Şimdi Ara

GTA4 PS3 sorunları. 630P çözünürlük rezaleti. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
13.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 30 lira ya geldi bluetooth kulaklığım ve bildiğin gibi bu kulaklıklar sadece ps3 te kullanılmıyor verdiğim her kuruşa değer arkadaşlarım da da kulaklık var

abi geldiğin seviyeyi sende görüyosun yazarım 40+ inceleme diye geçen sene ss ler karşılaştırmalar varken sen yazmıyormuydun bakın ign şöyle demiş diye?şimdi de yapmanı rica ediyoruz

ben 2 versiyonuda oynadım xbox360 versiyonu daha iyi diyince xbox360 versiyonu daha iyi mi oluyor? xbox360 versiyonu daha iyi diyince daha mı objektif olucam

oyun gelmedi bi türlü daha 2 günü var gelsin oynarım taş gibi konsolumda saatlerce.. sıkıldığımda da bedava online da oynarım merak etme

bak bu yaz çok sıcak olucakmış aman diyorum

• Şanslı azınlıktansın demek. Bizim her arkadaşta kesin var kulaklık. Karşıda baglandıgın adamda oldugundan emin olursun yani .
    Banada Live bedavaya geldi bu arada, 30 ytl vermedim..Bilgin olsun. Zaten olsada PS3 ün çektiği elektriğe say. Aylık hesaba vurunca daha çok yapıyor biliyorsun

Daha öncede dedin bunu ve cevap verdim. Ben bariz farklardan bahsediyorum. Lost PLanet incelemesi koyayımmı buraya şimdi ? Ayıp olur PS3 e, iyice kepaze olur. Ama yapmıyorum.
    Sense gözle zar zor belki farkedilen (farkta renk tonajı), 360 ın daha net olduğunuda bildiğin halde sanki abartı bir fark varmış gibi konuşuyorsun
    Sana ekstra içerik diyoruz (Vice City olabilir diyenler var), o ne olacakki diyorsun...Custom mp3 diyoruz..Önemsiz diyorsun. Achievement diyoruz, burun kıvırıyorsun..E bunların hiçbiri sende yok..Üstüne PS3 daha iyi , 40+ yerde yazdı vırt zırt diyorsun. Tamamen boş yani. En büyük exclusive in gitmiş, 360 2:1 satış yapmış sen bunlarla sevin, Sony de kan ağlasın bu arada
    Yazın sıcaklar gelsin, ben öyle 2 yaz geçirdim..Birşey olmadı. Sen dikkatli ol BDRom uçmasın, aman diyim..Baglanabilirsen online da takılırsın elbet..Biz oynuyoruz her gece..720p ve 2xAA olaraktan

40+ inceleme demişken

Metacritic...

Xbox360 inceleme : 99 http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/grandtheftauto4
    PS3 inceleme : 99 http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/grandtheftauto4

• quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Bence PS3 kesiyorsunuz siz.

evet biz herseyi keseriz.. sanada suprizimiz var ..sende gel Miex ..lütfen gel.....

Kafamda bozuk Xbox kırarsınız diye güvenemiyorum size can güvenliğim yok.
  • drizzt

ne olur lost planet incelemesi koy görelim xbox360 ın gücünü.. lost planet ne ya

bu arada exc dlc san andreas büyüklüğünde olucakmış! kaynak:www.yazdımoldu.com geç abi dlc leri oyuna bakalım diyorum şu an herkes aynı oyunu oynuyor diyorum

benim tanıdığım herkeste kulaklık var sonuç?xbox ın kulaklığı gibi kıytırıkta değil..bluetooth kulaklığın kullanıldığı yerleri tek tek yazmıyım istersen sadece ps3 te kullanılmadığı için 30 ytl para değil..

yinewww.yazdımoldu.com dan haberler yazıyosun..nerde 2:1 satmış?bende 4:3 diye duydum arada 5 milyon fark varken çok az gibi hele xbox ta daha çok oyun satılıyor diyenlere kapak olmuş bu 4:3 oranı..exc bundle lar sayesinde kısa süre içersinde geçer zaten daha ps3 e en az 2 tane gta oyunu çıkar nereye gitmiş en önemli ps exc oyunu?bi de ne zaman ps e özel olmuş gta oyunları?bir sonraki rockstar oyunun ps3 e özel olduğunun farkındasın dimi?xbox a da çıkar demenle olmuyor bu işler zaten l.a noire 2009 yeni gta da 2010 da çıkar ozamana xbox yalan olur

gta4 te oyunun müzikleri dinlenir adamlar boşuna okadar şarkı koymamış oyuna bu yüzden custom mp3 leri geç..Achievement i direk geç 5 dk polisten kaçıp x achievement ını açtım eyoooo diye sevinme yaşını geçtik artık..aldığı puanlar değil incelemelerde yazanlar önemli ign de ps3 versiyonu daha deyip korkularından aynı puanı vermişti 2 oyunada

görende hiç xbox ın bozulmuyo sanıcak..tamir ne kadar sürüyo bu arada?5 günlük sorunu çok büyüttünde xbox ını bi okadar beklemiyesin aman diyorum bd-rom sağlam 1 yılı geçti alalı bırak bd-rom u alet ısınmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tholgar -- 8 Mayıs 2008; 0:22:47 >

• Buyuk bi satis yapmis olan Arcade Packler'de kulaklik yok, bunu gormezden gelmeyin. Yani her Xbox kullanicisinda yok kulaklik Vr fiyat olarakta bluetooth kulaklik ile ayni.

Eger masraf konusuna girerseniz Xboxun dezavantajli oldugnu gorursunuz-ki biliyosunuzdur zaten.
  • Konu kilitlenmiştir, seviyesiz mesajların çoğu silinmiş olup, bunca uyarıya, iyi niyete rağmen, FAKE ÜYELİKLE mesaj yazanlar + hakaret edenler, tartışma çıkarıcı mesaj atanlar, sataşanlar gerekli cezaları alacaklardır.

Forum hepimizin bilgi paylaşması için var ancak fırsattan istifade edip bunu stres atmak amacıyla kullanan, insanları rahatsız edici mesajlar atan, her konuyu kirleten belli başlı insanlar var malesef. Bu doğrultuda elimizden geldiğince buna müsade etmeyeceğimizi bilmenizi istiyorum.

Sizden tek ricam rahatsız olduğunuz konu ve mesajları, "şikayet et" butonuyla bize bildirmeniz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.