum..mesela...

trığer değişimi...
    v kayışı..
    buji
    hava filtresi...emin değilim...
    egsoz patlamış olabilir mi..geçen altını bir yere sürtüm..aracın...altı yere yakın...

fren balatalarını yeni değiştirdim ondan eminim...
     golf aracımdakı gösterge ne anlama geliyor yardım

• Aracınız çalışırken herhangi bir arıza ışığı yoksa sorun yok. Muhtemelen servis zamanı geldiği için uyarı veriyor.
    O uyarılar sizi rahatsız ediyorsa silmek için göstergenin sağında bulunan tuşa basılı tutarken aracınızı çalıştırın. Çalıştırdıktan sonra 5sn içinde tekrar basıp çekin.
    Kullanma kılavuzunda nasıl silineceği daha detaylı yazıyor.
  • tesekkurler..deneyecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.