Şimdi Ara

Guild iptal konu kilit lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canımı sıkan 3-5 eleman yüzünden guild kapatıldı konu kilit lütfen!

RockaDagio: Titanda SATILIK 15 M Gold! OFFER..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kskLeeTurk -- 8 Şubat 2009; 1:39:33 >

• Konuya bakıp direk kapatmak yerine sesimizi daha çok kişiye duyurmamız adına yardım etmek için konuyu uplarsanız bir teşekkürü eksik etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskLeeTurk

Konuya bakıp direk kapatmak yerine sesimizi daha çok kişiye duyurmamız adına yardım etmek için konuyu uplarsanız bir teşekkürü eksik etmem
    Bende gelmek isterim umarım şu 2hafta içinde açılmaz . :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqurrrrr

Bende gelmek isterim umarım şu 2hafta içinde açılmaz . :D

Alıntıları Göster
    Ugur Pm atıyorum ayrıntıları konuşuruz 2 hafta içinde açılacağını zannetmiyorum ben açıkçası
  • quote:

Ugur Pm atıyorum ayrıntıları konuşuruz 2 hafta içinde açılacağını zannetmiyorum ben açıkçası

Alıntıları Göster
    Ekledim... warriorrulez@hotmail.com -- Bnm : ugurcan_goksu@hotmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: uqurrrrr

Ekledim... warriorrulez@hotmail.com -- Bnm : ugurcan_goksu@hotmail.com

Alıntıları Göster
    pm attım

UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZGSRĞL

pm attım

UP

Alıntıları Göster
    Adresini ekledim
  • Bi upta benden Kskleeturk'ün kuzenide ben olmaktayım Gelicek arkadaşlar kskleeTurk ' e ulaşamıyorlarsa banada forumdan pm atabilir yada wade_warrior@hotmail.com ' u msn adreslerine ekliyebilir teşekkurler iyi forumlar
  • quote:

Adresini ekledim

Alıntıları Göster
    Bi upta benden Kskleeturk'ün kuzenide ben olmaktayım Gelicek arkadaşlar kskleeTurk ' e ulaşamıyorlarsa banada forumdan pm atabilir yada wade_warrior@hotmail.com ' u msn adreslerine ekliyebilir teşekkurler iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: izmiR[KSK]

Bi upta benden Kskleeturk'ün kuzenide ben olmaktayım Gelicek arkadaşlar kskleeTurk ' e ulaşamıyorlarsa banada forumdan pm atabilir yada wade_warrior@hotmail.com ' u msn adreslerine ekliyebilir teşekkurler iyi forumlar

Alıntıları Göster
    gencler güzel bir konu bnde charımı satısa çıkardım inş bir kaç haftaya satılır bnde gelirim amamcım yeni bir severda ismimizi yazdırmak bu aradad

UP UP UP UP

• quote:

Orijinalden alıntı: bygkhan

gencler güzel bir konu bnde charımı satısa çıkardım inş bir kaç haftaya satılır bnde gelirim amamcım yeni bir severda ismimizi yazdırmak bu aradad

UP UP UP UP

Alıntıları Göster
    14 Şubattan önce gelmez bence ama bekleyin siz ginede Joymax'ın ne yapacağı belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Stranger

14 Şubattan önce gelmez bence ama bekleyin siz ginede Joymax'ın ne yapacağı belli olmaz

Alıntıları Göster
    @bygokhan - yorumların için teşekkürler bizim de amacımız zaten serverda guild olarak ismimizi duyurmak.. Aramıza gelmen az kişi olmamıza rağmen hepimizi mutlu edecektir Hedeflerimiz büyük güzel bi europan ve çok zevkli olacağa benziyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kskLeeTurk -- 4 Ocak 2009; 13:53:40 >

• quote:

@bygokhan - yorumların için teşekkürler bizim de amacımız zaten serverda guild olarak ismimizi duyurmak.. Aramıza gelmen az kişi olmamıza rağmen hepimizi mutlu edecektir Hedeflerimiz büyük güzel bi europan ve çok zevkli olacağa benziyor..

Alıntıları Göster
    @Thw Stranger - 14 şubat bilmemne fln filan hiç farketmez bekleriz bu gün bu saatte açılsın herşeyimiz tamam full time kasmaya başlıyoruz

• quote:

@Thw Stranger - 14 şubat bilmemne fln filan hiç farketmez bekleriz bu gün bu saatte açılsın herşeyimiz tamam full time kasmaya başlıyoruz

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jok3R.

up

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Jok3R.

up

Ayakta durmamıza yardımcı olduguniçin teşekkürler JoK3R

Aramıza hoşgeldin Jok3R

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Jok3R.

up

Ayakta durmamıza yardımcı olduguniçin teşekkürler JoK3R

Aramıza hoşgeldin Jok3R

Alıntıları Göster
    Up

• quote:

Orijinalden alıntı: izmiR[KSK]

Up

Alıntıları Göster
    Konu gücler Arkadaşlar desteklerinizi ve katılımlarınızı bekliyoruz şimdiden teşekkürler

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kskLeeTurk

Aynı şeyi bende pacific için söylüyordum bi ara ama gelmesi tam 2 ay sürdü kafayı yiyordum resmen ^^
    Kaç defa düşümdüm acaba Xian'da başlasammı die =)
    Bi yerden sonra sabrı tükeniyor insanın.Bekleyin göreceksiniz nasıl bir duygu olduğunu

• quote:

Orijinalden alıntı: The Stranger

quote:

Aynı şeyi bende pacific için söylüyordum bi ara ama gelmesi tam 2 ay sürdü kafayı yiyordum resmen ^^
    Bi yerden sonra sabrı tükeniyor insanın.Bekleyin göreceksiniz nasıl bir duygu olduğunu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: The Stranger

quote:

Bekleriz walla koyduk kafaya bir kere hem acelemiz yok zeten şimdiden toparlansak iyidir

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: The Stranger

quote:

Bekleriz walla koyduk kafaya bir kere hem acelemiz yok zeten şimdiden toparlansak iyidir

Alıntıları Göster
    yeni server açılana kadar UUUP

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.