Şimdi Ara

gunaydin, sinava piercingle girecek olan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • küpelerimi ve kulagimdakini çıkardım fakat burnumdaki halka duruyor. binaya girerken maskeden dolayi zaten görülmeyecek fakat salon görevlisinin sikinti çıkarma ihtimali çok düşük de olsa var mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jusufk -- 4 Nisan 2021; 7:53:9 >

• jusufk kullanıcısına yanıt
    Çıkarır bence haberlerde görmüştük.Piercingli sınava giren kızınkini eczaneye yollayıp çıkarttırdılar
  • Girişte maskeni açtırıp sınava giriş belgesindeki fotoğrafla karşılaştırırlar girişte bile sıkıntı çıkabilir yani.
  • Çıkar gitsin işte boşver niye uğraşıyorsunki
  • çıkarman lazım diye biliyorum
  • Büyük ihtimalle bişey söylemezler ama kimliğin ile karşılaştırmak için maskeni indirtirler.
  • Sınav kağıdında metal taşsız piercing hariç yazıyor. Kafam ağrımasın diyorsan çıkar, çıkarmayacaksan da hakkını savun gerekirse salon başkanını çağır yanına.
  • Saçı boyalı olduğu için bile sınava giremeyen var çıkart çözülsün olay

Aksiyon arama

• arkadaslar bi guncelleme yapalim. burnumda piercingle girdim. kimlik kontrolunde maske indirdim ve saat 10 oldugunda maskeyi cikarip masaya koydum, saat 12.30ta geri taktim. herhangi bir gorevli bir sey soylemedi.

cikarmama sebebime gelirsek, geri takmasını beceremiyorum, saatlerce aci cekmem gerekiyor. yksde çıkaracağım ama prova amacli girdigim bi sinav için degmez, kaldı ki kurallarda serbest oldugu acik acik yaziyor, o kagidi gozlerine sokar hakkimi savunurum.

hatta 9.55te tuvalete gitme istegimi reddettiler, sjnava son girişin 10 oldugunu hatirlattim. yine de kabul etmediler ve ben de tartisma cikarip insanlari strese sokmamak icin sustum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jusufk -- 4 Nisan 2021; 19:51:40 >
    Sınava giriş en son 10 diye biliyorum ama tuvalete gidiş 9.55te bitiyor
    Ayt 3 saat ve sabah çıkarıp öğlen takacağını düşünürsek eve geldiğinde delik çoktan kapanmış olur. Burun, dudak, dil birkaç saate kapanıyor. Bari deliğe kürdan sok öyle git.
  • hocam uzman kesilmissin ama piercing takmadigina eminim. soylediklerin yeni piercingler icin geçerli. iyileşmiş bir deligin 3 saatte kapanması mumkun degil

Bende 3 senedir 4 tane piercing var. Denemesi bedava nasıl biliyorsan öyle yap.
    9.55'ten sonra sınıftan çıkmak yasak. 10.15'e kadar sınıfa girilebiliyor (sınıftan 9.55 öncesi çıkıp tuvalete vs gittiyseniz). Bahçeden okul binasına son giriş ise 10.00.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.