Şimdi Ara

##HACK YÖNTEMİ ...##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ GİBİ BİR HACK YÖNTEMİ OLAN TROJAN OLAYI BAŞIMA GELDİ.SİZDEN YARDIM İSTİYORUM.Arkadaşım sandığım birisi sana okuldaki komik resimleri atayım dedi at dedim bana rar. dosyası içinde 5-10 tane resim dosyası gönderdi.Bende tarattım bişi bulamadı açtım ve trojenmiş ve hemen msnden çıkmış.Bende hemen pc yi ve modemi kapattım.Pc yi tekrar açtım kasperky adlı anti-virüs programı ile tarratım çıkan trojanları sildim.Şuan güvenle KO yu açabilir miyim? Trojan var mıdır şuan pcimde? Şuan KO yu açsam şifremi çalarlar mı acaba?

LÜTFEN YARDIM EDİN BANA ARKADAŞLAR BAN GİBİ SMİLLER KULLANMAYIN YORUMLARINIZI CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

NOT:Arkadaşlar forumda tarattım böle bir topic bulamamadım eğer gözümden kaçmış ise linkini verebilirmsiniz?

• ya kusura bakma ama msn de taratınca nasıl bulmadı da sonra dan buldu kasparsky
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_fertek

ya kusura bakma ama msn de taratınca nasıl bulmadı da sonra dan buldu kasparsky
    Kimseye Guvenilmez oldu be
  • quote:

En güzeli bi format at işini garantiye al hem pc biraz rahatlasın hemde trojan derdinden kurtul
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~VeNoM~

En güzeli bi format at işini garantiye al hem pc biraz rahatlasın hemde trojan derdinden kurtul

Alıntıları Göster
    venoma katılıyorum..

Bu arada o arkadaşını yarın sen bi döv
  • arkadaşlar evt bu devirde kimseye güvenmeyin kanakm dediğim adam yaptı bunu 8 yıllık sıra arkadaşım yaptı bunu bu arada format şart mı msn in virüs şeyi bulamadı bende çok sinir oldum ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkMourning

venoma katılıyorum..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Action_Boy

venoma katılıyorum..

bencede arkadaşlarını al bi karambole çek

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ~VeNoM~

EVET FORMAT PLS:D

• quote:

http://hitmanpro1.dyndns.org/strider2/link.aspx?name=download bu linkteki programı indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoB

arkadaşlar evt bu devirde kimseye güvenmeyin kanakm dediğim adam yaptı bunu 8 yıllık sıra arkadaşım yaptı bunu bu arada format şart mı msn in virüs şeyi bulamadı bende çok sinir oldum ona
    birde arkadaşlar dövmek çözüm değil.Ben dövsem nolucak yarın başkasına yapıcak en iyisi bundan sonra biri dosya gönderdiği zmn hemen cancel
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

arkadaş haklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Isbara ALP

quote:

venoma katılıyorum..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

quote:

venoma katılıyorum..

• quote:

birde arkadaşlar dövmek çözüm değil.Ben dövsem nolucak yarın başkasına yapıcak en iyisi bundan sonra biri dosya gönderdiği zmn hemen cancel

Alıntıları Göster
    formatı at benim ark da bana yapmışdı 46 lwl charı hacklemişti bi güzel felç ettim okulda bazen rahatlıyon dövünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

http://hitmanpro1.dyndns.org/strider2/link.aspx?name=download bu linkteki programı indir

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _We_ALL_Nigger_

kardeş özür dilerim üzerine alınma ama ben artık birisinden birşey almaya korkuyorum ama bir kasperky bişi taratıcam

• quote:

quote:

kardeş özür dilerim üzerine alınma ama ben artık birisinden birşey almaya korkuyorum ama bir kasperky bişi taratıcam

Alıntıları Göster
    arkadaşlarım format şart mı diyorsunuz şimdi?

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    msn den babam bile resim gönderse almam

• quote:

Orijinalden alıntı: Tired Father

Alıntıları Göster
    beyler ya format atıcam ama ben çok iyi bilmiyorum windosw cd sini taksam windowsu baştan yüklesem aynı şey olur mu?
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Tired Father

Alıntıları Göster
    öncelıkle DEEPFREEZE adlı programı kur bence daha sonra boyle sorun yasamazsın c ye kurmanı tavsıye ederım her cafede var gıdıp ayrıntıları ogrenebılırsın

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/avast-Virus-Cleaner.shtml

cleaner ıle bı bak derım yınede olmadı format ...

• quote:

Orijinalden alıntı: MuRaT

öncelıkle DEEPFREEZE adlı programı kur bence daha sonra boyle sorun yasamazsın c ye kurmanı tavsıye ederım her cafede var gıdıp ayrıntıları ogrenebılırsın

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/avast-Virus-Cleaner.shtml

cleaner ıle bı bak derım yınede olmadı format ...

Alıntıları Göster
    aynısını bana geldi 4yıllık sınıf arkadasım atmış msnde tüm konustuğum adamlarla ne konustuğumu görüomuş kendi itiraf etti
    bende format cekmeden msnde dier arkadaslarla konusup dümdüz kaydım herhalde onlarıda okumuştur

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.