Şimdi Ara

GÜNCEL FATURA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
5.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet baktım ama 58 tl lik görüşme felan yok hatta isterseniz size pm ile telefon No mu bide şifreyi vereyim siz inceleyin
  • siz baktıysanız ve o kadar kullanım görmediyseniz bi yanlışlık vardır benim bakmama gerek yok ama isterseniz bakarım içiniz rahat olsun en azından
  • Olmazsa faturayı buraya jpeg olarak bi ekle göz gezdirelim belki yaptıkları yanlışlığı birimizden birisi bulabilir.
  • Hocam pm yollayamadim
    MSN nizi pm ile yollarsanız sevinirim..
    Şimdi uyuyacamm yarın grsrz
  • tamam pm yolluyorum :)
  • Merak ettim hypnosse bak bakalım neymiş.Olmazsa gerekli yerleri silerek faturayı buraya da ekleyebilirsin.
  • benim pederin hattını faturalıya geçirdiğimiz ilk gün 340tl gibi bir güncel vardı ama şimdi baktığımda 3tl yazıyor o da babamın kullandığı miktar. sorun düzeltildi yani. ama 29 ocakta cayma bedelliye hak kazandık ve hala aramdılar onu yav benim hattımı ertesi sabah hemen aradılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: crux2005

Merak ettim hypnosse bak bakalım neymiş.Olmazsa gerekli yerleri silerek faturayı buraya da ekleyebilirsin.

pm yolladım , uykusu gelmiş kaçtı gitti
    yarın bakarım crux'um.
  • valla benim 36 lira görünüyordu 36 lira fatura çıkmış..çok şükür bende bi problem olmadı
  • MSN i ekledim seni bekliorum şimdi (:
  • Evet artık güncel faturam daki tutar direk fatura tutarı olarak gözüküyor.Bende güncel tutar 48 küsür çıkmıştı 48,50tl fatura geldi
  • quote:

Evet artık güncel faturam daki tutar direk fatura tutarı olarak gözüküyor.Bende güncel tutar 48 küsür çıkmıştı 48,50tl fatura geldi

Ne yapmayı düşünüyorsunuz ?? :-)
  • @Mustafa993 @hypnoss baksın bi bakalım sonrasında buradan da b fikir yürütme çalışması yaparız.Fusem filan bu konularda iyidir herkes bildiğini paylaşır.
  • benim de fatura 34 TL çıkmış. bir hata var sanırım.
    bu ay başında ya da geçen ay sonunda faturalıya geçmiştim.
    120 dk. her yöne 32 TL + 100 mb internet 9-10 TL + 7-8 TL'lik kısa mesaj yollamıştım.
    49-50 TL civarı olması gerekirdi. ancak 34 TL.
    aradaki fark bu döneme mi yansıtılacak acaba?
    yeni dönemin günceli 40,25 gözüküyor. bu tutarın 39 TL'si zaten hesap kesim tarihinden itibaren geçtiğim eko paket tarifesinden kaynaklanıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow -- 13 Şubat 2010; 12:51:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa993

quote:

Evet artık güncel faturam daki tutar direk fatura tutarı olarak gözüküyor.Bende güncel tutar 48 küsür çıkmıştı 48,50tl fatura geldi

Ne yapmayı düşünüyorsunuz ?? :-)

Ödemeyi düşünüyoruz

Yapacak birşey yok dostum kabahat bizim, o yüzden fatura bu kadar kabarık geldi.Cayma bedelli dk ları aştıktan sonra uzun uza diğer operatörler le görüşme yapılınca böyle nurtopu gibi bi fatura gönderdi Turkcell sağolsun.Amaaa

Fatura da diğer operatör görüşmeleri sadece 18TL tutmuş 3TL sms ücretleri 6-7 paket ücreti filan işte toplamda benim normalde bütün işlemlerimin sonucu 30TL civarı , ama bu devlet öyle bi vergi geçirmişki 30TL den geri kalan tutar direk vergi olarak devlete gidiyor.Helal ediyormuyum hayır.Yaklaşık faturamın 3/1'i vergi yanı anlayacağın.İşte öyle

• quote:

@Mustafa993 @hypnoss baksın bi bakalım sonrasında buradan da b fikir yürütme çalışması yaparız.Fusem filan bu konularda iyidir herkes bildiğini paylaşır.

Bende MSN de onu bekliorum zaten, daha uyanmamış herhalde :d
  • quote:

güncel tutara arankazan indirimi hariç herşey ekleniyor artık..

ayrıntılara göz attın mı?

ücretlendirmede abes bir durum var mı?
  • Yukarıya bakarsan bi önceki mesajımda ayrıntısını yazdım.Faturanın 3/1 i vergi imiş
  • quote:

Yukarıya bakarsan bi önceki mesajımda ayrıntısını yazdım.Faturanın 3/1 i vergi imiş

vergilerden kurtulmak istiyorsan kıbrısa gidebilirsin :http://forum.donanimhaber.com/m_37652298/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.