Şimdi Ara

GÜNCEL FATURA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
5.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel faturanızda problem olmuş olabilir arada sırada turkcell de oluyor böyle şeyler. Panik yapacak bir durum yok ortada.
    Sadece fatura kesim tarihini bekleyin emin olun faturada düzgün bir şekilde gelecektir.
  • Beyler gelen yanıt;

Sayın Ulutaş,

Güncel servisi, 7 Şubat 2010 tarihi itibarı ile yenilendi.
    Yeni güncel bilgisine aşağıdaki kalemler dahil edilmiştir:

· Aylık alınan sabit ücretler,
    · Paket ücretleri,
    · Tüm vergiler,
    · Gecikme faizi,
    · İşlem ücretleri (örn:Simkart değişikliği, kontörtransfer vb.)

Faturalandırma sırasında yansıtılan indirimler, daha önce de olduğu gibi güncel tutara dahil edilmemiştir.

Saygılarımla,
    Merih Özkan

Müşteri Çözüm Merkezi
    TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş
    [THREAD ID:1-25KZRPS]
  • bu gelen cevap herkesin sorununun çözüldüğünü gösteriyor
  • böylesi daha iyi olmuş bence paket ücretleri falan hesaplamaya gerek kalmadı
  • Ben de ilk gorunce bir sok gecirdim ama sonra yeni seyleri de dahil ettiklerinde sorun cozuldu
  • B
    quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Benimde fatura 10unda kesiliyor bende şimdi baktım 38 TL görünüyor. Hiç bir görüşmem olmadı haftada 2 gün üyeliğim + cayma bedelli kampanyalarından yararlanıyorum. 2 gün çarşamba pazar. Her zaman aradığım numarayı kontrol ediyorum turkcell mi değil mi diye. Hattı geçen ay aldım belkide ruhsat ücretini filan peşin almışlardır. Bekleyip görücem.

Benim sorunum yine çözülmüyor. 180 Dk bedavadan 10dkkam kalmış. Çarşamba pazar bedava. Sadece 3msj attım 45krş yapar. (Gnçtrkcelliye) Tek ihtimal şu ruhsat ücreti filan merak ediyorum bekleyip görücem.
  • hiç bir görüşmem olmadığı halde güncel tutarım 10 lira. üstelik telefonda kapalı duruyor durduk yerde artmış
  • quote:

Güncel servisi, 7 Şubat 2010 tarihi itibarı ile yenilendi.
    Yeni güncel bilgisine aşağıdaki kalemler dahil edilmiştir:

· Aylık alınan sabit ücretler,
    · Paket ücretleri,
    · Tüm vergiler,

bana da ayni cevabi verdiler. gercekten de ses, data, sms, vergi ekleyince ayni toplami elde ettim.
  • ben elde edemiylorum malesef. 248tl gozukuyor. 105 tl iphone, 45tl kamu 750 dk. hala da konusulmamis 420dk durmakta. imkansiz 248tl olmasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

ben elde edemiylorum malesef. 248tl gozukuyor. 105 tl iphone, 45tl kamu 750 dk. hala da konusulmamis 420dk durmakta. imkansiz 248tl olmasi.

Galiba şu ücretsiz dakikalar ve tanımlanan süreler hakkında bir sorun yaşanıyor diye tahmin ediyorum. Bende sabırla yarını bekliyorum.
  • bana ücretsiz kullanımlar önce normal kullanım gibi yansıyor 8 saatte bir güncellenerek düşülüyor demişlerdi MH den sekiz saat sonra bir deneyin isterseniz,
    buraya da yazın ki sonucu bilelim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

ben elde edemiylorum malesef. 248tl gozukuyor. 105 tl iphone, 45tl kamu 750 dk. hala da konusulmamis 420dk durmakta. imkansiz 248tl olmasi.

Galiba şu ücretsiz dakikalar ve tanımlanan süreler hakkında bir sorun yaşanıyor diye tahmin ediyorum. Bende sabırla yarını bekliyorum.

• 15 Saat geçti fatura 40tl olmuş Turkcell ile uğraşacağız bu ay herhalde. Bu gece fatura kesilecek. Bakalım ne detaylar çıkacak. Benim korkum adamlar şu cayma bedel ve haftada 2 gün bedavaya atılan katılım mesajları ücretli yaptık onların tutarı derlerse ne yapıcaz bilmiyorum
  • quote:

15 Saat geçti fatura 40tl olmuş Turkcell ile uğraşacağız bu ay herhalde. Bu gece fatura kesilecek. Bakalım ne detaylar çıkacak. Benim korkum adamlar şu cayma bedel ve haftada 2 gün bedavaya atılan katılım mesajları ücretli yaptık onların tutarı derlerse ne yapıcaz bilmiyorum

e benim kamu..36 lira yazıyor bana ne dicekler..kamuyu kaldırdık demezler heralde..

dedikleri gibi çıkıcak olan faturanın tamamı yazıyor anlaşılan

• Az kaldı görücez bakalım neymiş ne değilmiş neden böyle bi fatura çıktı. Ben büyük ihtimalle şu haftada 2 gün olayından dolayı bi karışıklık var diye tahmin ediyorum kendi faturamda. Pazar günü bedava konuştuğum dakikaları ücretli yansıttı.
  • 1 hafta önce güncel fatura tutarı 6 TL idi. bugün ise 49 TL. benim açımdan 49-50 TL hesabı tutuyor. bu iki fatura bilgisini müşteri hizmetlerinden aldım. bugün aradığımda 49 TL'ye vergiler, sabit ücretler vs. dahil değil dediler. herhalde bu değişiklikten haberleri yoktu. bu arada ben faturalıda yeniyim. müşteri hizmetlerine danışmadan nasıl güncel sorgulaması yapabilirim, sorgulama ücretli mi? help :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow

1 hafta önce güncel fatura tutarı 6 TL idi. bugün ise 49 TL. benim açımdan 49-50 TL hesabı tutuyor. bu iki fatura bilgisini müşteri hizmetlerinden aldım. bugün aradığımda 49 TL'ye vergiler, sabit ücretler vs. dahil değil dediler. herhalde bu değişiklikten haberleri yoktu. bu arada ben faturalıda yeniyim. müşteri hizmetlerine danışmadan nasıl güncel sorgulaması yapabilirim, sorgulama ücretli mi? help :)

Online işlemlerden bakabilirsiniz. Günde 10 sorgulamayı aşarsanız ücretlendiriliyor.
  • benimde 3 gündür 43,95 tl bugün faturam kesilecek inşallah bi sakatlık çıkarıp beni uğraştırmazlar
  • Benim 40 tl olması imkansız. Daha cayma bedelliden 10 dakikam duruyor. Turkcell harici kimseyle konuşmadım. Ama neyin nesi bu 40 tl bilmiyorum. Bekliyorum faturanın düşmesini gece düşermi acaba ?
  • benim şubat ayı fatura dönemim 28 ocakta başladı.alo60 ve sms1000 paketlerine üyeyim fakat güncel tutar şimdiden 89tl.Ve buna vergiler,paket ücretleri falan dahil değil.Aynısı geçen ay başıma geldi.Fatura kesim tarihinden sonra bakarız dediler.Ama değişen birşey olmadı faturam 50-60 tl gelmesi gerekirken 130 tl civarı geldi.İlk ay uğraşmak istemedik ödedik fakat bu ayda güncel tutar şimdiden 89 tl.Fatura kesim tarihinden sonra düzeltmediler yani benimkini
  • Benim güncel düzelmiş 11 tl gözüküyor..:) ama fatura kesilmedi daha..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.