Şimdi Ara

Guild iptal konu kilit lütfen.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35 Server var daha ne server açıyo bu gaymax anlamıyorum ya nayt online ı geçti bu şirket valla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Proud2BeTurk

35 Server var daha ne server açıyo bu gaymax anlamıyorum ya nayt online ı geçti bu şirket valla..

Server var diye server mı açmıycak hey Allahım ya..
  • Server açılır ama bunun için önce bi düşünülmesi serverlardaki oyuncu durumlarına göz atmaları gerekir, son açılan serverlar zaten boş hepsi goldbot. Şu Goldbotlar çıksa oyundan kimse kalmayacak serverlarda yada niye konuşuyorum joymax'ın para kazanma politikası böyle oyuncuyu hiç düşünmüyor..
  • İlk gelende başlarız silkleri kullanmayız eger guzelse server bas pre ^^ devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: uqurrrrr

İlk gelende başlarız silkleri kullanmayız eger guzelse server bas pre ^^ devam

aslında dogru söylüyorsunben direk kafandan dalmayı düşünüyordum pre mre
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

İlk gelende başlarız silkleri kullanmayız eger guzelse server bas pre ^^ devam

aslında dogru söylüyorsunben direk kafandan dalmayı düşünüyordum pre mre

Bendensiz bende direk basmayı düşünüyorum pre basmayı yoksa server full mull çekemem vallah hızlı hızlı kasalım

• Konu Güncel!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmiR[KSK] -- 10 Ocak 2009; 11:57:37 >
  • Biz izmir[KSK] ile yani kuzenimle Titanda başlıyoruz belki birlik olabiliriz die konu açtım biz Titanda globaldi bilmemneydi takmadan basıcaz preleri kimseye dalaşmadığımız sürece global gelmeyecektir 3 - 5 gerizekalı için global atılıosa bu bizim sorunumuz değil bütün Türkleri aynı kefeye koymak ne demekmiş gösteririz onlara daha çok hırs olur zevkli olur.. Oldukça saygılı küfürsüz bir ortamda charlarımızı kasıcaz dışarıdan gelen küfürler bizi etkeleyemiyecektir.. Gelen gelir gelmeyen gelmez kararımız kesin gelenlere kapımız her zaman açık

Msne çok sık giremiyorum okulum yatılı oldugu için dilekce verdim akrabalarda kalıyorum sabah 6 - akşam 8 e kadar okulda oluyorum yani vaktim olmuyor ama hafta sonları açmaya gayret ediyorum

Konu güncel Titana gelicek olan arkadaşlar buradan dewam edelim

• Titan YOlcuları kalmasın ^^ up... Bu arada benimde msn ekleyin : ugurcan_goksu@hotmail.com
  • ayNen Titan yolcusu kalmasın şu an toplu konuşmadayız gelmek isteyen herkezi bekliyoruz...
  • Konu Güncel
  • benide bekleyin bende geliyorum

up
  • Konu güncell Gelion tabi Fevzi abim
  • Güncell
  • Günaydın

Güncelll
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jok3R.

quote:

Burak Titan Titan dedin Apolloya donersen .. <3 ^^

Geçebilirim..Nerde topluluk olursa o servera geçmem vıdı vıdı olur global yine küfürlerle dolarsa zaten yine değiştiririm serverı..
  • buyur darknes mesajından bişi anlamadım
  • up! Konu Güncel
  • Up !
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.