Şimdi Ara

Googleplay üzerinden Modern Combat 4 Satın aldım Parayı çekti ama Oyun yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle 0,99 Dolar indirimde olan oyun için 3,56 tl hesabımdan çekildi ve oyun piyasada yok, tlf üzerinden değil bilgisayardan Googleplay sitesi üzerinden tlfda aktifleştirdiğim hesaptan oyunu satın aldım ama oyun satın alınmamış görünüyor

Android tlflara önyargılı değildim bu nedenlede beğenerek LG Nexus 4 aldım 15 gündür kullanıyorum, Performans ve tasarım çok iyi ama önce wifi ve Sebeke az çekme durumu oldu hadi idare ediyorum ama Android marketin rezalet olduğunu söylüyorlardı dk 1 gol 1 daha ilk ücretli app girişimdi tamam bende de bahtsızlık var belki ama 3 yıl 3GS kullandım 100lerce dolarlık program ve oyun satın aldım bir kez olsun böyle saçma bir hata ile karşılaşmadım

Ekleme; Oyun siparişlerim bölümünde göründü tlfda hala satın al diyordu tekrar satın al dediğimde zaten alınmış uyarısı verip "satın alındı" olarak değiştirdi şimdi yüklüyorum ama hala 3,56 tl olarak neden 2 kat ücret çektiğini anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laroz -- 18 Mart 2013; 22:58:05 >

• hocam google playden almayin sitelerde oyunun dosyasi oluyor onlari indirin uygulamalarin hepsini bedava indirebilirsiniz google soyle yazin

istediginiz oyun.apk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.