Şimdi Ara

Gtx 950m msi mı gtx960m monster mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3000 3500 civarı bütçem var. Aşağıdaki iki bilgisayarı beğendim ama gtx 950m ile 960m arasında büyük bir fark var mı? Bir de bilgisayarı haftada 3 - 4 gün dışarıda kullanıyorum monsterın kasa kalitesinden pek emin değilim beni yarı yolda bırakır mı?
    http://www.pcdepo.com/msi-nb-gp60-2qf-887xtr-leopard-notebook

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V5-1-1.html#.VXabZUmDPqA
    Bu modele ssd ekletebilirim.

Farklı önerilere açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekran kartıları arasında %20lik bir perfonmans farkı var bu fark büyük bir fark biri bi oyunu en üstte oynatırken diğeri med oynatabilir. ama bunu göz ardı edersen geri kalan herşey için msı önde mosnterın bu modelininde kasa kalitesi fena değil diyorlar ama sonuçta birebir incelemedim

edit: bende aynı bütcede ve iki bu pc arasındayım benim seçimim mosnterdan yana oldu şu doları biraz daha bekleyip bir iki hafta içinde monster olanı alacağım uzun ömür istiyorsan uzun ömür sadece kasa kalitesi ile olmaz sonuçta düşürürsen bir yere çarparsan msıyın kasası daha iyi diye zarar görmeyecek diye bişiy yok o da zarar görecek. uzun ömür biraz da donanımın seni ne kadar bir süre idare ettiği ile alakalı bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri reis -- 9 Haziran 2015; 11:26:01 >
  • Monster'a 250gb ssd, 8gb ram ekle kusursuz bir laptop olur. Bunları ekleyince aynı fiyata geliyorlar. SSD'siz bilgisayar kullanılmaz bu saatten sonra.
  • JellyBrain kullanıcısına yanıt
    hocam 10 dk önce fiyatı değişmiş dikkatli olun
  • piri reis kullanıcısına yanıt
    Aslında çok oyun oynamıyorum ama oyun oynamak istediğimde de beni üzmesin istiyorum laptopun. Monsterın fiyatı daha da inerse zaten hiç düşünmeden alırım. Kasa kalitesi ve hafifliği vs. önemli etkenler derslere getirip götüreceğim laptopu. Bu yönüyle msi daha ağır basıyor monsterda ucuz plastik kullanılmış gibi. Ama sanırım monsterın mağazasına gidip görmem en iyisi olacak.

Fiyata ben de şaşırdım da özelleştir deyince öğrenci kampanyasını seçerseniz hala aynı fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JellyBrain -- 9 Haziran 2015; 12:24:04 >
  • Diffarensiyel kullanıcısına yanıt
    Hocam msi ın tek eksiği ssd mi sizce? Abraların 17 inçlik versiyolarında kasa kalitesi daha iyi deniyor doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: JellyBrain

Aslında çok oyun oynamıyorum ama oyun oynamak istediğimde de beni üzmesin istiyorum laptopun. Monsterın fiyatı daha da inerse zaten hiç düşünmeden alırım. Kasa kalitesi ve hafifliği vs. önemli etkenler derslere getirip götüreceğim laptopu. Bu yönüyle msi daha ağır basıyor monsterda ucuz plastik kullanılmış gibi. Ama sanırım monsterın mağazasına gidip görmem en iyisi olacak.

Fiyata ben de şaşırdım da özelleştir deyince öğrenci kampanyasını seçerseniz hala aynı fiyat

hocam msı kasa kalitesi iyi ama kesinlikle hafif değil arkdaşımda var gerçekten çok ağır öyle çantaya atıp bütün gün gezebileceğiniz türden bişiy değil yani ayrıca fiyatı nasıl özelleştiriyorsunuz ?

• piri reis kullanıcısına yanıt
    Sepete ekle özelleştir kısmında en üstte öğrenci indirimi kampanyasından yararlanmak istiyorum u seçerseniz eski fiyatına geliyor.

Aklım macbook proya gidiyor bazen sırf taşıma kolaylığından ötürü ama hiç kullanmadım şuana kadar alışmak zor olacağı için vazgeçiyorum

• 960m al derim kesinlikle!
  • quote:

Orijinalden alıntı: JellyBrain

Sepete ekle özelleştir kısmında en üstte öğrenci indirimi kampanyasından yararlanmak istiyorum u seçerseniz eski fiyatına geliyor.

Aklım macbook proya gidiyor bazen sırf taşıma kolaylığından ötürü ama hiç kullanmadım şuana kadar alışmak zor olacağı için vazgeçiyorum

alışmasını geçtim uygun program vs eskisi kadar olmasada bulmak zor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.