Şimdi Ara

Golf V aracıma ne istemeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2006 Model Temmuz çıkışlı 78 Bin KM, Golf V FSI Midline, fırtına grisi
    kazası, boyası, değişeni olmayan , tüm bakımlarını Doğuş'ta yaptırdığım aracımı satmayı ve Golf7 almayı düşünüyorum. İnternet sitelerine baktım 28 bin isteyen de var 35 Bin isteyen de kafam karıştı.
    Bu özelliklerde ki aracıma sizce ne istemeliyim?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERENGETİ ASLANI

Merhaba arkadaşlar,
    kazası, boyası, değişeni olmayan , tüm bakımlarını Doğuş'ta yaptırdığım aracımı satmayı ve Golf7 almayı düşünüyorum. İnternet sitelerine baktım 28 bin isteyen de var 35 Bin isteyen de kafam karıştı.

Sahibinden.com da ilanlara baktigimda 2006-2007 model olarak arattigimda en yuksek fiyat 33 bin olarak gozukuyor. Sizin aracinizin da model yili, dusuk km si ve kazasi-boyasi olmadigini goz onunde bulundurursak aracin fiyatininin 32 bin civarinda edecegini dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebron86

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Sahibinden.com da ilanlara baktigimda 2006-2007 model olarak arattigimda en yuksek fiyat 33 bin olarak gozukuyor. Sizin aracinizin da model yili, dusuk km si ve kazasi-boyasi olmadigini goz onunde bulundurursak aracin fiyatininin 32 bin civarinda edecegini dusunuyorum.

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 33 isteyin

• otomatik ise 30 dan aşağıya vermeyin
  • Kayitlarimiza gore ***3481 Sasino lu aracin 3 adet hasari mevcuttur. HSR1:06/04/2012, Carpma, 2208.45TL HSR2:13/09/2008, Carpma, 874TL HSR3:03/05/2008, Carpma

www.sahibinden.com/listing/vasita-otomobil-volkswagen-2008-golf-1.4-tsi-146529157/detail/
    arac var sag on arka kapi boyali talinir mi

• 78000 de, sigara içilmedi, sürtmeden boya var, değişen yok. Link:
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2008-golf-1.4-tsi-146529157/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Diyor sahibi sag on arka kapi bariyere surtmus yetkili servis de yapılmış. Tramer de boyle Kayitlarimiza gore ***3481 Sasino lu aracin 3 adet hasari mevcuttur. HSR1:06/04/2012, Carpma, 2208.45TL HSR2:13/09/2008, Carpma, 874TL HSR3:03/05/2008, Carpma Acil yorumlarinizi bekliyorum tsk ediyorum

• Dediğiniz gibiyse 34-34.500 isteyebilirsiniz sonuçta iyi bakılmış kazasız boyasız aracın diğerlerinden bir farkı olmalı
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Hocam mrb sattinmi aracini acaba?

• landscapee kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma kardeşim, foruma epeydir girmiyordum cevabı geç yazıyorum. Yok henüz satmadım, değiştirip yenisini alacak parayı henüz bulamadık. :( Olurda satarsam bilgi vericem sana kardeşim . İyi günler...
  • SERENGETİ ASLANI kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf ekleyebilirmisiniz?
  • SERENGETİ ASLANI kullanıcısına yanıt
    sağlam araba bin gitsin. 2017 golf8 çıkacak
  • Önceleri arabayı değiştirmek için satmayı düşünüyordum. Satmadım ilan bile vermedim. Şimdi ise maddi sıkıntılar sebebiyle ilanı verdim. İlan linki aşağıda ilginizi çekerse görüşelim. Euro nun yükselmesi ve sıfırların da buna bağlı olarak yükselmesi nedeniyle piyasa yükselmiş görünüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-emsalsiz-masrafsiz-cok-temiz-golf-224267486/detay/
  • hocam çok aceleniz yoksa 35 isteyin duruma göre 34 e kadar inersiniz arabanız km az temiz bir araç emin olun alıcısı çıkacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.