Şimdi Ara

Google maps uçtu yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Google Maps i yanlışlıkla uninstall ettim ve installer programında da bulamıyorum bilen varsa nasıl yükliceğimi bi zahmet cevap yazabilirmi acaba...

• quote:

Orjinalden alıntı: yasinrahan

Arkadaşlar Google Maps i yanlışlıkla uninstall ettim ve installer programında da bulamıyorum bilen varsa nasıl yükliceğimi bi zahmet cevap yazabilirmi acaba...

customize programıyla görünmez yapmış olmadığından emin misin? installerdan yüklenip silinecek bişey değil çnkü google maps
  • quote:

Orjinalden alıntı: rcourb

quote:

Arkadaşlar Google Maps i yanlışlıkla uninstall ettim ve installer programında da bulamıyorum bilen varsa nasıl yükliceğimi bi zahmet cevap yazabilirmi acaba...

customize programıyla görünmez yapmış olmadığından emin misin? installerdan yüklenip silinecek bişey değil çnkü google maps

• hayır kaldırdım tamamen eşşek kafam google maps fix die bişi yükledim önce meğer eski version içinmiş o; maps e girdiğimde devamlı dışarı atıodu bende yüklediğimi kaldırayım dedim, kaldırdım bi baktımda ana menude maps yok :( iphone browser lada içine girip baktım maps.app dizini boş....
  • Arkadaşlar nasıl yapılacağı konusunda fikir kafamda oluştu...

1.1.3 versiyon kullanan arkadaşlardan hayrına biri Maps.app klasörünü sıkıştırıp buraya atabilirmi 1.1.1 versiyonu nu buldum netten uyguladım masaüstüne geldi uygulama versiyon farkı yüzünden tahminim dışarı atıo; yardımlarınızı bekliyorum
  • kardeş yap restore rahatla
  • quote:

şuraya bi bak istersen sanırım aradığın source burada.
  • Arkadaşım bu kadar uğraşacana 5 dakka restore yap olsun bitsin.
  • Store de bulamiyorsan. Konumu abd yap uyeliginin ozman indirebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackernofear1

Store de bulamiyorsan. Konumu abd yap uyeliginin ozman indirebilirsin

kardeş 2008 de yazılmış konu
  • Google da hala indexleniyor ve ayni sorunun cevabini arayan cok :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yıllık hort vallahi helal :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1
  • Google Maps hala var mı iOS'da ben bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.