Şimdi Ara

GTA4 PS3 sorunları. 630P çözünürlük rezaleti. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
13.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011'i bekleyin hd tv yaygınlaşıcak cell çözülcek
  • quote:

Orjinalden alıntı: sdurust

quote:

Orjinalden alıntı: est2006

delinin teki kuyu ya bi taş attı oyun 630p diye ...

tamam öyleyse resmi bir kaynak gösterin de inanalım, o da yok

ama konuşmaya gelince vıdı bıdı dıdı ıdı 630p

Delide olduk. Şu konsol bölümüne yazı yazmak rezillik. Allahım yarabbim. Çoluk çocuk laf atıyor yaw.

630P de çalıştığı iddiasınıwww.beyond3d.com adlı bir site yaptı. Siteye girin bakın allahaşkına nasıl bir site. Oyun programlamak için bile bilgi lazım sa oraya bakarsınız. Dünyanın en başarılı 3D sitesidir. Ama sizin seviyenizin bir kaç kat üstünde anlayabilirmisiniz onu bilmem.

Ama yalan söylemiş herkes. Doğru. Rockstar da kendi ağzıyla 13 madde açıkladı PS3 de düzgün çalışabilmesi için oyunun. Ama oda yalan Rockstar da bir Xbox360 fanı çalışıyor o yayınlamış.

Size konsolunuzla iyi günler. Tahminimce onu her gün okşayıp, onunla yatıyorsunuzdur. Ben yanlışım oyun 1440P. Hadi iyi forumlar.

Deliliği üstüne alındıysan o senin bileceğin is
    resmi bir kaynak göster demişim.. Kıtlık varki anlamıyor Fazla gelişmediği için olsa gerek herkesi kendi gibi görüyor
    kaynağı gösterdin demi direttik 630p deyil diye
    ---

Yeri geldi xboxu savunduk yeri geldi ps3 savunduk ama hiç birini körü körüne bi fanatikliğide gitmedik ,
    xbox 360 nede ps3 sahibiyim buda böyle biline

NOt : Fantazileriniz size özeldir lütfen özel hayatınızı ifşa etmeyin ha buda fantaziyse yanlış yere gelmişin

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sdurust

quote:

delinin teki kuyu ya bi taş attı oyun 630p diye ...

tamam öyleyse resmi bir kaynak gösterin de inanalım, o da yok

ama konuşmaya gelince vıdı bıdı dıdı ıdı 630p

Delide olduk. Şu konsol bölümüne yazı yazmak rezillik. Allahım yarabbim. Çoluk çocuk laf atıyor yaw.

630P de çalıştığı iddiasınıwww.beyond3d.com adlı bir site yaptı. Siteye girin bakın allahaşkına nasıl bir site. Oyun programlamak için bile bilgi lazım sa oraya bakarsınız. Dünyanın en başarılı 3D sitesidir. Ama sizin seviyenizin bir kaç kat üstünde anlayabilirmisiniz onu bilmem.

Ama yalan söylemiş herkes. Doğru. Rockstar da kendi ağzıyla 13 madde açıkladı PS3 de düzgün çalışabilmesi için oyunun. Ama oda yalan Rockstar da bir Xbox360 fanı çalışıyor o yayınlamış.

Size konsolunuzla iyi günler. Tahminimce onu her gün okşayıp, onunla yatıyorsunuzdur. Ben yanlışım oyun 1440P. Hadi iyi forumlar.

Deliliği üstüne alındıysan o senin bileceğin is
    resmi bir kaynak göster demişim.. Kıtlık varki anlamıyor Fazla gelişmediği için olsa gerek herkesi kendi gibi görüyor
    kaynağı gösterdin demi direttik 630p deyil diye
    ---

Yeri geldi xboxu savunduk yeri geldi ps3 savunduk ama hiç birini körü körüne bi fanatikliğide gitmedik ,
    xbox 360 nede ps3 sahibiyim buda böyle biline

NOt : Fantazileriniz size özeldir lütfen özel hayatınızı ifşa etmeyin ha buda fantaziyse yanlış yere gelmişin

Çoluk çocuğa cevap yazmıyorum. Bu başlıkta yazı yazmıyorum artık. Xbox fanatiğide olduk. Allah akıl fikir versin.

Konsolunla iyi uykular.

• Aklın başka yerlerde anlaşılan

hangi mesajda sana deli dedik
    hangi mesajda sana xbox fanatigi dedik

ama şunu dedim

yanlış yerdesin kardeşim

ve hala diyorum yanlış yerdesin kardeşim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: XxXsT
    drizzt

eskiden ne güzel incelemelerden alıntı yapıyordun bakın! ign bile x360 versiyonu daha iyi demiş diyordun ne oldu şimdi?ya da metacritic , gamerankings vb siteleri gösterip bakıın xbox360 versiyonu daha iyi diyordun?öyle bi yazı alalım senden

böyle kişisel yorumlarla olmuyor bildiğin gibi..40+ inceleme ve rockstar açıklamalarını yazmak savunma değil gerçeği söylemektir..bu durumda bıdıbıdı yapan sen oluyosun kaynak gösterdiğin yazıyı okusan o haberi burada gta4 ün xbox versiyonunu savunmak için göstermezdin

merak ediyordum bütün incelemelerde x multiplatform oyunda ps3 daha iyi deseler ne olucak diye bu oluyomuş bu olayın gta4 e denk gelmeside saçmalanın kuvvetini arttırdı..

----

yok live da oynanırmış gta4, sixaxis i sarj etmek 3 saat sürüyomuş() istediğiniz yerde oynayın oyunu oynamayın diyen mi var?burda grafikleri tartışıyoruz ve lütfen 10larca kişinin ps3 bölümüne baktığı bir forumda yalan söylemeyin ayrıca bir konu hakkında hiç bir bilginiz yoksa yazı yazmak zorunda da değilsiniz..sınav kağıtlarında da olur ya biri 100 cümle yazar hoca bakar bütün yazıyı çizip üstüne 0 yazar..burda da aynısı olmaya başladı

O farklar bariz farklar be abicim..Bariz AA, bariz FPS; bariz doku kalitesi, bariz online farkı vs vs..Böyle büyüteçle farkedilen farklarla sevinmiyoruz
    Sana istersen başka inceleme koyayım ama o kadar üstünüze gitmiyorum artık. Yok isterim dersen IGN PS3 Lost PLanet e bakıver..5.5 puan.
    1 yıl fazladan geliştirilen ve Capcom yapımıdır.En kepaze sürüm. Grafikler kötü, efektler kötü..Kontrol, bilmem ne, oku istersen

Şimdi ben senden istiyorum, nerede bu bariz fark var diyen 40 adet site..Habire bundan dem vuruyorsun, heryerde 40 inceleme deyip çıkıyorsun. Bende merak ettim. HD videolarda var ortada ve şu abarttığın fark nerede, göster abicim. Çok şey istemiyoruz. O kaynakta ne yazıyor ? 630p diyor. Başka biride dithering bozulmasından bahsediyor. Sen gerisini okudunmuki ?
    Senin bunu ısrarla yazman gerçeği değiştirmiyor. Arada oyle görüpte, işte bak fark şu diyecegin birşey yok. Olsa olsa daha bulanık diyebilirsin..Load süreleri dersen eyvallah, tek avantajı o zaten. Başkada hiçbir artısı yok, bolca eksisi mevcut.
    Sayenizde 630p > 720p oldu..Post processing (bulanıklaştırmadır türkçesi), gerçek AA dan iyi oldu..Net olmayan oyun, daha yumuşak oldu.

Sen online kısmına hiç bulaşmıyorsun bu arada, neden

Neyse şöyle yeni gelen oyunumdanda resim koyayım...

GTA4 PS3 sorunları. 630P çözünürlük rezaleti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 5 Mayıs 2008; 20:27:57 >

• Bende burdan sırf GTA4 için amiga nın tekrar çıkarılacağını ve sırf bu oyun için 1080p olacağını söylüyorum.Rüyamda görmüş gibi oldum.Yok yok bi ses geldi ordan.

Haklısın sdurust bi deli kuyuya taş atmış...
  • Drizzt_tr
    senin verdiğin forumda kesin bir 630p diye bir kanı yok
    hatta o forumdakiler kanıt istemiş sen bize bu forumu kanıt olarak gösteriyorsun

ha bide rockstar diye bir firma açıklama yapmış ve gamesradar da bir dizi test yapmış
    tahmin et ne diyolar

http://forums.gametrailers.com/showthread.php?t=388602&page=1
    http://www.gamesradar.com/xbox360/grand-theft-auto-iv/news/gta-iv-360-vs-ps3/a-2008042812150303074/g-2006051014323586065[simage][/simage]

• drizzt kimse arada gta3/gta4 farkı var demiyor ki bende bunu diyorum herkes 2 versiyonunda artıları var ama bu artılar ps3 versiyonunda daha fazla diyor x360 versiyonunun artılarında biri de oyunun 720p olması değil hangisi daha iyi çalışıyor hangisi daha grafikli o önemli..bu olayın tersi olsaydı yazmazdım ben oyun x360 ta 630p imiş diye.. hemde orda yazılanları okuduktan sonra..misal halo3 ünün sorunuda 640p olması değildi..cod4kalitesinde grafiğe sahip olsa kimse xbox a özel ve xbox ın en önemli oyunu olan halo3 640p!! diye dalga geçmezdi..o grafikler le çıkınca tuzu biberi oldu 640p olayı..cod4 te 600p idi millet full hd lcd tv lerinde cod4 oynayıp süper grafikli bir oyun !!! dedi cod4 e..

incelemelerin çoğunu okudum bazılarını haber olarak gördüm hepsini burda yazıcak zamanım yok birşey kanıtlama ihtiyacı olan sensin sen bulucaksın onları.. sen yorum yapıcaksın diye 15-20 dk mı harcayamıyacam kusura bakma

bende normal posta ile aldım oyunu bekliyorum cuma günü gelir heralde geldiği gibi de 15-20 saat oynayacam hayırlısıyla malum ps3 ün ısınma/yanma sorunuda yok rahat rahat oynarım

• Oyunun PS3 de 640 p AA yok, X360 da 720p 2xAA olduğu beyon3d forumlarında quaz51 isimli kullanıcı tarafından onaylandı. Bu kişi daha önce de bir çok oyunun gercek çözünürlüklerini ortaya çıkaran kişidir ve bir Photoshop uzmanıdır..

@Sony_55 dostum her yerde Gt 5 diyorsun ama bak ben full HD ekranda GT 5 oynuyom ve bariz AA eksiklikleri var. Yani oyun çıkmadan önce verileb screenshotlarla ilgisi yok. Bunu kabul edelim.

1080p gaming hem PS3 için hem de X360 için şu an zor. Evet bazı oyunlar native 1080p ama ne yazikki hit olan oyunlar oldukca hayal kırıklığı yaşatıyor.

Bende her iki konsolda var ve inanın hiç birinin fanatiği değilim. Şu an 1080p gaming ancak high end 2 milyarlık bir PC de olabilir.

GTA 4 ve diğer multi oyunların tamamı X360 da iyi.

@@ Drizzt_tr

Dediklerine aynen katılıyorum

• körmüsünüz kardeşim

orda ROCKSTARIN AÇIKLAMASI VAR
    görmediysen al oku .... artık bundan sonra da 630p diyosanız yuhhh size artık be

http://forums.gametrailers.com/showthread.php?t=388602&page=1
    al buda gamesradar yapmış olduğu test

http://www.gamesradar.com/xbox360/grand-theft-auto-iv/news/gta-iv-360-vs-ps3/a-2008042812150303074/g-2006051014323586065

• Her 2 konsola da sahip olup (ben de sadece 1 tanesi var) x konsolunda y konsolundan daha iyi görüntü veriyor diyen o kadar çok kişi varken hala bağnazlıkla ezilmişlik psikolojisi gösteren o kadar çok arkadaş var ki! Hayret doğrusu. Konsola laf söylenince kendilerine yapılmış hakaret olarak algılıyorlar. Kaç P ise boşverin, oyundan zevk almaya bakın ama ben şu konsolda bu oyunu beğenmedim diyen insanlara da saygı gösterin lütfen. Herkes sizin hayranı olduğunuz makinalara körü körüne bağlanmak zorunda değil. İyi akşamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Orjinal mi oynuyorsun RED LORD CHE ?

nariko, kopya yüzünden sattığı için 360 oyunlar 3-4 tur bindiriyor PS3 oyunlarına. Xbox360 bozuk pc kasası demişsin, 360 da internette surf yapılıp, oyun installu olmuyor. Bu arada bluray sorunlarınıda yazarsan iyi olur

arda_tirmas ne cevabı aldık GT5p de ? 960x1080 den upscale olan oyunda, araç modellemeleri haricinde bariz AA sorunun ve gayet kötü çevre grafiklerin yanında, ne hasar, ne modifikasyon...Onumu tartışıcam seninle ? Helede böyle abuk şekilde buraya dalan biriyle. Gerçek simulasyon bir oyunun olunca gel

hayır Dirizzt orjinal oynamıyorum şimdi sen beni niye teşhir ediyorsun kiorjinal olarak HALO-3,PES2008 ve FORZA-2 oynuyorum.
    biliyorum sen şimdi orjinalde bu problem yaşanmıyor diyeceksin ama yabancı forumlarda benQ dvd-rom lu olupta orjinal kullananlarda da bu problem oluyormuş.
    ben konsol fanı değilim anlatmak istediğim her iki platformda sorunlar varsa demekki oyunda bir hata var canavar gibi grafikli Gears of war,Mass Efect ve Bioshock'ta kasılmayan konsol grafik bakımından vasat olan GTA4'ÜMÜ KALDIRAMIYACAK.

• yalnız gta da koca bir şehir var hiçbir anında loading ekranı çıkmayan.diğer oyunlarda bölüm bölüm ilerlerken adam capcanlı bir dunyayı bir oyunu komple sunmus loadingsiz.e haliyle bu oyun 640p de 720p de verse gözümde kraldır.biraz içeriğe bakın,dış görünüşe takılıp kalmayın
  • ne güzel söylemiş ordaki arkadaş "only fucking xbots spread 640p rumor" lol!
  • quote:

Orjinalden alıntı: risingforce

yalnız gta da koca bir şehir var hiçbir anında loading ekranı çıkmayan.diğer oyunlarda bölüm bölüm ilerlerken adam capcanlı bir dunyayı bir oyunu komple sunmus loadingsiz.e haliyle bu oyun 640p de 720p de verse gözümde kraldır.biraz içeriğe bakın,dış görünüşe takılıp kalmayın

Dogru soyledin.

Adamlar 10 numara hikaye 10 numara atmosfer yapmışlar. Gidipte GT5 in demo versiyonu oynamak icin o kadar para verenler yerden yere vuruyorlar. Begenen oynar begenmeyen(Satın almışsa) takas yapar baska oyun oynar.
  • Bende ilk actıgımda oyunun grafikleinden haz almadım ama adamlar oyle bir konu yapmıslar ki mukemmel we d earaba kullanırken icerden kullanınca frafikler bence gercek giibi oluyor.

hikaye mukemmel her sey gusel istemeyen oynamasın.Ve de samsung dvd oldugu için sorun yok ama kaplamalar gec gelse bende rahatsız olurdum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_romeo

ne güzel söylemiş ordaki arkadaş "only fucking xbots spread 640p rumor" lol!

• quote:

Orjinalden alıntı: MasTek

Oyunun PS3 de 640 p AA yok, X360 da 720p 2xAA olduğu beyon3d forumlarında quaz51 isimli kullanıcı tarafından onaylandı. Bu kişi daha önce de bir çok oyunun gercek çözünürlüklerini ortaya çıkaran kişidir ve bir Photoshop uzmanıdır..

@Sony_55 dostum her yerde Gt 5 diyorsun ama bak ben full HD ekranda GT 5 oynuyom ve bariz AA eksiklikleri var. Yani oyun çıkmadan önce verileb screenshotlarla ilgisi yok. Bunu kabul edelim.

1080p gaming hem PS3 için hem de X360 için şu an zor. Evet bazı oyunlar native 1080p ama ne yazikki hit olan oyunlar oldukca hayal kırıklığı yaşatıyor.

Bende her iki konsolda var ve inanın hiç birinin fanatiği değilim. Şu an 1080p gaming ancak high end 2 milyarlık bir PC de olabilir.

GTA 4 ve diğer multi oyunların tamamı X360 da iyi.

@@ Drizzt_tr

gidip
    Dediklerine aynen katılıyorum

gidip bi forum sitesinden kimin dediği belli olmayan şeyleri önümüze ne getiriyosunuz bende burda yazıyorum o zaman gta4 1440p alın buna inanın.

•  GTA4 PS3 sorunları. 630P çözünürlük rezaleti.
  • ben hiç bir gta oyununda grafik aramadım yani tabiki gelişmesinide isterim ama bu oyunda baktığım son şey grafik bu oyun benim için dünyada değişilmez tek oyundur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.