Şimdi Ara

Guild iptal konu kilit lütfen.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende canım sıkılınca açtım bi char. ___doqi___ ismim.bu serverda kalmaya karar verirsem haberleşiriz
  • SangReaL ismim bu beyler hani gelcekler
    ben sozumu tuttum herkese 15 tatılden oncekı salı gelırse baslıcam dedım 14 lvlim suanda 2 saat oynayamadım dc yedım qıremedım...:S
  • bende geldim ama kimse yok fazla ama kasmaya devam ediyorum nickim aynı MeatlGirl
  • Nickim RockaDagio hazırlıksız yakalandık salı günü 8 de öğrendim hiçbirşey yapamadım.. Pazartesi Premi çekiyorum.. Party ortamımı kurdum sp ile güzel güzel kasıyorum herşey istediğim gibi.. Gelcem değipte gelmeyenlere hiçbişey demiyorum guild bu gün yarın açılır gelicek olan herkezi beklerim..

• quote:

Orjinalden alıntı: MetalGirl35

bende geldim ama kimse yok fazla ama kasmaya devam ediyorum nickim aynı MeatlGirl

Tekrar bna PM atarmısın.. konuşamamıştık geçen sefer
  • Konu Güncel Şu lanet konuyu ayakta tutunda Sro çılgınlarını Titanın en asil unionuna davet bölümünü hiçbir DH li kaçırmasın Burn Konu burdan dewm ediyor..
  • bızde kardesımle geldık ben BigWizard kardesımde BigHealer :D wizarda yardım eden cleric kadar zevklı bı kombo var mı :D sp farm eksıgımız olucaktır o kadar :D
  • Gelin Bekleriz..

Duyuru.. Titanda SATILIK 15m Gold OFFER!
  • Up konu güncel!
  • Konu kilitlenebilir.. Unknowns yalan oldu!
  • hayırdır nıe? ne guzel goldbotlarınız vardı lvl kasan botlar vardı guzeldı yaw ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.