Şimdi Ara

GÜMRÜK KAÇAĞI TELEFON SORUN ÇIKARIR MI ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir telefon mağazasında sıfır durumda,kutulu cep telefonları var,fiyatları çok çok uygun,S3 Mini 300 tl , S4 mini 500 tl , S4 750 tl. Sahte mi diye kontrol etmek için S4 ü denedim,dokunmadan kullanma özelliği falan gayet güzel çalışıyor,kamerası falan çok iyi. Uzatmadan konuya geçiyim ;
    Bunların tek kötü yanı gümrük kaçağı olması,yani telefonların garantisi yok,bunun haricinde her şeyi tam. Sizce alsam bir şey olur mu ? Garantisinin olması şart mı ? Herhangi bir riski var mı ? Fiyatları çok uygun olduğu için almak istiyorum,ama kaçak olması beni kararsız bıraktı,anlayan biri yardım etsin lütfen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumBuckerr -- 27 Şubat 2014; 21:32:46 >

• Faturası olsa pasaport kaydı yaptırıp kullanabilirdin ama öyle bir olay da yok. O cihazları kullanmak istesen maksimum 1 aya kalmaz cihaz kapanır bulaşma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laerrof

Faturası olsa pasaport kaydı yaptırıp kullanabilirdin ama öyle bir olay da yok. O cihazları kullanmak istesen maksimum 1 aya kalmaz cihaz kapanır bulaşma derim.

Biraz daha açıklayabilir misiniz? fatura,pasaport kaydı falan. Fatura vermezler mi alırken ? Ve cihaz neden kapanır,kapanır derken ne demek istediniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumBuckerr -- 27 Şubat 2014; 21:31:45 >
  • HumBuckerr H kullanıcısına yanıt
    Adam nasıl fatura versin ki gümrükten geçmemiş ürün için. Fatura olursa son 1 ay içinde yurt dışından gelmiş birisinin pasaportuna kayıt yaptırılabiliyor 120 lira karışılğında. Kapanma olayına gelirsek cihaz kayıt dışı olduğu için telefon kapanır kullanamazsın hiç bir türlü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.