Şimdi Ara

Goruslerinizi Bekliorm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    BEn 16 yasindayim boyum 1.76 sanirim(anne baba saolsun kısa olunca:D)Nese 8 yıldır kadar basket oynuorm arada donemlerde baskete gittim ama sokak basketi gibisi yok bence NEyse iste son zamanlarda agirlik calismaya basladim faydalarinida gordum onceleri uzak mesafe atislarinda zorlanirken simdi hic sorun olmuo tek sorun BOY UZMASİ:D bence boyum yeterli deil bi bununla ilgili yardimlariniz Bide BEn acayip Kobe hastasyim videolarini 100 lerce kere izledim gercekten harika atis sitilimde gittikce ona benzio:P fakat bisey sorcam kobe ii iyi izleyenler atis stliini iyi bilir gercekten parmaklarini we bacaklarini iyi kullanio parmaklari nasil guclendirir we topu kavlaramayi nasil arttira bilirz tesekkur simdiden:D

• abiciğim konu başlığını daha özenli ve derdini özetler şekilde seçmen iyi olacaktır.

yoksa kimse bakmaz.

parmak ve bilek gücü için : diş hekimliğindde okuyan bir arkadaşımdan öğrenmiştim :

elle sıkılan ( adını bilmiyorum ) yaylı bir şey var pense gibi tutuluyor.

onlar devamlı onunla çalışıyormuş.

kızlardan 1 kere bile tam sıkamayan arkadaşları olduğunu söyledi.

o da 200 civarına yapabiliyor. ben bunu tavsiye ederim faydası mutlaka olacaktır.

fakat uzaktan atış için benim havlu ile yaptığım bir çalışma vardı ama nasıl anlatılır bilmiyorum

dirsekle bilek arasının iç tarafı var ya ( çok daha az kıllı olan kısmı )

havlu veya ağırlık yardımıyla orayı çalıştırmayı deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinkayas -- 7 Ekim 2007; 15:12:11 >
  • ayrıca elindeki kasları iyice ısıttıktan sonra

parmak ucunda şınav çekmeye çalışmak da parmaklarını güçlendirecektir.

ayrıca elini daha çok açmayı da öğrenirsin.

hamur yoğururken annene yardım etmek ve kaslı insanlara ( yağlı da olabilir kemikli olmasın da )

masaj yapabilirsin

özellikle bu masaj meselesini kendimden biliyorum.

fakat unutma bu tip şeyler çalışınca atışların bozulacaktır. çabuk alışmaya bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinkayas -- 7 Ekim 2007; 15:18:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.