Şimdi Ara

GÜNCEL FATURA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
5.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha bu sabah baktığım güncel faturam 5,82 tl ydi şimdi baktığımda ise 73 tl gözüküyor, benim bu faturayı ödemem mümkün deil iştende çıktım ve öğrenciyim.. Ben 73 tl lik hiç bisey yapmadım, nie bu kadar cok gözüküyor..
    Sizce ne yapabilirim acil yardım edin lütfen :'(

• quote:

Orijinalden alıntı: chinaski
    sorunun cevabinin yer aldigi baslik burada.

Baktım ama net bisey yazmiyor, sistemde sorun var falan yazıyor acaba sonradan düzelir mi ? Ayrıca ben vodafone dan Turkcell e geçtim ilk faturam gelecek burda bı sorun yok deil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

sorunun cevabinin yer aldigi baslik burada.
    ÇOĞU ZAMAN MH LERİNİ ARADIĞIMIZ ZAMAN " SİSTEMDEN KAYNAKLANAN BİR SORUN NEDENİYLE" ŞEKLİNDE ALDIĞIMIZ CEVAPLAR İÇİNDEKİ "SİSTEM" SANIRIM BU SEFER GERÇEKTE ÇÖKTÜ :) , Bİ ÇOK KİŞİNİN GUNCELİNE BAKTIM FIRLAMIŞ GERÇEKTEN ANLAMSIZCA. ABUK SABUK REKLAM VERECEKLERİNE, SİSTEMLERİNİ UPDATE ETSELER NE İYİ OLACAK. BAKALIM İNŞALLAH GUNCEL TUTARLAR DÜŞER.
  • Kesin olarak düşer deil mi :) ayın 22 sinde fatura gelecek 73 tl gelirse odeyemem ben :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa993
    Kesin olarak düşer deil mi :) ayın 22 sinde fatura gelecek 73 tl gelirse odeyemem ben :'(

??
  • quote:

quote:

Kesin olarak düşer deil mi :) ayın 22 sinde fatura gelecek 73 tl gelirse odeyemem ben :'(

??

Alıntıları Göster
    tarifen ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem
    tarifen ne?

Tarifem BİZBİZE ama;
    120 dk cayma bedelli, hafta 2gun konuşma ve mesajlaşmaya üyeyim..
  • quote:

quote:

tarifen ne?

Tarifem BİZBİZE ama;
    120 dk cayma bedelli, hafta 2gun konuşma ve mesajlaşmaya üyeyim..

Alıntıları Göster
    yurtdışı aradın mı ?
  • quote:

yurtdışı aradın mı ?

Hayır..
  • quote:

quote:

yurtdışı aradın mı ?

Hayır..

Alıntıları Göster
    hattından kontör transfer yaptın mı? yada senden habersiz yapılmış olabilir mi?

internet paketi almadan internete bağlandın mı?
  • quote:

Hattimdan 80 kontör civarı transfer etmistm o da 16 tl tutuyor..
    İnternet paketini hattımı ilk aldığım gibi baslattim 3 ay ücretsiz olduğu için onun ayrı ücreti yok
  • quote:

quote:

Hattimdan 80 kontör civarı transfer etmistm o da 16 tl tutuyor..
    İnternet paketini hattımı ilk aldığım gibi baslattim 3 ay ücretsiz olduğu için onun ayrı ücreti yok

Alıntıları Göster
    o zaman 73 gelmez.

hat vergilerini 12 ayda mı ödeyeceksin, yoksa hepsini ilk faturada mı alacaklar ?

bilgi aldın mı?

• quote:

o zaman 73 gelmez.

hat vergilerini 12 ayda mı ödeyeceksin, yoksa hepsini ilk faturada mı alacaklar ?

bilgi aldın mı?

Hat vergilerinden haberim yok. O da ne ?
  • Az önce müşteri hizmetlerini aradım dedim 73 tl gözüküyor yanlislik falan olmasın, sonradan duzeltilmez mi die yok dediler yanlışlık olması soz konusu değil ancak fatura kesiminden sonra kaç dk vs görüştüğünüzün detaylarını görebiliriz 10 Şubat'ta faturanız kesilecektir dediler..
    Şimdi bana 73 tl gelirse ödemem mümkün deil ve B'nde 73 tl lik hiç bisey yapmadım en fazla 25 tl gelmesi lazım.. Ne yapmam gerekiyor çok zor durumdayım :'(
  • quote:

Az önce müşteri hizmetlerini aradım dedim 73 tl gözüküyor yanlislik falan olmasın, sonradan duzeltilmez mi die yok dediler yanlışlık olması soz konusu değil ancak fatura kesiminden sonra kaç dk vs görüştüğünüzün detaylarını görebiliriz 10 Şubat'ta faturanız kesilecektir dediler..
    Şimdi bana 73 tl gelirse ödemem mümkün deil ve B'nde 73 tl lik hiç bisey yapmadım en fazla 25 tl gelmesi lazım.. Ne yapmam gerekiyor çok zor durumdayım :'(
    Bende bakıyım dedim şimdi
    bende de aynı durum mevcut
    çok fazla değil fatura fakat bende yapmadım bu kadar görüşme
    dün baktığımda 3 tl olan güncel tutar şu an 19.65 ki
    iki gün bedavam var bugün bütün görüşmelerimi ondan yaptım
    ayrıca diğer cep paketimde var daha
    bakalım fatura bir kesilsin o zaman ancak halledebiliriz
    bir yanlışlık varsa tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: XaPoX
    bir yanlışlık varsa tabi

Yanlışlık olduğu kesin..hallederler ins.
    Bide faturali hat sahipleri vergi falan ödüyor mu ? Benim ilk faturam gelecek numaramı taşıdım Turkcell e...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XaPoX
    bir yanlışlık varsa tabi

Yanlışlık olduğu kesin..hallederler ins.
    Bide faturali hat sahipleri vergi falan ödüyor mu ? Benim ilk faturam gelecek numaramı taşıdım Turkcell e...

Alıntıları Göster
    Taşınan numaralar sadece tarife ücretini öder. Yeni hat tesisi için herhangi bir ücret ödemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLoRd_85

Taşınan numaralar sadece tarife ücretini öder. Yeni hat tesisi için herhangi bir ücret ödemez.

Alıntıları Göster
    Benimde fatura 10unda kesiliyor bende şimdi baktım 38 TL görünüyor. Hiç bir görüşmem olmadı haftada 2 gün üyeliğim + cayma bedelli kampanyalarından yararlanıyorum. 2 gün çarşamba pazar. Her zaman aradığım numarayı kontrol ediyorum turkcell mi değil mi diye. Hattı geçen ay aldım belkide ruhsat ücretini filan peşin almışlardır. Bekleyip görücem.

• quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Benimde fatura 10unda kesiliyor bende şimdi baktım 38 TL görünüyor. Hiç bir görüşmem olmadı haftada 2 gün üyeliğim + cayma bedelli kampanyalarından yararlanıyorum. 2 gün çarşamba pazar. Her zaman aradığım numarayı kontrol ediyorum turkcell mi değil mi diye. Hattı geçen ay aldım belkide ruhsat ücretini filan peşin almışlardır. Bekleyip görücem.

Alıntıları Göster
    Dün bakmıştım 7 liraydı. Bugün baktım 15 lira olmuş. Fazlamı artmı ş ? Hayır ama dün zaten bedava günümdü. Herhangi bir görüşmede yapmadım . Bir yanlışlık olmuş galiba fatura gelince görücez

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.