Şimdi Ara

GPRS ve İNTERNET TAM BİR FİYASKO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GPRS İLE TELSİM ÜZERİNDEN İNTERNETE GİRMEK TAM BİR FİYASKO.

• şu an iyi gibi username niye böle bi topic anlamadık yani.
  • iyi gibi mi?sen istanbuldaysan iyi olabilir tabi ama istanbulun dışında heryer kötü buna emin olabilirsin!
  • Valla en son telsim düzelmişti. (ICQ HARİÇ) Tekirdağdayım.
  • Avcılardan sonra Edirneye kadar çok iyi çekiyor hatta okadar iyiki turkcellin frekanslarına dahi engel oluyor. Silivride plajda denedim turkcellin gprs si mok yesin yanında, çok hızlıydı.
  • saat 1 itibariyle sunucu bağlantısı sıfırlandı sorunu ortadan kalktı geri gelirmi bilmem.
  • dilimi köbekbalığı sokaydı da demeseydim geri başladı
  • saat 02.15 itibariyle sorun aynen geri geldi
  • arkadaşlar ben 1yıl muş malazgirtte telsimden bağlandım ve surf chat icq falan biryana 2 gb lik klip indirdim kazaa dan
    ama orada benim gibi taş çatlasa 10 kişi vardı gprs te tutupta büyük şehirlerdeki gibi öküzlük edip her önüne gelen beleş diye downloada asılmıyordu birazda kendimize bakalım
  • valla trabzondan da çok güzel hatta istten de iyi denilebilir (3.5kb download)
  • ankara da telsim çok kötü arkadaşlar
  • aynen, telsim bi düzene girmedi gitti, bi gün gprs var bi gün yok, hızda anlatmaya gerek yok.
    ank-etlik
  • ya ben antalyadayım 1 kb göremiyorum bile ne kadar yogun muş buraya antalyada olaaan varmı ? bu yogunlukta yoksa sasıracam
  • yoğunlukla alakası yok.sorun telsimin yaptığı yeni numarada.:))
  • evet telsim kesinlikle birşeyleri ayarladı,sinyaller geç aralıklarla geliyor,bu da zamanaşımına sebep oluyor.birde bağlantı hızını düşürdüler.
  • benim bağlantı hızım düşmedi arttı ama sayafalar açılmadıktan sonra başlarım bağlantı hızına
  • netscape veya opera falan kullanın.ise yarıyor(en azından bende ise yaradı:))
  • zaten opera her zaman diğer browserlardan bir adım öndedir
  • Aslında GPRS deki sorunun kaynağı CEM Uzan'ın uğradığı şoktur.Kabahat Cem uzan'da değil , tabi ki onun anasında...
  • 2 gündür ÜçkağıtçıKomdan bağlıyım ah ulan ,telsim yaktın bizi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.