Şimdi Ara

GW 2 Guild - Est Sularus Oth Mithas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EST SULARUS OTH MITHAS

Hiç kimse ama hiç kimse Çılgın Türklerin kahramanlıklarını aklında tutup ezbere söyleyebilecek kadar bilge değildir."
    Şimdi bizler Onların onurlarını korumak için bir kere daha Tyria ya ayak basıyoruz.

Ejderlerin alevi,üzerimizden aşağı boşanırken
    Kan ve ölüm bizi bekliyor gökyüzünde bir kuzgun gibi
    Bizi çağırıyorlar,ve ölmemizi bekleyen tüm diğer kahramanlar..

İşte bir kez daha savaşacak bir savaş var Tyria da
    Birlikte geçeceğimiz, karanlık bir yürüyüş...

Cehennemin kapıları ardına kadar acıldı,
    İnsanoğlunun bütün emir ve yasaları artık hükümsüz...
    Seçiminizi yapin !!!
    simdi Tanrısal bir kusursuzlukla selamlayın ve öldürün.
    Cehennemde hüküm sürün veya Tyria ya hizmet edin
    Ruhunuzla girin ateşe...

Savas Tanrilari sizlere sesleniyoruz;
    Tüm sahte gururlardan azade, onurlu bir yaşamın peşindeyiz.
    Başarisiz olursak eğer olumle kaplayin bizi
    Bizler silahlarımızla var olduk onurumuzla da yok oluruz...

Zafer, gorkem, birlik adına!

EST SULARUS OTH MITHAS

Bundan tam 4 yıl onceydi, guildimiz 2008 yılının sonlarına doğru yavaş yavaş büyürken asıl patlamayı 2009 yılında yaptı.

Çılgın Türkleriz Biz ( TR ) adıyla guildimiz hem Türk oyuncular arasında hemde bazı forumlarda adını duyurmaya basladı..

Kısa zamanda üye sayısı arttıkça bizde limitlerin sınırlarını ortadan kaldırdık, değiştirdik ve farkli düşünür olduk.

Tekrar tekrar aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar bekleme yanılgısından uzaklaştık, terk ettik görünen herşeyin daha fazla seçeneğe sahip olduğunu kavradık ve inandık.

Farklı zamanlar da farklı mekanlar da farklı insanlarla ve iç dialoglarımız da ne istediğimizi, ne beklediğimizi, ne hissettiğimizi,

nasıl olması gerektiğini ? konuştuk, ardından davrandık... Farkındalıklarımızı arttırdık.

Küçük gözüken dünyamızda hem yüreğimiz büyüdü, hem biz büyüdük… Kısa zamanda Kendi değişim ve dönüşümümüzü izledik...

Bilinmeyen bir şey değildir, arkadaşlıklar sağlam temellere dayanırsa uzun ve güçlü olur. Pozitif tutum ve anlayışı temel alan

oldukça enerjik ve yaratıcı aynı zamanda fazlasıyla dinamik bir oluşum içerisinde biz bir aile gibi birbirimize kenetlendik ve hep

destek olduk.

Simdi ise GW 2 de çıtamızı daha da yükseltebilmek için Çılgın Türkler den ( TR ) devir aldığımız misyonumuz, sizlerin değerli katki, düşünce, azim ve destekleriyle GW 2 de başka bir değer daha kazanacaktır...

GW 2 de bizimle yola devam eden ve edecek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz....

NOT : Guildimizde + 20 yaş sınırı bulunmaktadır
    Sitemize yapılan basvurular guild üyeliği için değerlendirmeye alınacaktır.

WEB Sitemiz :www.esom.net.tc

Est Sularus Oth Mithas adına
    Guild Lideri
    EINHERJER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einherjer -- 19 Haziran 2012; 16:52:09 >

• Başarılar , daha önce hangi oyunlarda oynadınız onu yazmamışsınız ?
  • tsk ederım.
    bence hangı oyunları oynadıgımızın onemı yok gw 1de bızı bılen bılır zaten :)
  • 1.wow(hemen herkes oynamistir zaten ama ench shmanim <3)
    2.age of conan(pvp rank 3 hoxumlan mutlu mesut takildim bi sure)
    3.gw1(en son ugrasim 2. ayim oldu hom 40da kaldi ama.. fckn zkey yedin tum warligimi..)
    4.vindictus( cok fazla takilmadim server turklere kapali oldugu icin aol kllndm lagdan oynanmio pek)
    4.apb reloaded(beta testerlnida yaptim acilincada oynadim ama etme eyleme kafaya sıkılan kurusnla ele sıkılıan bir olurmu...)
    5.dekaron(ilk kanat alan turklerdenim bagi w. efsanedir..)
    6.rakion(sistemi eglenceli pvp closed arena tarzi)
    7.knight(hatasiz kul olmaz.. gentik bilemedik)
    8.archlord(anime tarzi ilk mmolardan)
    9.dota(yillarimizi buraya verdik 7+)
    10.league of legends(bu aralar gwden sıkıldıkca burdayız )
    11.2moons(beta testerlıgını yaptim acilincada oynadim ama oyun cok bakımsızdı...)
    12.silkroad(en cok parayi burda harcadim burda kazandim )
    13.bots(sanırım oynadıgım en cocuksu ama en eglenceli oyunlardan biriydi 3 tür robottan birini secip lwl alarak modifiye ederek yola dwm edioduk hack baydi..)
    14.lotr(ucretsiz olunca deneme sansim oldu bayagi bi sardi ama sonra bi okadarda sıktı)
    15.allods(turkce seslendirmelerinden dolayi oyun bi hos gelio ama sanirim knighttan sonraki dier en buyuk hatam coluk cocuk...)
    16.cabal(guzeldi taaki birileri yanindan sen kılıc kalkan takillirken ucan motorlarla gecene kdr)
    17.dc universe(takilmalik eglenceli cok bisi diyemicem cunku takildik ..)
    18.mu online (hastalik burdan bulaşti ilk ^^ilk dark lord acan turklum diebilirim snrm bilemedin 2)
    19.rappelz(reklamlara kandik..)
    20.rohan(fena deil ama uzun vadede bos)
    21.aion(konsepti belli sure sonra bayiyor)

walla aklima gelen bunlar simdilik bide oyle cok oynamayip 1 ay beta testi fln yaptiklarim war
    ben size böyle bir cevap veriyim umarim tatmin olmussunuzdur.saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadly_Angel -- 18 Mayıs 2012; 20:56:31 >

• Teşekkür ederim MMO hastalığı banada ultime ve mu online'dan bulaştı hocam
  • cevabım sizi mulu edebildiyse ben tesekkur ederim.Ultima degil ama mu online yeri bir ayridir bende de hala ozlerim dl mi atı olsun raveni olsun...
  • iyi gunler GW2 guild ariyorum TURK guildi
    guildin adini verirseniz sevinirim.....
    gorusmek uzere bir daha ki oyunda
    merci
  • sıtede gordum adınızı oncelıkle aramıza hos geldınız
    guıldımızın adı est sularus oth mıthas oyunda kı kısa yazılımı ıse ESOM olacaktır. eger elınızde beta key varsa beta nın oldugu bır gun oyundan sızı guılde ekleyebılırım bırlıkte oynayabılırız + bız beta boyunca avrupa - underworld serverındeyız.
    ayrıca gereklı tum acıklamaları ozelden mesaj olarak yazdım sıze...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einherjer -- 20 Mayıs 2012; 11:59:52 >
  • Gw2'de başarılar oyunda sorunsuz uzun vadeli zevkli günler geçirmenizi dilerim.
  • iyi dileklerin icin tesekkur ederiz ace
  • tesekkurler Ace
    sanada ıyı eglenceler dılerım...
  • İkinci Beta Haftasou Aktivitesi 8 Haziran 22:00 ila 11 Haziran 10:00 (TSİ) saatleri arasında yapılacak.
  • vıdeo cok guzel olmus gokhan ellerıne saglık :)
  • Raidcall ID:4698919
  • Aranıza kabul ettiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.55 Kişilik bu büyük aileye katılmak beni sevindirdi
  • Bende ESOM ailesine katıldım. Gayet samimi ve sıcakkanlı bir aile ortamı var.
  • Kriterlere uyan herkesi ESOM'a bekleriz :)
  • Fınal beta boyunca gosterılen tutkunluk, performans ve başarı için tüm arkadaslarıma teşekkur ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einherjer -- 23 Temmuz 2012; 0:24:38 >

• selamlar;
    normalde foruma mesaj yazan birisi değilimde bu ismi görünce yaziyim edim aranızda Ultima Online Exile sunucusundan Serdar [Dragnash] adında bir arkadaş var mı ? Çünkü bu guild ismi Exile sunucusunda içinde bulunduğum ortamdı ve gerçekten çok eğlenceliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :.Batsu.: -- 10 Ağustos 2012; 13:25:20 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.