Şimdi Ara

Google AdSense 'e kabul edildim... (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
2.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • weberclas arkadaşım işin özü şu (bence)
    gerçekden google reklamlarında yayınlanan siteler benim ilgi anlanıma giriyorsa aynıdır.
    ve ben sitenin içeriğini ve adresini (ister bilerek yada ister bilmeyerek) tıklamamız yada başkalarınının tıklaması da olsa o site amacına ulaşmıştır!
    yani reklamın iyisi kötüsü yada (bizim yaptığımız biraz gırgır) olsun fark etmez
    sonuç olarak kitleye ulaşıyorsa ONUN ismi reklamdır.

bilmem Anlata bildim mi?

WWW.netdestek.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netdestek -- 26 Nisan 2005, 9:42:13 >
  • aynen katılıyorum Mesela hiç bilmediğin firmayı duyuyosun, sürekli tıklayanlar ise sürekli göre göre ona aşinalık sağlıyo ama o reklama tıklayan herkes illa hedef siteden bi şey alacak diye bi şey olsa idi ooo yandıydık.
  • ayrıca 3bin gösterim alıyor google günde ve verdiği ort günlük para 0.8 dolar
    bu ne ? reklam veren yanıyorda buda benim siteyi bedavaya sömürmekten başka ne oluyor?
  • benimde imzaya bir tık lütfen tıklayana bende tıklıcam
  • 2 tame tıkladım

Site İmzada Yazıyo. Banner a Tıklayıp Siteye Gidebilrsin.
  • NARKOTİK BİR TIK DA BENDEN.
  • SENER YAVAS SANADA BİR TIK
  • banada banadawww.tekno-logic.net
  • yakamozz
    siten güzelmiş
    nuke 7.5 mi?? themes fena değil :)
  • benim reklamlara yok mu tık

wWw.BeDiR.Tr.Cx
  • ben mi yalnış görüyor
    https://www.google.com.tr/adsense/

bugün 1 tene hit gelmiş 0.6 dolar diyor toplam
    dün 14 tıklama vardı 0.4 dolar kazanmışım
    nasıl yani anlayamadım :)) az tıklanınca daha çok para kazandırıyor galiba .?

• ben tıkladım lüten benimkinede

www.geyik.uni.cc
  • kervana hoş geldin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netdestek -- 29 Nisan 2005, 12:04:55 >
  • arkdaslarwww.matchreport.net

Tıklayanın Allah Muradını wersin aminnnn
  • arkdaslar benm resklamlara birileriniz tiklamis hepinize tesskur ediyorum sagolun
    yardima ihtiyaci olanlar warsa klik atarim ben we arkdaslarim
  • bende bugün başvurdum bakalım nezaman kabul edecekler
  • valla 1-2 hafta içinde haber verirler...bana 1 haftada onay gelmişti...
  • Arkadaşlar buralarda sitesine yardım eden herkesin sitesinde birer tık yaptım. Arama kutusu koyanlardan da arama yaptım. Sizler de benim siteme böle bi yardımda bulunursanız sevinirim. Ancak aklınıza bulunsun. KESİNLİKLE HİLE YAPMAYIN. Bir arkadaşım her gün evden bir kere iş yerinden bir kere tıklıyordu. Ama başka hiti yok. Kendin çal kendin oyna misali. Kesinlikle hitinizin yüksek olması gerekiyor. Yani 20 gösterim 5 tık dikkat çeker. Günde 100'den aşağı gösteriminiz olmasın bence. Bunu sağlamak için de otomatik ziyaretçi sağlayan sitelere üye olabilirsiniz. Benim üç haftalık gösterimim 4100. Tıklama ise 100 civarında. Bu kabul edilebilir bir oran. Ayrıca unutmayın, hitiniz yüksek olursa gelen reklamların da kalitesi artıyor. Doğal olarak tık başına daha fazal kazanabilme imkanınız var. Sitenize sadece reklam linki değil arama kutusu, adsense tuşu, firefox tuşu da koyun. Faydası olabilir.
  • Google para gönderiyor sen merak etme arkadaşım ancak hesabına giriş yaptığın hiç bir bilgisayardan reklamlarına tıklama tıklattırma, atılırsın...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.