Şimdi Ara

Guild iptal konu kilit lütfen.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

yeni server açılana kadar UUUP

Aynen Bir uplama Bir hayat kurtarır

Uplarınızı eksik etmeyin arkadaşlar..

Şimdiden teşekkürler

• Konu Güncel
  • upp!! kolay gele
  • Up
  • Size şimdiden başarılar
  • Rocdagio senmisin kskle bn Spartadan KaNKaMToYGaR F4T4L ın kankası mahalle arkadası tolganın

UP UP
  • Ben de gelecem de pm atılmıyo
  • Valla 2 ay gelmesede beklerim..Hem o ara silk işi vs para biriktiriri daha hızlı gireriz servera..
  • Up** Konu dusmesin lutfen... Yeni servera geççeklelr benide eklesin ugurcan_goksu@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurrrrr -- 5 Ocak 2009; 20:16:00 >
  • heheh caqaall : D haklısın sende inş öle oluır
  • bygkhan bn RockaDagio Tolgayı seni falan tanıorum az mı pvp pt si kurardık

Arkadaşlar konumuzu ayakta tutan herkeze çok teşekkürler..

Araz Topuz desteklerin için teşekkürler

SysRq gerekli mesajı şu anda atmış bulunmaktayım..
  • yeni serverla ilgili bi duyuru yapıldı mı? eğer yapılmadıysa çok erken açmışsınız
    bol bol up dersiniz artık
  • Bir duyuru yapılmadı ama şimdiden hazırlıklara başladık şu anda katılan herkezle baya sohpet ettim hepsi tertemiz insanlar kimlerle oynayacagını bilirsen oyunun tadı öğle daha başka oluyor ben istedim şimdiden tanışalım kaynaşalım birlikte hareket edelim yeri geldiğinde legit olmasını bilelim... Olucaga benziyor Güzel işler başarıcaz gibi..
  • Up
  • UP.

iNŞ. Herşey diledıgnız gibi olur ama yenı serverda kasması çok zor bn gaia oynadıgım için bılıyorum allahdan ilk wiz çar kasdık suan ezık çarları daha iyi goturuyoruz size basarılar dilerım ama Jm artık zor server açar her hafda server açıyodu şimdi uzatıçak bıraz bnm tahmınım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesimler35

UP.

iNŞ. Herşey diledıgnız gibi olur ama yenı serverda kasması çok zor bn gaia oynadıgım için bılıyorum allahdan ilk wiz çar kasdık suan ezık çarları daha iyi goturuyoruz size basarılar dilerım ama Jm artık zor server açar her hafda server açıyodu şimdi uzatıçak bıraz bnm tahmınım.

Orasını bilemeyiz Rev6 ya bakarsanız 2 server eklenmiş bile UP!
  • Rev6 da 2 tane yeni server gözüküyor!!! 1 - 2 haftaya açılıyor sanrım server Apollo (NEW) Titan (NEW) Joymax gerekli açıklamayı yaptımı bir bilgisi olan var mı??
  • Sanırım bende geliyorum
    catalak_potter@hotmail.com msn im ^^

uppidik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supertramp* -- 6 Ocak 2009; 21:20:10 >
  • die master ekledim msn ni bekliyoruZ
  • Wiz/Bardmı - Clericmi kararsız kaldım .. Wizard olsam hızlı kasarım botta ama clericte de iyi skiller var :S
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.