Şimdi Ara

Guild iptal konu kilit lütfen.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: uqurrrrr

Wiz/Bardmı - Clericmi kararsız kaldım .. Wizard olsam hızlı kasarım botta ama clericte de iyi skiller var :S

bende wizard-cleric açmayı düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kskLeeTurk

Rev6 da 2 tane yeni server gözüküyor!!! 1 - 2 haftaya açılıyor sanrım server Apollo (NEW) Titan (NEW) Joymax gerekli açıklamayı yaptımı bir bilgisi olan var mı??

Hayır şuan için Joymax'tan ses yok.Ama açılacaksa çıkar kokusu 1 haftaya
    Bu arada gözüme çarptı doğru dürüst blader yok galiba aranızda

• quote:

Orjinalden alıntı: Evil Cloud

quote:

Orjinalden alıntı: kskLeeTurk

Rev6 da 2 tane yeni server gözüküyor!!! 1 - 2 haftaya açılıyor sanrım server Apollo (NEW) Titan (NEW) Joymax gerekli açıklamayı yaptımı bir bilgisi olan var mı??

Hayır şuan için Joymax'tan ses yok.Ama açılacaksa çıkar kokusu 1 haftaya
    Bu arada gözüme çarptı doğru dürüst blader yok galiba aranızda

Buyur gel gelmek istersen bekleriz
    Mükemmel bir european guildi şuanda kurmuş bulunmaktayız bladerin yerine warriorlar var ama gelmek istersen herzaman kapımız açık

• birlik_07@hotmail.com ama illada Eu mu olcak guild bn blade deüşünmüştm charı
    ama bir arkadasımla ortak kasacam daha sonra oda bow açar die düşündüm ama xbowda acabilir neyse server bi gelsinde
  • up
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

yeni serverla ilgili bi duyuru yapıldı mı? eğer yapılmadıysa çok erken açmışsınız
    bol bol up dersiniz artık

aynen...

zaten oyun server bolluğundan geçilmiyo böyle 2 ay önceden topic açıp beklemeye gerek yok beklemek bence aptallık

çoğu server new durumda nerdeyse...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PanadoL

quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

yeni serverla ilgili bi duyuru yapıldı mı? eğer yapılmadıysa çok erken açmışsınız
    bol bol up dersiniz artık

aynen...

zaten oyun server bolluğundan geçilmiyo böyle 2 ay önceden topic açıp beklemeye gerek yok beklemek bence aptallık

çoğu server new durumda nerdeyse...

Amaç sadece server beklemek değil arkadaşım hem yeni server heyecanı olsun hemde maksat muhappet sohpet sen buna aptallık diyorsan o senin sorunun başta yazmıstık saçma yorum istemiyoruz die amma neyse nP

• quote:

Orjinalden alıntı: bygkhan

birlik_07@hotmail.com ama illada Eu mu olcak guild bn blade deüşünmüştm charı
    ama bir arkadasımla ortak kasacam daha sonra oda bow açar die düşündüm ama xbowda acabilir neyse server bi gelsinde

Buyur bekleriz.. .öncelik saygı ve sevgi içinde bol sohpetli keyifli bir oyun oynamak eu du chindi ırk ayrımı yapmıoruz ama 1. plan amacımız takım çalışmasına uygun olması için eu tercihimiz tabiki blader bizim için bir avantaj olabilir..
  • konu Güncel !! Açılması beklenen rev6da yerini alan Titan serverının açılması için geri sayımı bekliyoruz... Joymaxdan gerekli bilgi geldikten sonra bütün grup msn de olsun eğer gerçek bi guild yapabilirsek team speak fln da düşünüyoruz...
    Konuyu aşağılara düşürmeyenlere çok teşekkür ediyorum iyi forumlar
  • hala belli bir tarih yok galibailk defa yeni server ın açılışını bekliyorum kesin geç açılır
    up
  • Up
  • uppidik
  • Açılacak olan Titan serverı için geri sayımı bekliyoruz... Bizimle bekleyen arkadaşlar Titan serverında başlıyoruz Msnde Offine olup forumdan takip edenlere duyuru olsun!
  • Hep bekliyoruz Aykut
  • Ben karar veremedim..Titan'mı Apollu'mu
  • aykut girmiyorsun artık msn yada karşılaşamıyoruz
  • up
  • Burak Titan Titan dedin Apolloya donersen .. <3 ^^
  • forumdan yeni server a toplu bir geçiş olacak galiba

• quote:

Orjinalden alıntı: uqurrrrr

Burak Titan Titan dedin Apolloya donersen .. <3 ^^

Geçebilirim..Nerde topluluk olursa o servera geçmem vıdı vıdı olur global yine küfürlerle dolarsa zaten yine değiştiririm serverı..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.