Şimdi Ara

Gta5 orjinal yeni pc de çalışmadı yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rockstargames den gta 5 aldım lisanslı. Yeni pc aldım oyunun kurulu olduğu bölümü pc ye kopyaladım ancak çalışmadı baştan indirmek istemiyorum 65.gb boyut malum nasıl çalıştırabilirim internette bazı yöntemler denenmiş ama anlayamadım bilgisi olanlar paylaşır ise sevinirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ?
  • Steamdan aldıysan oyunu orjinal olarak kopyalayabilirsin diye biliyorum.
  • Rockstar Social Club üzerinden mi oynuyorsun steam üzerinden mi? Steam üzerindense bi sıkıntı çıkmaması lazım. RSC ise yeniden yüklemek gerekebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockstargame üzerinden satın aldım sanırım baştan indireceğim
  • ziya07 Z kullanıcısına yanıt
    Oyunu registry kaydı vardır bir yerlerde. onu bulup sistemine yüklersen kurulu oyunu görür ve yeniden indirmene gerek kalmaz.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games]
    "Installed Applications"="1"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games\Grand Theft Auto V]
    "Language"="en-US"
    "InstallLang"="1033"
    "InstallComplete"="1"
    "Version"="1.0.393.4"
    "InstallFolder"="C:\\Program Files\\Rockstar Games\\Grand Theft Auto V"
    "PatchVersion"="1.0.393.4"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games\Rockstar Games Social Club]
    "InstallFolder"="C:\\Program Files\\Rockstar Games\\Social Club"
    "Version"="1.1.6.1"
    "InstallLang"="1033"

şuna benzer kayıt bilgilerini sağdan soldan bulabiliyorsun, ki ben bunu bir yerden alıntı yaptım. buna sadece oyunun kurulu olduğu dizini göstermek kalıyor düzenledikten şu yazdıklarımı not defterine yazıp kaydet dosya uzantısını yani txt'yi reg olarak değiştir çalıştır. Oyunun sürümü de farklı olabilir bu yüzden oyunu eski sanıp dosya indirebilir. eğer onları bulabilirsen o kısımları da düzenle derim.

steam olsaydı dosyaları tarar hallederdi. bunda kayıt bilgisi şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 29 Kasım 2016; 13:1:40 >

• KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    teşşekürler verdiğin bililer için . tamamen sildim baştan indireceğim . paylaştığın bilgileri daha önce denedim ama başarılı olamadım . bu pc yi de satıcam yeni bi pc alacağım ozaman bu işlemi deneyebilirim tekrar teşşekür ederim arkadaşlar .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.